erzurumspor bb

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „erzurumspor bb“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „erzurumspor bb“.

Arvydas Novikovas po trijų mėnesių pertraukos pelnė įvartį Turkijoje

Turkijos Pirmoje lygoje po trijų mėnesių pertraukos vėl įvarčio skonį pajuto Arvydas Novikovas. Puolėjo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Adanaspor” klubu. Geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas A.Novikovas pasižymėjo 55 rungtynių minutę ir išvedė savo komandą į priekį.
2022-02-21

Arvydo Novikovo komanda per Kalėdas šventė pergalę

Pirmąją Kalėdų dieną Turkijos antroje pagal pajėgumą lygoje žaidė lietuvis Arvydas Novikovas. Lietuvio atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas namuose susitiko su „Denizlispor“ ekipa. A .Novikovas žaidė visas 90 minučių, o rungtynės baigėsi 3:1 „Erzurumspor“ klubo pergale. Visgi, A.Novikovas prie įvarčių tiesiogiai neprisidėjo.
2021-12-25

Arvydas Novikovas Turkijoje atliko rezultatyvų perdavimą

Antradienį Pirmoje Turkijos lygoje pergalę iškovojo „Erzurumspor BB“ klubas, kuriam atstovauja Arvydas Novikovas. „Erzurum“ namuose 2:0 nugalėjo „Genclerbirligi” klubą ir po šios pergalės su 31 tašku sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Nugalėtojų gretose A.Novikovas žaidė 84 minutes ir tiesiogiai prisidėjo prie pergalės. 64 minutę A.Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis.
2021-12-14

Italijoje lietuviai liko ant suolo, o Arvydo Novikovo klubo rungtynės buvo atšauktos

Pirmadienį Italijoje buvo galima išvysti kelias lietuviškas pavardes, tačiau jos buvo matomos ne aikštėje, o ant suolo. „Serie B“ lygoje Titas Krapikas liko ant „Ternana“ klubo suolo ir vis dar laukia savo debiuto, o jo komanda namuose 1:0 įveikė „Crotone“ klubą, nepaisant to, kad „Ternana“ visą antrą kėlinį žaidė mažumoje. Tuo metu Italijos „Serie C“ lygoje ant suolo liko puolėjas Edgaras Dubickas, o lietuvio atstovaujamas „Piacenza“ klubas išvykoje 3:2 nugalėjo „AlbinoLeffe” ekipą.
2021-11-30

Arvydas Novikovas pasižymėjo dar vienu tiksliu smūgiu Turkijoje

Po rinktinių pertraukos į Turkijos Pirmos lygos čempionatą sugrįžęs Arvydas Novikovas toliau demonstruoja puikią sportinę formą. „Erzurumspor BB“ klubo lyderis pelnė dar vieną įvartį ir padėjo savo komandai namuose 3:2 įveikti „Boluspor” klubą. A.Novikovas žaidė startinėje sudėtyje ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. A.Novikovas pasižymėjo jau 14 minutę, tačiau reikia pabrėžti, kad kamuolys į varžovų vartus įlėkė po rikošeto.
2021-11-20

Arvydas Novikovas Turkijoje įmušė pergalingą įvartį

Turkijos Pirmoje lygoje šeštadienį sužibo Arvydo Novikovo žvaigždė. Lietuvio atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje 1:0 įveikė „Eyupspor“ ekipą, o vienintelį įvartį pelnė būtent lietuvis. Visas rungtynes žaidęs A.Novikovas penktą pridėto laiko minutę sėkmingai realizavo paskirtą baudinį ir išplėšė savo komandai pergalę. Po šios pergalės „Erzurumspor“ su 12 taškų pakilo į trečią lygos vietą.
2021-09-19

Arvydas Novikovas tapo pirmosios savo komandos pergalės kalviu

Pirmoje Turkijos lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Arvydas Novikovas, kuris tapo „Erzurumspor BB“ klubo pergalės kalviu ir padėjo savo komandai 2:1 įveikti „Bursaspor“ klubą. A.Novikovas šiame mače žaidė visas rungtynes ir jam pavyko prisidėti prie abejų savo komandos įvarčių. Nors varžovai pirmajame kėlinyje neįmušė baudinio, „Erzurumspor“ klubui pavyko pirmiems pelnyti įvartį. 58 minutę po A.Novikovo perdavimo į baudos aikštelę, „Bursaspor“ įsimušė į savus vartus.
2021-08-24

Arlauskio klubas išliko pirmoje vietoje, Novikovas Turkijoje pakeistas po pertraukos

Vakar Rumunijos aukščiausioje lygoje Giedrius Arlauskis su Klužo CFR klubu žaidė prieš savo aršiausius varžovus FCSB. Išvykoje žaidusi Klužo ekipa sugebėjo parsivežti tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. G.Arlauskis šiame mače įvartį praleido jau 19 minutę, kuomet varžovai realizavo paskirtą baudinį. CFR klubas rezultatą išlyginti sugebėjo jau per pridėtą rungtynių laiką.
2021-05-04

Turkijoje Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą

Sekmadienį dieną Turkijos aukščiausioje lygoje žaidė Arvydas Novikovas, kuriam prieš rinktinių pertrauką pavyko atlikti rezultatyvų perdavimą, bet jo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Antalyaspor“ klubui. A.Novikovas šias rungtynes pradėjo ant suolo, tačiau lietuvis dėl komandos draugo traumos į aikštę buvo išleistas jau 25 minutę.
2021-03-21

Turkijoje – dar viena Novikovo komandos nesėkmė

Turkijos Super lygoje sekmadienio dieną Arvydas Novikovas žaidė startinėje „Erzurumspor BB“ klubo sudėtyje, tačiau su komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart „Erzurum“ klubas namuose 0:1 nusileido „Genclerbirligi“ ekipai. A.Novikovas šiame mače žaidė 85 minutes, o varžovai pergalingą įvartį įmušė 82 minutę. Po šio pralaimėjimo „Erzurumspor“ klubas su 9 taškais nukrito į devyniolikta vietą lygoje.