Miuncheno „Bayern“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato pirmose 2020/2021 metų sezono rungtynėse net 8:0 nušlavė „Schalke“ futbolininkus.

Serge‘as Gnabry jau 4-ąją minutę puikiu smūgiu išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Leonas Goretzka 19-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino Miuncheno ekipos pranašumą 2:0. Puolėjas

Robertas Lewandowskis 31-ąją minutę realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0. Netrukus S.Gnabry dar du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 5:0. Thomas Mulleris 69-ąją minutę tiksliai uždarė R.Lewandowskio perdavimą 6:0.

Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Leroy’us Sane 71-ąją minutę nuginklavo vartininką 7:0. Netrukus įvartį taip pat pridėjo Jamalis Musiala bei rezultatas tapo nepadorus 8:0.