Praėjusiame ture čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate užtikrintai 3:1 nugalėjo „Freiburg“ futbolininkus.

Joshua Kimmichas 15-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Robertas Lewandowskis 24-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Lucas Holeris 33-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Netrukus R.Lewandowskis antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ 2 – 0 įveikė „RB Leipzig“ futbolininkus.

Erlingas Haalandas 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Timo Werneris 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė varžovų vartininkas ir rezultatas išliko nepakitęs.

E.Haalandas per pridėtą rungtynių laiką dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir įtvirtino Dortmundo klubo pergalę 2:0.