Pirmoje Turkijos lygoje puikias rungtynes sužaidė lietuvis Arvydas Novikovas, kuris tapo „Erzurumspor BB“ klubo pergalės kalviu ir padėjo savo komandai 2:1 įveikti „Bursaspor“ klubą.

A.Novikovas šiame mače žaidė visas rungtynes ir jam pavyko prisidėti prie abejų savo komandos įvarčių. Nors varžovai pirmajame kėlinyje neįmušė baudinio, „Erzurumspor“ klubui pavyko pirmiems pelnyti įvartį. 58 minutę po A.Novikovo perdavimo į baudos aikštelę, „Bursaspor“ įsimušė į savus vartus.

Nepraėjus net dešimt minučių „Bursaspor“ rezultatą išlygino, bet 86 minutę jau pats A.Novikovas pelnė puikų įvartį ir išplėšė savo komandai pirmąją sezono pergalę, po kurios „Erzurum“ su 3 taškais pakilo į devintą vietą.

Tuo metu Rumunijos antroje lygoje ant atsarginių suolo liko Rokas Krušnauskas, o puolėjo atstovaujamas „Csikszereda“ klubas namuose 0:3 nusileido „Concordia“ ekipai.

Ant atsarginių suolo Lenkijos Pirmoje lygoje liko Titas Milašius, bet jo atstovaujama „Podbeskidzie“ ekipa namuose 1:0 nugalėjo buvusią lietuvio komandą „Skra“ ir taip iškovojo pirmąją sezono pergalę.