Kauno „Žalgiris“ naująjį Eurolygos sezoną pradėjo dvejomis nesėkmėmis iš eilės. Šarūno Jasikevičiaus kariauna antrą pralaimėjimą penktadienį patyrė Milane (Italija), kur taip ir nebespėjo atsistiesti po košmariškos pradžios. Italų žiniasklaida „AX Armani“ komandą įvertino kaip daugiau širdies ir energijos turėjusią ekipą.

Žalgiriečiai Milane startavo 7:23. Vėliau Lietuvos čempionai laimėjo visus tris kėlinius ir grąžino intrigą, tačiau po 40 minučių kovos švieslentėje degė apmaudūs skaičiai – 81:84.

„Širdim ir energija nukovėme „Žalgirį“, – tokiu pavadinimu rungtynių apžvalgą pradėjo pianetbasket.com svetainė.

Sporto naujienų portalas išskyrė ir tai, kad Milano klubas rungtyniavo be kelių ryškių figūrų, tačiau aikštelėje buvę žaidėjai pasidarbavo pakankamai gerai, kad būtų įveiktas galingas varžovas.

„Karštas vakaras namų arenoje ir pirma pergalė prieš savus žiūrovus be Nemanja Nedovičiaus, Artūro Gudaičio ir Shelvino Macko.

Stiprus pirmasis kėlinys, kaip paaiškėjo vėliau, buvo vertas pergalės. „Žalgiris“ laimėjo tris kėlinius ir po ketvirtosios L. Lekavičiaus pražangos nepabūgo, Šarūnas Jasikevičius atrado naują magą komandoje, kuriuo tapo Thomasas Walkupas, bet galingos pabaigos žalgiriečiams neužteko.

Tai nebuvo lengvas vakaras Milane, bet viskas, ka prisiminsime, yra rezultatas. Taigi, svarbiausia yra pergalė, o dar smagiau, kai ji pasiekta prieš įsiaudrinusią savų gerbėjų minią“, – rašė pianetbasket.com.

Basketitaly.it rašė, kad ši pergalė Milano klubui buvo itin svarbi ir suteikianti daugiau dvasingumo bei tikėjimo savimi. Taip pat minėtas šaltinis atkreipė dėmesį į dar vis sveikstantį A. Gudaitį.

„Pergalė, kuri labai svarbi morališkai. Laukiame sugrįžstančio Artūro Gudaičio“, – skelbė basketitaly.it.

Žaliai-balti pralaimėtoje dvikovoje taškų nepelnė net pirmas penkias minutes.

„Pradėjome katastrofiškai, ko labai ir bijojome (...) Kol kas mes esame berniukai, o Eurolygoje laimi vyrai. Kol to nesuprasime, nieko nebus“, – po rungtynių kalbėjo Š. Jasikevičius.

Kitas žalgiriečių iššūkis laukia spalio 17-ąją, kuomet į Kauną atvyks Madrido „Real“.