Nerijus Valskis tapo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ pergalių kalviu. Futbolininkas iš Lietuvos išplėšė antrąjį laimėjimą iš eilės. Šįkart „Bnei Yehuda“ šeštadienį namie 3:2 (1:2) nugalėjo Jeruzalės „Beitar“.

Šeimininkams du įvarčius pelnė Almogas Buzaglo (22, 60 minutėmis). „Beitar“ gretose pasižymėjo 11 metrų baudinį realizavęs Claudemiras (33 min.) ir Talas Kachila (44 min.).

N. Valskis pergalę išplėšė įvarčiu, įmuštu 89-ąją minutę.

Lietuvis laimėjimą savo komandai nukalė ir pirmadienį, kai pergalingą tikslų smūgį atliko 88-ąją minutę, o „Bnei Yehuda“ 2:1 nugalėjo Petah Tikvos „Maccabi“.

N. Valskis šiame sezone įmušęs tris įvarčius.

„Bnei Yehuda“ žaidžia ir vartininkas iš Lietuvos Emilijus Zubas.