Antradienį MLB reguliariojo sezono rungtynėse Pitsburgo „Pirates“ namuose 5:4 išplėšė pergalę prieš Čikagos „White Sox“.

„Pirates“ metikas Dovydas Neverauskas aikštėje pasirodė 5-ajame kėlinuke, kai rezultatas dar buvo lygus – 0:0. D.Neverauskas pats išmetė iš žaidimo Nomarą Mazarą, tačiau po to turėjo rimtų problemų.

Nickas Madrigalas sėkmingai atmušė kamuoliuką ir užėmė antrą bazę. Vėliau gerą smūgį atliko ir Timas Andersonas, nubėgęs į antrą bazę. Tiesa, „Pirates“ gynėjai iš žaidimo spėjo eliminuoti N.Madrigalą, bėgusį link trečios bazės.

Vėliau Yoanas Moncada pratęsė sėkmingą „White Sox“ puolimą ir užėmė pirmą bazę, o T.Andersonas per tą laiką pelnė tašką. Tuomet į aikštę žengęs Yasmani Grandalas pasiuntė kamuoliuką į tribūnas, atliko „home run“ smūgį ir uždirbo „White Sox“ dar 2 taškus (0:3). Galiausiai D.Neverauskas pats iš žaidimo išmetė Jose Abreu ir baigė sunkų kėlinuką.

D.Neverauskas per 14 šio sezono rungtynių sužaidė 15 kėlinukų, praleido 16 taškų, 20 kartų po smūgių leisdavo varžovams užimti bazes ir 19 varžovų eliminavo savo metimais. Lietuvio ERA rodiklis suprastėjo iki 8,40.

„Pirates“ (14-26) pakilo į priešpaskutinę lygos vietą, o „White Sox“ (26-16) yra Amerikos lygos Centro diviziono lyderiai.