Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panašu, kad UFC prezidentas Dana White‘as netiki, jog buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas Conoras McGregoras liks pensijoje, tačiau tikrai neplanuoja jam jokios kovos šiais metais.

Panašu, kad UFC prezidentas Dana White‘as netiki, jog buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas Conoras McGregoras liks pensijoje, tačiau tikrai neplanuoja jam jokios kovos šiais metais.

REKLAMA

„Šiais metais jis yra pasitraukęs“, – „My Mom‘s Basement“ laidoje sakė D.White‘as. – Jis neturės šiais metais kovos ir tikrai nekovos 2020-aisiais. Nesakau, kad jis nesikaus 2021-ais, tačiau net ir tais metais mes kol kas neplanuojame jam jokios kovos. Garantuoju jums, kad jis tikrai nesikaus 2020-ais. Jis yra baigęs karjerą“.

C.McGregoras apie savo karjeros pabaigą paskelbė birželio mėnesį, tačiau tai nebuvo pirmas kartas, kai airis taip padaro, o vėliau sugrįžta ir iškovoja įsimintinas pergales. Panašu, kad tuo netiki ir D.White‘as, tačiau iš jo žodžių galima suprasti, kad organizacija nėra įsipareigojusi C.McGregorui siūlyti kovas, todėl to užtenka, kad D.White‘as galėtų ramiai planuoti kitas kovas.

„Ar mes visi tikime, kad jis liks pensijoje?“, – klausė D.White‘as. – Manau, kad daugelis tuo netiki, tačiau leiskite man jums kai ką paaiškinti. Pagal kontraktą aš kovotojams esu skolingas tris kovas per metus. Jeigu aš jų nepasiūlau, privalau jiems sumokėti. Conoras yra baigęs karjerą ir nesvarbu, žmonės tuo tiki, ar ne. Jis dabar nekovoja, o kai to nedaro, aš apie jį net negalvoju. Aš parašau jam asmeninę žinutę, tačiau verslo lygiu su juo neturime reikalų. Jis visiškai nekovoja“.

REKLAMA

Pats C.McGregoras paskatino kalbas apie sugrįžimą, kai socialiniame tinkle „twitter“ parašė žinutę „Aš sutinku“. Nors tai įvyko po to, kai naujoji UFC žvaigždė Chamzatas Čimajevas pasiūlė airiui kovoti, tačiau vėliau paaiškėjo, kad ši žinutė greičiausiai buvo skirta boksininkui Manny Pacquiao. Tai būtų ne pirmas kartas, kai C.McGregoras naudoja socialinius tinklus reklamuoti būsimas savo kovas.

D.White‘as netiki, kad C.McGregoras iš tikrųjų yra suinteresuotas tuo. Visgi nepaisant išėjimo į pensiją, C.McGregoras vis dar turi sutartį su UFC organizacija, todėl jam reikėtų jų palaiminimo, jeigu jis vėl norėtų boksuotis.

„Jeigu jis nori tai daryti, turės man paskambinti“, – sakė D.White‘as.

D.White‘as patvirtino, kad UFC tvarkaraštis šiuo metu yra sudarytas iki lapkričio 7-os dienos ir jame nėra vietos C.McGregorui. Žinoma, jeigu didžiausia organizacijos žvaigždė persigalvotų, nebūtų sunku atlaisvinti tą vietą.

Bet dabar, D.White‘as net kelis kartus pakartojo paprastą atsakymą: „Conoras McGregoras yra baigęs karjerą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų