Turkijos Pirmoje lygoje šeštadienį sužibo Arvydo Novikovo žvaigždė. Lietuvio atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje 1:0 įveikė „Eyupspor“ ekipą, o vienintelį įvartį pelnė būtent lietuvis.

Visas rungtynes žaidęs A.Novikovas penktą pridėto laiko minutę sėkmingai realizavo paskirtą baudinį ir išplėšė savo komandai pergalę.

Po šios pergalės „Erzurumspor“ su 12 taškų pakilo į trečią lygos vietą.

Izraelio stipriausioje lygoje vartininkas Ernestas Šetkus praleido vieną įvartį, bet jo atstovaujamas Tel Avivo „Hapoel“ išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Petah Tikvos „Maccabi“. E.Šetkus įvartį praleido dar 4 minutę, bet daugiau smūgių jam atremti neteko.

Škotijos „Championship“ lygoje visas rungtynes žaidė Vytas Gašpuitis, kuris padėjo „Dunfermline“ ekipai namuose sužaisti lygiosiomis 0:0 su „Inverness“ ekipa.

Visas rungtynes Serbijos čempionate žaidė ir Justas Lasickas, bet jo atstovaujamas „Voždovac“ klubas namuose 1:2 nusileido „Radnicki“ klubui.

Lenkijos Pirmoje lygoje Titas Milašius žaidė nuo 87 minutės ir su „Podbeskidzie“ klubu šventė pergalę rezultatu 2:1 prieš Lodzės LKS.

Estijos čempionate Sigitas Olberkis žaidė 90 minučių ir padėjo Talino „Legion“ klubui 3:1 nugalėti „Tulevik“ klubą. Reikia paminėti ir taI, kad lietuvis šiose rungtynėse vilkėjo komandos kapitono raištį.

Kitose Estijos lygos rungtynėse Edgaras Žarskis taip pat žaidė visas 90 minučių, bet su Narvos „Trans“ klubu išvykoje 0:3 pralaimėjo Talino „Levadia“ klubui.

Kazachstano „Premier“ lygoje Artūras Žulpa žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Aktobe“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Astana“ klubui.

Azerbaidžano pirmenybėse Domantas Šimkus žaidė 85 minutes, o jo atstovaujamas „Sabail“ klubas net 0:5 pralaimėjo „Gabala“ klubui, bet trys įvarčiai buvo įmušta jau nesant lietuviui aikštėje.