Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir „Burnley“ baigė lygiosiomis 1:1.

Mohamedas Salah 18-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Nickas Pope meistriškai atrėmė kamuolį.

Andrew Robertsonas 34-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Liverpool“ į priekį 1:0.

Curtiso Joneso antrojo kėlinio pradžioje smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Jay‘us Rodriguezas 69-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Johanno Gudmundssono 88-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

„Burnley“ šiose rungtynėse nutraukė įspūdingą „Liverpool“ seriją. Čempionai namie buvo laimėję 24 rungtynes paeiliui.