rygos rfs

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rygos rfs“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rygos rfs“.

Jaunasis Lietuvos futbolo talentas keliasi į Bulgariją

Rygos RFS klubui priklausantis, bet šį sezoną kitam Latvijos klubui „Tukums“ paskolintas krašto puolėjas Faustas Steponavičius keliasi į Bulgariją. Į Lietuvos rinktinę kviestą puolėją iš RFS klubo už neatskleistą sumą įsigijo Plovdivo „Botev“ klubas, o pats lietuvis oficialu „Botev“ nariu taps nuo liepos pirmos dienos. 19-metis panevėžietis šį sezoną sužibėjo „Tukums“ gretose. Per 15 rungtynių Latvijos lygoje F.Steponavičius pelnė net 8 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.
2023-06-29

Broliukai juda: Rygos RFS išvykoje sužaidė lygiosiomis su „Fiorentina“

Šįvakar Latvijos čempionai Rygos RFS debiutavo UEFA Konferencijų lygos grupių etape, o jau pirmose savo rungtynėse jiems teko susiremti su Italijos „Serie A“ lygos klubu „Fiorentina“. Visų nuostabai, RFS Florencijoje atsilaikė ir, nepaisant to, kad „Fiorentina“ dominavo savo aikštėje, rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1. „Fiorentina“ šiose rungtynėse pirmoji įsiveržė į priekį 56 minutę, bet RFS puolėjas Andrejus Iličius 74 minutę rezultatą išlygino.
2022-09-08

Lietuvių pasirodymai užsienyje: Zubas žaidė Portugalijoje, Gineitis pelnė įvartį Italijoje, Lasickas nepralaimi Slovėnijoje

Sekmadienį Portugalijos stipriausioje lygoje žaidė lietuvis Emilijus Zubas. „Arouca“ klubo vartininkas rungtynėse prieš „Casa Pia“ išlaikė sausus vartus, o rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 0:0. Daug darbo šiose rungtynėse E. Zubas neturėjo ir jam atremti tek tik vieną varžovų smūgį. Po šių lygiųjų „Arouca“ su 7 taškais rikiuojasi aštuntoje lygos vietoje. Slovėnijos pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žengia Liublianos „Olimpija“ klubas, kuriam atsrovauja Justas Lasickas.
2022-09-05

Šventė Latvijoje: lietuvio atstovaujama Rygos RFS žengė į Konferencijų lygos grupes

Latvijos čempionai Rygos RFS klubas vakar perrašė istoriją Latvijoje ir tapo antruoju klubu šalies istorijoje, kuris pravėrė Europos turnyro grupių etapo duris. Kaip ir Vilniaus „Žalgiris“, RFS žais UEFA Konferencijų lygos grupėse, o tai RFS pasiekė dramatiškai, kuomet po baudinių serijos nugalėjo Belfasto „Linfield“ klubą. Pirmosios rungtynės Latvijoje su Šiaurės Airijos klubu pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis 2:2. Tąkart RFS rungtynių pabaigoje sugebėjo įmušti du įvarčius.
2022-08-26

Nemalonią avariją prisiminęs Karolis Uzėla: „Patirtis nekokia, bet viskas gerai“

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį iš Suomijos vykęs autobusas su Rygos RFS futbolininkais pateko į autoįvykį. Latvijos čempionus vežęs autobusas, bandęs išvengti kontakto su priešais važiavusiu automobiliu, apvirto, tokiu būdu gerokai išgąsdindamas ir autobuse važiavusius komandos legionierius iš Lietuvos Vytautą Černiauską ir Karolį Uzėlą. „Toli gražu, patirtis nekokia, bet viskas ok. Sumėtė prieš mus važiavusį lengvąjį automobilį, kuris palindo mums po ratais.
2022-01-31

Šiurpi nelaimė: į avariją pateko Latvijos futbolo čempionų autobusas

Latvijos futbolo čempionai Rygos RFS klubas, kuriam atstovauja ir keletas lietuvių, pateko į rimtą eismo įvykį. Komanda socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad komanda pateko į avariją, kurios metu komandos autobusas net apsivertė. Kiek vėliau buvo pranešta, kad nelaimė aukų nereikalavo. „Visi esame gyvi, be traumų neapsieiname, bet apskritai mūsų ekipažui viskas baigėsi palyginti laimingai“, – pranešė Latvijos ekipa.
2022-01-30

Latviai futbolo sezoną nori pratęsti Lietuvoje

Latvijos aukščiausios futbolo lygos kovos gali būti pratęstos Lietuvoje. Apie tai kalba patys Latvijos futbolo klubų atstovai. Latvijos Vyriausybė neskuba gelbėti šalies futbolo ir kol kas aiškesnių nurodymų, kaip ir kokiomis sąlygomis bus pratęstas sezonas, nepateikia. Latvijoje futbolininkai treniruotis gali tik pagal tam tikrus atsargumo principus, o Lietuvoje komandos jau treniruojasi pilnu pajėgumu.
2020-05-09

„Žalgirio“ gretas papildė gynėjas iš Bulgarijos

Artėjant UEFA Europos lygos atrankos varžybų startui, Vilniaus „Žalgiris“ stiprina gynybinius įtvirtinimus. Žalgiriečių gretas papildė 27 metų gynėjas iš Bulgarijos Venelinas Filipovas. Dešiniojo ir kairiojo gynėjo pozicijose galintis žaisti futbolininkas profesionalo karjerą pradėjo Burgo „Černomorec“ ekipoje ir per keturis sezonus Bulgarios aukščiausioje lygoje sužaidė 76 rungtynes.
2018-06-05

Valdas Dambrauskas stoja mūru už Edgarą Jankauską: palikime jį ramybėje

Pastarosios dienos Valdui Dambauskui buvo išskirtinės. Treneris su Ryčiu Vyšniausku per TV6 komentavo tragiškai pasibaigusias Lietuvos rinktinės rungtynes su Gruzijos komanda, o po paros kėlė į viršų pirmąjį trofėjų Latvijoje – šalies futbolo lygos taurę. Futbole greito vaisto nėra R. Vyšniauskui bei V. Dambrauskui teko sunki misija. Lietuvos rinktinė Tbilisyje praleido keturis įvarčius per 25 pirmojo kėlinio minutes ir pralaimėjo 0:4. „Negalime kalbėti apie graudžius vaizdus.
2018-03-28

Valdo Dambrausko karjera pasuko į Latviją

Valdas Dambrauskas ilgai be darbo neužsibuvo. Spalio pabaigoje iš Vilniaus „Žalgirio“ atleistas strategas keliasi į Latviją ir treniruos Rygos RFS futbolininkus. Šią žinią pranešė pats klubas. „Laba diena! Sveiki atvykę į komandą, treneri. Linkime daug laimėjimų ir sėkmės!“ – lietuviškai rašė RFS, latviškiai pridėjęs V. Dambrausko biografiją.   40-metis treneris baigė studijas Anglijoje ir dirbo Londono „Fulham“, „Manchester United“ bei „Brentford“ akademijose.