Penktadienį MLB reguliariajame sezone Pitsburgo „Pirates“ sužaidė net du mačus prieš Sinsinačio „Reds“.

Pirmąjį „Pirates“ pralaimėjo 2:4, o antrajame pasiekė revanšą 4:3. Toks intensyvus tvarkaraštis susidėliojo po to, kai sezono eigoje dėl koronavirusu užsikrėtusių žaidėjų teko nukelti ne vienerias rungtynes.

„Pirates“ metikas Dovydas Neverauskas žaidė pirmajame mače. Jis aikštėje pasirodė 5-ajame kėlinuke, kai „Pirates“ buvo likę eliminuoti vieną varžovų žaidėją. Brianas Goodwinas atmušė lietuvio mestą kamuoliuką, bet šį laiku sugavo Kevinas Newmanas.

6-ajame kėlinuke lietuvis leido Curtui Casali nužingsniuoti į pirmąją bazę. Vėliau Jose Garcios ir Kyle‘o Farmerio atmuštus kamuoliukus laiku sugavo „Pirates“ gynėjai. Tiesa, po vieno labai netikslaus D.Neverausko metimo C.Casali spėjo nubėgti į antrąją bazę, bet lietuvio tai neišmušė iš vėžių. Kėlinuką jis baigė savo metimais eliminuodamas Joey Votto.

D.Neverauskas per 13 šio sezono rungtynių sužaidė 14 kėlinukų, praleido 13 taškų, 16 kartų po smūgių leisdavo varžovams užimti bazes ir 17 varžovų eliminavo savo metimais. Lietuvio ERA rodiklis pagerėjo iki 7,07.

„Pirates“ (12-25) vis dar užima paskutinę vietą lygoje. „Reds“ (17-22) Nacionalinės lygos Centro divizione žengia ketvirti.