Po rinktinių pertraukos į Turkijos Pirmos lygos čempionatą sugrįžęs Arvydas Novikovas toliau demonstruoja puikią sportinę formą. „Erzurumspor BB“ klubo lyderis pelnė dar vieną įvartį ir padėjo savo komandai namuose 3:2 įveikti „Boluspor” klubą.

A.Novikovas žaidė startinėje sudėtyje ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį. A.Novikovas pasižymėjo jau 14 minutę, tačiau reikia pabrėžti, kad kamuolys į varžovų vartus įlėkė po rikošeto. Iš viso lietuvis aikštėje praleido 71 minutę ir aikštelę paliko jo komandai pirmaujant 2:1. Rungtynių pabaigoje abi ekipos pelnė dar po vieną įvartį, bet pergalę šventė „Erzurumspor“ klubas. Po jos „Erzurumspor“ su 25 taškais pakilo į ketvirtą lygos vietą.

A.Novikovas per 12 rungtynių Turkijos Pirmoje lygoje pelnė jau 6 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Tuo metu Estijos pirmenybėse visas 90 minučių žaidė gynėjas Edgaras Žarskis, kuris padėjo Narvos „Trans“ klubui nepraleisti įvarčio, o rungtynės su „Kalju“ galiausiai pasibaigė lygiu rezultatu 0:0.

Rumunijos antroje pagal pajėgumą lygoje Ričardas Šveikauskas taip pat žaidė visą mačą bei padėjo Tirgu Žiu „Viitorul Pandurii“ ekipai išvykoje 2:0 įveikti „Calarasi” klubą.