Turkijos Pirmoje lygoje po trijų mėnesių pertraukos vėl įvarčio skonį pajuto Arvydas Novikovas. Puolėjo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Adanaspor” klubu.

Geriausiu Lietuvos futbolininku išrinktas A.Novikovas pasižymėjo 55 rungtynių minutę ir išvedė savo komandą į priekį. Prieš tai A.Novikovas paskutinį kartą Turkijoje įvartį buvo įmušęs praėjusių metų lapkričio 20 dieną, tad vėl apie save varžovų vartininkams lietuvis priminė praėjus trims mėnesiams.

A.Novikovas šiose rungtynėse žaidė 78 minutes, o 61 minutę dar užsidirbo geltoną kortelę. „Adanaspor“ klubas išlyginamąjį įvartį pelnė 64 minutę.

Šiame sezone A.Novikovas per 24 rungtynes yra įmušęs 7 įvarčius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Didžiąją dalį įvarčių krašto puolėjas pelnė sezono pradžioje.

Po šių lygiųjų, kurios buvo trečiosios iš eilės, „Erzurumspor“ klubas su 44 taškais lieka trečioje lygos vietoje, bet artimiausi persekiotojai atsilieka vos 2 taškais ir dar turi rungtynes atsargoje.

Tuo metu kiek anksčiau šiandien draugiškas rungtynes žaidė Rygos RFS klubas, kurio startinėje sudėtyje rungtyniavo vartininkas Vytautas Černiauskas ir saugas Karolis Uzėla.

Lietuvių atstovaujamas klubas žaidė prieš Kijevo „Dynamo“. Po pirmojo kėlinio RFS dar pirmavo 1:0, bet antrajame kėlinyje Kijevo klubas įmušė du įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 2:1.