Jautrus Blatto laiškas: treneris serga nepagydoma liga

Vyriausiasis Pirėjo „Olympiacos“ ir kartu būsimas Mindaugo Kuzminsko treneris Davidas Blattas socialiniame tinkle pasidalino itin jautria žinute. Krepšinio specialistas serga nepagydoma liga, tačiau pasiduoti jis toli gražu neketina.

Davidas Blattas (nuotr. SCANPIX)
5

Problemų su sveikata amerikietis turėjo dar praėjusiame ir užpraėjusiame sezone, kuomet keliskart akivaizdžiai sunkiai vaikščiojo, taip pat būta atvejų, kad treneris taip ir neateidavo iki spaudos konferencijai skirtos vietos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. D. Blattas serga nepagydoma liga

Kojų skausmai buvo vienas rimtesnių signalų. Dabar daktarai treneriui nustatė pirminę išsėtinę sklerozę – centrinės nervų sistemos ligą, kuri bėgant laikui pažeidžia galvos ir nugaros smegenis bei regą.

„Kai išgirdau diagnozę buvau priblokštas. Bet nepasiduosiu ir toliau kovosiu. Dabar viskas, ko noriu, tai prisitaikyti prie šių problemų ir kovoti su jomis, kad jos neturėtų įtakos mano kasdieniam gyvenimui, darbui“, – laišką pradėjo D. Blattas.

Treneris atviravo, kad būtent silpnumas kojose, pusiausvyros nelaikymas ir elementarus nuovargis šiai dienai yra didžiausi sunkumai, keliami ligos, tačiau baisiau yra tai, kad pilnai pasveikti nuo jos praktiškai neįmanoma.

„Dirbame pagal specialią programą, reikia stiprinti jėgas ir balansą. Kodėl susirgau? Atsakymo nėra. Aš pats jo nežinau, niekas nežino. Lengva panerti į depresiją ar tiesiog tinginiavimą, bet ši kova yra tikra. Aš kovosiu. Vaistų nuo ligos paprasčiausiai nėra“, – dėstė OLY strategas.

Vis tik, panašu, kad didelės įtakos darbui ši liga kol kas neturi. D. Blattas ir kitą sezoną dirbs su Pirėjo klubu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų