Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosios startavo įtemptu trileriu – Denverio „Nuggets“ Orlande po pratęsimo 135:125 (31:25, 28:27, 19:31, 37:32, 20:10) palaužė Jutos „Jazz“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Komandos rungtynes pradėjo lėtokai, o pirmieji puolime atsipalaidavo „Nuggets“, po du tritaškius pataikius Michaelui Porteriui ir Torrey Craigui bei dar vieną pridėjus Nikola Jokičiui – 24:16.

Denverio klubas vien per pirmąjį kėlinį sumetė 7 tritaškius, bet toli nepabėgo – 31:25. Jordano Clarksono ir Donovano Mitchello sudėtingi metimai padėjo „Jazz“ atsitiesti ir netrukus rezultatas jau buvo lygus – 43:43.

Tada užsiliepsnojo Jamalo Murray‘aus rankelė, o surinkti 12 taškų paeiliui jam padėjo ir J.Clarksono bei Quinno Snyderio techninės pražangos.

Vėliau rezultatas dar kartą tapo lygus (59:59), tačiau išsiveržti „Jazz“ sugebėjo tik įsibėgėjus trečiajam kėliniui, po sudėtingo D.Mitchello metimo – 70:68.

Atėjus ketvirtojo kėlinio viduriui jau N.Jokičius išradingu būdu persvėrė rezultatą (96:95). Ketvirtajame kėlinyje super žvaigždės pavarą įjungė D.Mitchellas, tiesiog dominavęs puolime, bet Jamalo Murray‘aus tritaškis likus pusantros minutės sumažino skirtumą iki minimalaus – 108:109.

Esant lygiam rezultatui N.Jokičius stojo prie baudų metimų linijos ir likus žaisti 26 sekundes išvedė „Nuggets“ į priekį – 115:113.

T.Craigas išnaudojo šeštąją pražangą stabdydamas D.Mitchellą, o šis prie baudų metimo linijos neklydo. „Nuggets“ lemiamą ataką išnaudojo iki paskutiniųjų sekundžių, tačiau N.Jokičiaus metimas per R.Gobertą tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą atkarpą rezultatyviai pradėjo J.Murray‘us ir P.J.Dozieris (123:115). Po J.Clarksono metimo tritaškiu atsakė N.Jokičius ir devyniais taškais pabėgę Denverio krepšininkai atgal nebesižvalgė.

Jutos klubui šiame susitikime neužteko ir fantastiško D.Mitchello pasirodymo. Amerikietis per 43 minutes pelnė 57 taškus (13/18 dvitaškių, 6/14 tritaškių, 13/13 baudų metimų), atkovojo 9, perėmė vieną ir prarado 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

Gynėjas pagerino „Jazz“ rekordą atkrintamosiose. Iki šiol rezultatyviausią pasirodymą klubo istorijoje buvo Karlas Malone‘as, jau sulaukęs 36-erių 2000-aisiais sumetęs 50 taškų į Sietlo „SuperSonics“ krepšį.