Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 0:2 turėjo pripažinti „Sassuolo“ futbolininkų pranašumą.

Giacomo Raspadori jau 8-ąją minutę nuginklavo vartininką ir išvedė „Sassuolo“ ekipą  į priekį 1:0.

Gianluca Scamacca 26-ąją minutę smūgiu galva padvigubino svečių ekipos pranašumą iki 2:0.

Puikia proga pasižymėti ir sušvelninti skirtumą nepasinaudojo Edinas Džeko, kurio 59-ąją minutę smūgiuotą kamuolį atrėmė Andrea Consigli.

Stefanas de Vrij per pridėtą rungtynių laiką pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo žaidimą ranka ir įvarčio neįskaitė.