Sekmadienį dieną Turkijos aukščiausioje lygoje žaidė Arvydas Novikovas, kuriam prieš rinktinių pertrauką pavyko atlikti rezultatyvų perdavimą, bet jo atstovaujamas „Erzurumspor BB“ klubas išvykoje 1:3 nusileido „Antalyaspor“ klubui.

A.Novikovas šias rungtynes pradėjo ant suolo, tačiau lietuvis dėl komandos draugo traumos į aikštę buvo išleistas jau 25 minutę. Po keturiolikos minučių A.Novikoas sudalyvavo rezultatyvioje atakoje ir po jo perdavimo „Erzurumspor“ klubą į priekį išvedė Aatifas Chahechouhe.

Visgi, „Antalyaspor“ klubas antrojo kėlinio pradžioje sugebėjo įmušti net tris įvarčius be atsako ir taip iškovojo pergalę.

A.Novikovo komanda po šio pralaimėjimo su 27 taškais lieka devynioliktoje vietoje.