nerijus valskis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus valskis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus valskis“.

Prieš sezono pradžią Nerijus Valskis nusprendė kabinti sportbačius ant vinies

Prieš 2024 m. sezono pradžią su „Kauno Žalgirio“ futbolo klubu atsisveikino Nerijus Valskis – 36-erių puolėjas nusprendė baigti karjerą. 2022-ųjų vasarą rungtyniauti į Lietuvą grįžęs futbolininkas dar turėjo iki 2024 m. sezono pabaigos galiojantį kontraktą, tačiau dėl traumų nusprendė kabinti sportbačius ant vinies. „Šiandien man sunki diena – nusprendžiau baigti karjerą. Visa savaitė buvo labai sudėtinga, emocionali, bet tas sprendimas jau artėjo.
2024-02-26

Debiutuoti nekantraujantis Valskis: „Turėsiu gerą progą parodyti koks esu“

Prieš beveik šešerius metus Nerijus Valskis 2016-ųjų A lygos sezoną užbaigė dviem įvarčiais į Vilniaus „Žalgirio“ vartus, jo atstovaujami tuometiniai „Trakai“ šventė pergalę, o puolėjas tą sezoną užbaigė turėdamas 17 įvarčių savo sąskaitoje. Dabar naujasis „Kauno Žalgirio“ puolėjas jau yra pasiruošęs apsivilkti žaliai baltus marškinėlius ir priminti Lietuvos futbolo gerbėjams apie save.
2022-08-12

Į Lietuvą sugrįžtantis Nerijus Valskis papildė „Kauno Žalgirio“ gretas

Stipriausioje Lietuvos futbolo lygoje rungtyniaujantis „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas savo sudėtį papildė dar vienu futbolininku – nuo šiol žaliai baltus marškinėlius vilkės Nerijus Valskis. Rugpjūčio 4 dieną savo 35-ąjį gimtadienį švenčiantis puolėjas rungtyniauti į Lietuvą sugrįžo po daugiau nei penkių metų pertraukos ir su Kauno klubu pasirašė iki 2024-ųjų pabaigos galiojantį kontraktą. „Jau kurį laiką norėjau grįžti į Lietuvą, o ypač – į Kauną, kuris man jau 15 metų yra kaip tikri namai.
2022-08-04

Novikovas pirmą kartą kilo nuo suolo, Valskio ekipa patyrė antrą nesėkmę

Lietuvos futbolininkams užsienyje prastos dienos. Arvydas Novikovas pirmą kartą šiame sezone kilo nuo suolo, o Nerijus Valskis įvarčio neįmušė. Turkijos Super lygoje trečiadienį dar vieną pralaimėjimą patyrė „Erzurumspor BB“ klubas, kuriame žaidžia lietuvis Arvydas Novikovas. Lietuvos rinktinės lyderis rungtynes su „Denizlispor“ klubu pirmą kartą šiame sezone pradėjo ant atsarginių suolo, bet po pertraukos krašto saugas buvo išleistas į aikštę.
2020-12-23

Valskis: „Esu laimingas, kai mušu įvarčius ir padedu komandai“

Prieš kelias dienas Indijos Super lygoje savo puikų žaidimą pratęsė puolėjas Nerijus Valskis. Lietuvis įmušė du įvarčius po kampinio ir padėjo „Jamshedpur“ klubui 2:1 įveikti „ATK Mohun Bagan“ ekipą, kuri iki šių rungtynių žengė be pralaimėjimų ir nebuvo praleidusi įvarčių. Lietuvio klubui tai apskritai buvo pimoji sezono pergalė. Visas rungtynes žaidęs N.Valskis pasižymėjo 30 ir 66 minutėmis, o varžovai rezultatą sušvelnino 80 minutę. Po šių rungtynių N.Valskis pasidalino savo mintimis.
2020-12-09

„Auksinį batelį“ atsiėmęs Valskis: apie blogiausią sprendimą ir gyvenimą Indijoje

„TV3 Sport“ kanalo komentatoriai toliau tęsia karantino tradiciją ir kalbina Lietuvos sporto žvaigždes. Šį kartą Paulius Jakelis bendravo su futbolininku Nerijumi Valskiu, praėjusį sezoną Indijoje per plauką netapusį čempionu, bet atsiėmusį „Auksinį batelį“. N. Valskis epizodo metu papasakojo apie žaidimą Izraelyje, Indijoje, Tailande ir įvairias užklasines įdomybias - keist prezidentą, trenerį ir savininką viename asmenyje, superžvaigždžių pamokas, prieš rungtynes surenkamus telefonus, karves ...
2020-05-18

Įvarčius mušantis Nerijus Valskis: noriu žaisti rinktinėje

Pirmuoju Lietuvos futbolininku, rungtyniaujančiu Tailando čempionate, tapęs Nerijus Valskis džiugina rezultatyviu žaidimu. Per 10 Tailando čempionato ir taurės turnyro rungtynių „Ratchaburi“ klubo gretose N. Valskis atliko šešis tikslius smūgius. „Puolėjui svarbiausia mušti įvarčius. Džiaugiuosi, kad pavyko greitai atidaryti įvarčių sąskaitą Tailando čempionate.
2018-08-01

Tailande – eilinis Nerijaus Valskio įvartis

Tailande eilinį įvartį pelnė Nerijus Valskis. Futbolininkas iš Lietuvos tiksliu smūgiu prisidėjo prie „Ratchaburi“ pergalės. N. Valskio komanda namuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Ubon“. 30-metis lietuvis kamuolį į vartus pasiuntė 65-ąją minutę. Pirmasis įvartis krito 16-ąją, kai įmušė Montree Promsawatas. N. Valskis Tailano lygoje pelnė ketvirtąjį įvartį. „Ratchaburi“ (35 taškai) užima septintąją vietą tarp 18-os komandų.
2018-07-28

Tailande – dar vienas Nerijaus Valskio įvartis

Nerijus Valskis įmušė dar vieną įvartį Tailando futbolo lygoje. Tikslaus 30-mečio puolėjo smūgio „Ratchaburi“ pergalei nepakako. Lietuvio komanda svečiuose 1:2 (0:0) nusileido „Nakhon Ratchasima“. N. Valskis įvartį pelnė 79-ąją minutę, išlyginęs rezultatą. 47-ąją kamuolį į savuosius vartus nukreipė N. Valskio komandos draugas Philipas Rolleris. „Nakhon Ratchasima“ pergalę 80-ąją minutę išplėšė Leandro Assumpcao. N. Valskis Tailande įmušė ketvirtąjį įvartį per šešerias rungtynes.
2018-07-07

Nerijus Valskis lygiąsias išplėšė įvarčiu 95-ąją minutę

Nerijus Valskis padovanojo komandai tašką. Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Sachnino „Ihoud Bnei“ futbolininkais. Šeimininkai pirmavo po 24-ąją minutę pelnyto Yuvalo Avidoro įvarčio. 34-ąją minutę rezultatą išlygino Matanas Hozezas. „Ihoud Bnei“ 49-ąją minutę į priekį dar kartą išvedė Firasas Mugrabi. „Bnei Yehuda“ tašką išplėšė N. Valskis. Lietuvis įvartį pelnė 95-ąją minutę. Tel Avivo komandai atstovauja ir vartininkas iš Lietuvos Emilijus Zubas.