Nerijus Valskis pastaruoju metu rezultatyviai rungtyniauja Izraelio lygoje. Futbolininkas pelnė įvartį ir šeštadienį, bet to taškams nepakako – Tel Avivo „Bnei Yehuda“ svečiuose 1:2 (0:0) pralaimėjo Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“.

N. Valskis kamuolį į vartus siuntė 89-ąją minutę. Tada rezultatas tapo 1:2. Tai – ketvirtasis lietuvio įvartis šiame sezone.

Šeštadienį šeimininkų gretose 71-ąją minutę pasižymėjo Ismailis Ryanas, 87-ąją – Shonas Weissmanas.

„Bnei Yehuda“ rungtynes baigė dešimtiese – 91-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Maoras Kandilas.

N. Valskio komandos draugas – vartininkas iš Lietuvos Emilijus Zubas.

„Bnei Yehuda“ (14 taškų) užima devintąją Izraelio lygos poziciją, „Hapoel Ironi“ (16 tšk.) – šeštąją.

Čempionate pirmauja Ernesto Šetkaus Haifos „Hapoel“ (23 tšk.).