Džeilandas pasiuntė linkėjimus tėčiui: „Ką tu norėjai pasiekti šiame gyvenime, pasieksiu aš“

Džeilandas Mažeikiuose yra tikra žvaigždė. Repuojantis dvylikametis – vienas drąsiausių „Lietuvos talentai“ projekto dalyvių. Sekmadienį jis bandė patekti į projekto super finalą, o kas pateko į jį, sprendė televizijos žiūrovai.

Išklausę Džeilando pasirodymo komisijos nariai neliko nusivylę ir šįsyk.

„Džeilandai, tu esi ko gero pats drąsiausias bičas, kurį turbūt aš pažinojau gyvenime. Tu jau dabar vaikščiodamas užkulisiuose gali ten visiems išspardyti veidrodžius ir daryti, ką nori. Bet turėčiau tau priekaištų. Be to, kad esi sproginėjantis energetinis kamuolys, reikėtų padirbėti dėl artikuliacijos, ne viską aš supratau“, – pastabų turėjo Marijonas Mikutavičius.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džeilandas siautėjo „Lietuvos talentuose“: nusilenkė ir Marijonas

Pasak Marijono, dėl artikuliacijos Džeilandui nepadės joks mokytojas, nes vaikinas nepripažįsta jokių autoritetų. Visgi humoristas Justinas Jankevičius tolesnėje Džeilando karjeroje įžvelgė vieną grėsmę.

„Tu jau esi žvaigždė. Man atrodo, kad tu geriau pasirodei. Repuoji geriau, nei kokie nors mūsų scenos profesionalai. Tavo ateitis labai šviesi, jei nesužvaigždėsi. Džeilandai, ačiū tau labai“, – patarimą naujai iškeptam Lietuvos talentui davė Justinas Jankevičius.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko oro akrobatė Izabelė Kuzelytė. Prieš teisėjų akis stojo ir savo šanso laukė „Auggi & Violeta DaQueen“ ir „Viduramžiai.lt“, todėl Džeilandui projekte sėkmę bandyti teks kitais metais.

Pasirodymą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
A
Apgailetina
2019-04-29 23:55:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
kai nera jokio balso, belieka deklamuoti... irgi mat talentas. nusipenejes, neisaukletas,izulus ir jau pilnas puikybes vaikezas.Ar pakanka buti cigonu ir pasidraikyti kokiame nors sou, kad isgarsetum?
Atsakyti
0

n
nu
2019-04-30 12:01:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
išpuikęs neišauklėtas paauglys neturintys jokio balso plius dar šveplas
Atsakyti
0

k
kenis
2019-04-30 13:31:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
lietuva megsta klaunus stai vienas is ju ... jokio talento tik juoka keliantis snarglius . kuriam truksta tevo rankos.... nebutu cigonas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų