Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse 4:1 nugalėjo Fiurto „Greuther“ futbolininkus.

Branimiras Hrgota 42-ąją minutę netikėtai išvedė „Greuther“ ekipą į priekį 1:0.

Tačiau Robertas Lewandowskis jau 46-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Sebastianas Griesbeckas 61-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Bayern“ persvėrė rezultatą 2:1.

R.Lewandowskis 82-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padidino šeimininkų pranašumą 3:1.

Ericas Maximas Choupo-Motingas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį, o „Bayern“ iškovojo triuškinamą pergalę 4:1.