2 baudinius pramušę žalgiriečiai paslydo prieš „Sūduvą“

Kauno derbyje – 7 įvarčių trileris

Trečiadienį Lietuvos futbolo A lygoje sužaistos dvejos 12-ojo turo rungtynės.

Čempionato favoritų mūšyje Marijampolės „Sūduva“ namie 1:0 palaužė Vilniaus „Žalgirį“.

Vienintelį susitikimo įvartį 70-aja minutę pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Mihretas Topčagičius.

Prieš tai žalgiriečiai neišnaudojo dviejų progų įmušti 11 m baudinį.

„Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas atrėmė Tomislavo Kišo smūgį, tačiau teisėjas leido pakartoti bandymą dėl per anksti į baudos aikštelę įbėgusių stadiono šeimininkų.

Tada savo laimę bandė jau Liviu Antalis, tačiau kroatas lietė ir jo smūgį.

Tuo metu Kaune sužaistas įspūdingas Laikinosios sostinės derbis.

„Kauno Žalgiris“ atsiliko net 3 įvarčiais, tačiau parodė charakterį ir Kaune derbyje 4:3 (1:3) palaužė „Stumbrą“.

Pirmasis susitikimas SM „Tauro“ stadione prasidėjo fantastišku scenarijumi – „Stumbras“ per pirmas 8 minutes pelnė net 3 įvarčius.

Lucasas Villela pasižymėjo gražiu smūgiu galva, netrukus rezultatą padvigubino Levanas Mačarašvilis, o galiausiai po Antonio Belo perdavimo trečiuoju įvarčiu į šeimininkų vartus džiaugėsi dublį įforminęs L. Villela.

„Kauno Žalgiris“ nepalūžo po tokios mačo eigos ir siekė atsitiesti. Arti tikslo buvo Tomas Mikuckis, dar sykį svečius gelbėjo Rodrigo Josviaki.

Vis dėlto 31-ąją minutę ir vartininkas iš Brazilijos buvo bejėgis, kai iš toli Danielio Romanovskio kamuolys pakeitė kryptį bei atsidūrė vartų tinkle.

Antrame kėlinyje viskas klostėsi įspūdingai – tik šį kartą triumfavo „Kauno Žalgiris“.

58-ąją minutę rezultatą dar labiau sušvelnino Pijus Širvys, po 72-ąją minutę rezultatą išlygino neseniai po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Krušnauskas.

Vyšnia ant pyrago buvo patiekta 83-iąją minutę – tada Joao Figueiredo pasinaudojo savo šansu standartinės padėties metu bei padovanojo savo komandai nuostabią pergalę.

Po šios pergalės „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 22 taškus bei žengia trečias, o „Stumbras“ su 15 taškų užima penktą poziciją.