Istorinis momentas: Labanauskas pakviestas į „World Series of Darts“ finalą

Darius Labanauskas toliau kuria Lietuvos smiginio istoriją. Lietuvis neseniai sulaukė kvietimo į „World Series of Darts“ finalinį turnyrą. Prestižinis turnyras vyks 6-ą kartą istorijoje. D.Labanauskas taps pirmu lietuviu, kuris žais finaliniame „World Series of Darts“ etape.

D. Labanauskas (nuotr. SCANPIX)

Visų pirma, į turnyrą pagal reitingą buvo pakviesti 8 geriausi planetos žaidėjai, tarp kurių – ir tokios žvaigždės kaip Michaelas van Gerwenas, Peteris Wrightas, Gerwynas Price‘as ir kiti. Tuomet PDC išdalino 12 vardinių kvietimų. Tarp laimingųjų pateko ir D.Labanauskas. Likusios keturios vietos atiteks atrankinio turnyro laimėtojams.

„World Series of Darts“ finalinio turnyro prizų fondą sudarys 300 tūkst. svarų sterlingų (apie 332 tūkst. eurų), o nugalėtojui atiteks 70 tūkst. svarų sterlingų (77,5 tūkst. eurų). D.Labanauskas vien už dalyvavimą gaus 5 tūkst. svarų sterlingų (5,5 tūkst. eurų). Turnyras vyks rugsėjo 18-20 dienomis Zalcburge (Austrija).

Iki šiol net 4 iš 5 vykusių finalinių turnyrų laimėjo planetos reitingo lyderis M.van Gerwenas. Jo serija nutrūko tik 2018 m., kai triumfavo Jamesas Wade‘as, o M.van Gerweną ketvirtfinalyje eliminavo tautietis Raymondas van Barneveldas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų