beitar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beitar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beitar“.

Rungtynių MVP tapęs Šetkus atlaikė smūgių laviną Izraelyje

Izraelyje puikias rungtynes sužaidė Ernestas Šetkus, kuris padėjo Tel Avivo „Hapoel“ ekipai 1:0 nugalėti Jeruzalės „Beitar“. E.Šetkus 86 minutę gavo geltoną kortelę, tačiau šiose rungtynėse jis labiausiai išsiskyrė savo geru žaidimu. Vartininkas atrėmė net šešis varžovų smūgius, o įdomiausia tai, kad „Beitar“ tuos šešis kartus į vartus smūgiavo antrajame kėlinyje. Taip Tel Avivo komandai užteko dar pirmajame kėlinyje įmušto įvarčio.
2021-01-27

Įspūdinga: Nerijus Valskis išplėšė antrąją pergalę iš eilės

Nerijus Valskis tapo Tel Avivo „Bnei Yehuda“ pergalių kalviu. Futbolininkas iš Lietuvos išplėšė antrąjį laimėjimą iš eilės. Šįkart „Bnei Yehuda“ šeštadienį namie 3:2 (1:2) nugalėjo Jeruzalės „Beitar“. Šeimininkams du įvarčius pelnė Almogas Buzaglo (22, 60 minutėmis). „Beitar“ gretose pasižymėjo 11 metrų baudinį realizavęs Claudemiras (33 min.) ir Talas Kachila (44 min.). N. Valskis pergalę išplėšė įvarčiu, įmuštu 89-ąją minutę.
2017-11-05

Komandų vertė: Slovakijos megažvaigždė šešis kartus brangesnė už visą Lietuvos rinktinę

Šeštadienį Lietuvos futbolo rinktinė Vilniuje žais 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos rungtynes su Slovakijos komanda. Ryškiausia pastarosios komandos žvaigždė Marekas Hamšikas vertinamas 40 milijonų eurų. Tai – per šešis kartus daugiau už visą Lietuvos rinktinę. Lenkia tik anglai Slovakai atrankos turnyro F grupėje rikiuojasi antri. Jie turi devynis taškus ir keturiais atsilieka nuo anglų. Slovakijos futbolininkai tašku lenkia slovėnus, dviem – škotus, keturiais – lietuvius.
2017-06-10

Emilijaus Zubo ir Nerijaus Valskio klubas pateko į Izraelio taurės finalą

Izraelio futbolo taurės pusfinalio rungtynėse dviejų lietuvių Tel Avivo „Bnei Yehuda“ klubas 1:0 nugalėjo „Ramat Gan“ ir pateko į finalą. Vartininkas Emilijus Zubas žaidė nuo rungtynių pradžios ir išsaugojo sausus vartus. Starto sudėtyje pasirodė ir kitas lietuvis Nerijus Valskis. Vienintelį rungtynių įvartį 22-ąją minutę įmušė Yonatanas Cohenas. 88-ąją minutę raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo pašalintas „Ramat Gan“ futbolininkas Israelis Roshas.
2017-04-05

Turtingiausias rusas NBA komandai statys areną

Turtingiausiu Rusijos žmogumi laikomas Michailas Prochorovas už 1 dolerį įsigys dalį NBA klubo „New Jersey Nets“ akcijų ir mainais už tai pastatys krepšinio areną. „Sport Ekspress“ rašo, kad didžiuliu krepšinio gerbėju esantis turtingiausias rusas perims didžiąją dalį NBA klubo akcijų ir rems naujos arenos „Barclays Center“ statybas. Be sporto komplekso taip pat bus pastatyti ir gyvenamieji bei verslo kompleksai. Skelbiama, kad „Oneksim“ grupės vadovas arenos statyboms skirs 700 mln.
2009-09-18

Izraelio futbolas – konflikto Gazos ruože įkaitas

Daugelis futbolo gerbėjų visame pasaulyje su nekantrumu seka įvykius sausio perėjimų lange. Tačiau izraeliečiams rūpi ne tai. Jau antrą savaitę futbolo mėgėjai Izraelyje priversti gyventi be varžybų, nes Izraelio futbolo asociacija atidėjo savaitgalio susitikimus dėl kariuomenės operacijos Gazos ruože ir „Hamas“ raketų atakos grėsmės. Dalis susitikimų jau nevyko ir praėjusį savaitgalį, nes Futbolo asociacija atšaukė varžybas tuose stadionuose, kuriuos gali pasiekti „Hamas“ kovotojų raketos.
2009-01-09

Buvusio R. Poškaus klubo vadovas ragina palestiniečius priešintis Izraelio okupacijai

Pastaraisiais metais futbolo klubas „Bnei Sakhnin“ ir jo vadovas bei naujasis Šachnino miesto meras Mazenas Genaimas buvo pagrindiniai žydų ir arabų taikaus sugyvenimo Izraelyje simboliai. M. Genaimas yra laikomas nuosaikių pažiūrų politiku, tačiau pastaruoju metu Izraelio spauda negaili jam kritikos. Šeštadienį jis rėžė skambią kalbą 100 tūkst. į protestą prieš Izraelio vykdomą Gazos ruožo okupaciją susirinkusių arabų.
2009-01-06

R. Poškus: „Tikiuosi, dar prisižaisiu rinktinėje iki soties“

Lietuvos rinktinės puolėjui Robertui Poškui pagaliau baigėsi nesėkmingas laikotarpis, kurį pats žaidėjas buvo pavadinęs „juodąja juosta“. Antradienį futbolininkas sudarė sutartį iki kitų metų gegužės mėnesio su Izraelio aukščiausiosios lygos klubu „Bnei Sakhnin“. R.Poškui šie metai buvo kupini nusivylimų. Nuo sezono pradžios jis niekur nerungtyniavo, nes Rusijos klubas Sankt Peterburgo „Zenit“ nenorėjo nei paleisti lietuvio, nei suteikti jam progos pasireikšti aikštėje.
2008-09-24

UEFA Čempionų lygoje – Kipro ir Baltarusijos klubų triumfas

Vakar buvo sužaista dvylika UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo susitikimų, kuriuose neišvengta netikėtumų. Baltarusijos atstovė Boriso BATE ekipa namuose pasiekė lygiąsias 2:2 su Briuselio „Anderlecht“ ir eliminavo pastarąją iš tolimesnės kovos. Priminsime, kad pirmąją dvikovą  Belgijoje sensacingai 2:1 buvo laimėję būtent BATE futbolininkai.
2008-08-07

Jei FBK „Kaunas“ peržengs škotų barjerą, susitiks su „Aalborg“ ekipa

Šiandien Šveicarijos mieste Nione buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos trečiojo kvalifikacinio etapo burtai. Jie Lietuvos čempiono ir „Rangers“ komandoms buvo pakankamai palankūs ir lėmė danų „Aalborg“- FK „Modrica“ poros nugalėtoją. Priminsime, kad pirmąjį šių komandų mūšį Danijoje net 5:0 laimėjo „Aalborg“, tad bosniai beveik nebeturi jokių šansų atsirevanšuoti ir prasimušti į kitą etapą.