„TOPsport A lygos“ antrojo rato įžangoje didžiausia pergale šiame sezone džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 10-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje net 4:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Svečiams pirmame kėlinyje teko atlikti priverstinį keitimą – mačo tęsti negalėjo svarbus vidurio gynėjas Glibas Gračiovas. „Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą bei pelnė du įvarčius.

28-ąją minutę po Pauliaus Golubicko perdavimo iš dešiniojo krašto taikliai mušė Adama Fofana. Maža to, po 9 minučių Liviu Antalis antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus.

„Žalgiris“ savo dominavimą pratęsė ir po pertraukos. 58-ąją minutę taikliu smūgiu iš už baudos aikštelės džiaugėsi A. Fofana – legionieriui iš Dramblio Kaulo Kranto tai buvo ketvirtasis įvartis šiame sezone.

Tašką rungtynėse 75-ąją minutę padėjo Joelis Bopesu, atlikęs baudos smūgį bei džiaugęsis įvarčiu po vartininko Volodymyro Krynskio klaidos. Svečių gretose arčiau vartų buvo prasiveržęs Ode Abdullahi, bet nigeriečio išpuolis daug problemų Arpadui Tordai‘ui nesukėlė.

„Žalgiris“ dominuoja turnyro lentelėje su 25 taškais, dainaviečiai pralaimėjo trečią kartą iš eilės bei rikiuojasi šešti. Jų kraityje – 12 taškų.