Izraelyje puikias rungtynes sužaidė Ernestas Šetkus, kuris padėjo Tel Avivo „Hapoel“ ekipai 1:0 nugalėti Jeruzalės „Beitar“.

E.Šetkus 86 minutę gavo geltoną kortelę, tačiau šiose rungtynėse jis labiausiai išsiskyrė savo geru žaidimu.

Vartininkas atrėmė net šešis varžovų smūgius, o įdomiausia tai, kad „Beitar“ tuos šešis kartus į vartus smūgiavo antrajame kėlinyje. Taip Tel Avivo komandai užteko dar pirmajame kėlinyje įmušto įvarčio.

Geriausiu rungtynių žaidėju išrinktas E.Šetkus su komanda šventė tik trečiąją sezono pergalę, po kurios Tel Avivo „Hapoel“ klubas su 14 taškų lieka paskutinėje, keturioliktoje vietoje.