Lietuvos futbolininkams užsienyje prastos dienos. Arvydas Novikovas pirmą kartą šiame sezone kilo nuo suolo, o Nerijus Valskis įvarčio neįmušė.

Turkijos Super lygoje trečiadienį dar vieną pralaimėjimą patyrė „Erzurumspor BB“ klubas, kuriame žaidžia lietuvis Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės lyderis rungtynes su „Denizlispor“ klubu pirmą kartą šiame sezone pradėjo ant atsarginių suolo, bet po pertraukos krašto saugas buvo išleistas į aikštę.

Visgi lietuvio klubas pralaimėjo 1:2, o varžovams abu įvarčius įmušė puolėjas Hugo Rodallega, pasižymėjęs po kartą kiekviename kėlinyje. Po jau 9 pralaimėjimo šiame sezone „Erzurumspor“ ekipa su 9 taškais lieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Indijos Super lygoje trečiadienio vakarą visas 90 minučių žaidė puolėjas Nerijus Valskis, o jo atstovaujamas „Jamshedpur“ klubas dramatiškai 1:2 nusileido „Goa“ klubui. N.Valskis įvarčio neįmušė ir tau buvo jau antrosios lietuvio „tuščios“ rungtynės iš eilės.

Tuo metu „Goa“ gretose abu įvarčius įmušė puolėjas Igoris Angulo, kuris pergalingą įvartį pelnė jau 5 pridėto laiko minutę. „Jamshedpur“ ekipai tai buvo tik antrasis pralaimėjimas šiame sezone, tačiau po jo komanda su 10 taškų nukrito į šeštą vietą lygoje.