lietuvos talentai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos talentai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos talentai“.

Morta Šmitaitė gyvenimą pakeitė per metus: nustebino net artimuosius

Vos praėjusį pavasarį kabareto scenoje debiutavusi Morta Šmitaitė šiandien gyvena stačia galva panėrusi į šokio artistės gyvenimą. Plunksnos, boa, žeme besivelkantys apsiaustai, kristalais nusagstytos suknelės, antikvarinės skrybėlės ir frakai tapo įprasta kasdienybės dalimi, rašoma pranešime žiniasklaidai. Scenoje save pristatanti kaip Morta Smit, moteris sako, kad prieš metus jos realybė atrodė visai kitaip.
2024-05-29

„Lietuvos talentų“ dalyvis surengė netikėtą pasirodymą – kaimo keliukuose skambėjo pianino garsai

Daugkartinis TV3 projekto „Lietuvos talentai“ dalyvis Ignas Kavaliauskas surengė neįprastą pasirodymą, kurį galėjo matyti tik atsitiktiniai praeiviai. Regio muzikos kūrėjas, dėl savo kūrybos geriau žinomas sceniniu vardu „Ignas iš Ignalinos“, neseniai išleido naują albumą „Regis Miške“ ir pavasarėjant ketina surengti savo koncertą Užupio ambasadoje Dusetose. Būtent į Padustėlio kaime esančią Užupio ambasadą jis neseniai gabeno pažįstamo žmogaus padovanotą pianiną.
2024-01-24

„Lietuvos talentuose“ sužibėjęs Darvinas nustebino garbaus amžiaus prosenelę: liks gražus prisiminimas

„Lietuvos talentai“ superfinalo dalyvis Darvinas Tamulynas išleido autorinę savo dainą pavadinimu „Tavo namai“, kuri skirta jo mylimai garbaus amžiaus prosenelei Bronislavai Tamulynienei. Darvinas Tamulynas pats sugalvojo padaryti močiutei staigmeną, svajojo ją pasikviesti į savo koncertą ir padainuoti, bet, kadangi močiute per šventes susirgo kovidu, jos sveikata labai pablogėjo, teko šia džiugia naujiena pasidalinti anksčiau.
2024-01-20

Stulbinama energija: jaunosios hiphopo šokėjos užkūrė ir teisėjus, ir publiką

Sekmadienį TV3 projekte „Lietuvos talentai“ pasirodė dvi jaunos hiphopo šokėjos, kurių energija ir pozityvumas privertė šėlti kartu su jomis tiek publiką, tiek projekto teisėjus. Mėja Adomavičiūtė ir Viktorija Lizaitytė atvyko iš Kauno, o patarimų, kaip gerai šokti pagal hiphopo muziką, negailėjo ir visiems televizijos žiūrovams. „Reikia šokti stipriai ir gerai užfiksuoti judesius – tiek į vieną, tiek į kitą pusę“, – patarimais norintiems pradėti šokti dalijosi moksleivės.
2023-12-24

„Lietuvos talentų“ nugalėtojas Ignas Tamulis abejojo dėl dalyvavimo superfinale: atskleidė, kas nutiko

Gruodžio 17-osios vakarą sostinėje nugriaudėjo didysis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ superfinalas, kurį nugalėjo ir 10 000 eurų laimėjo šokėjas Ignas Tamulis.  Projektą laimėjęs Ignas po superfinalo pasidalijo savo emocijomis. Šokėjas neslėpė džiaugsmo ir susijaudinimo: „Sunku suprasti, kas čia įvyko. Einant į pirmą pasirodymą galvojau, kad padarysiu, kiek galiu ir tuomet jau žiūrėsiu, kaip čia bus.
55 2023-12-18

Staigmena „Lietuvos talentų“ scenoje: Jazzu ir Monika Pundziūtė-Monique pristatė naujus kūrinius

Jau šį vakarą – didysis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ superfinalas. Belaukiant, kol sužinosime, kas triumfuos 10-ajame „Lietuvos talentų“ sezone, dvi žymios atlikėjos pristatė naujus kūrinius. Įspūdingos tiesioginės transliacijos metu pagaliau sužinosime, kas taps šio sezono nugalėtoju. Tiesa, dalyvių likimai – tik žiūrovų rankose. Tiesioginio balsavimo metu dvi muzikos žvaigždės nustebino „Lietuvos talentų“ žiūrovus.
2023-12-17

Prieš „Lietuvos talentų“ finalą mirė Darvino tėtis: tikiu, kad jis stebės iš dangaus ir džiaugsis

Jau šį vakarą – didysis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ superfinalas. Įspūdingos tiesioginės transliacijos metu pagaliau sužinosime, kas taps šio sezono nugalėtoju. Tiesa, dalyvių likimai – tik žiūrovų rankose. Scenoje pasirodys ne tik aštuoni pirmųjų finalų metu daugiausiai žiūrovų balsų surinkę dalyviai, bet ir tie, kurie pelnė „auksinį mygtuką“. Vienas tokių – dainininku ir laidų vedėju svajojantis tapti Darvinas Tamulynas.
2023-12-17

Projektą „Lietuvos talentai“ laimėjo Ignas Tamulis

Gruodžio 17-osios vakarą sostinėje nugriaudėjo didysis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ superfinalas. Įspūdingos tiesioginės transliacijos metu pagaliau sužinojome, kas tapo šio sezono nugalėtoju. Tiesa, dalyvių likimai buvo tik žiūrovų rankose. Susumavus balsus paaiškėjo, kad į lyderių trejetuką pateko šokių studija „Aušrinė“, Justinas Malinauskas ir Ignas Tamulis. Trečiąją vietą projekte užėmė šokių studija „Aušrinė“. Antroji vieta atiteko Justinui Malinauskui.
58 2023-12-17

„Lietuvos talentų“ superfinale Darvinas dainuos netikėtai mirusiam tėčiui: „Jis stebės iš dangaus“

Jau šį vakarą – didysis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ superfinalas. Įspūdingos tiesioginės transliacijos metu pagaliau sužinosime, kas taps šio sezono nugalėtoju. Tiesa, dalyvių likimai – tik žiūrovų rankose.
63 2023-12-17

„Lietuvos talentų“ superfinalas – jau šį sekmadienį: paskutinei kovai besiruošiantis šokėjas Ignas scenoje klaidų nebijo

Šį sekmadienio vakarą pagaliau paaiškės didžioji šių metų TV3 projekto „Lietuvos talentai“ intriga. Įspūdingo superfinalo metu sužinosime, kas taps nugalėtoju! Daugiausiai žiūrovų balsų surinkusio dalyvio laukia ne tik aistringi plojimai ir pripažinimas, bet ir vertingas prizas.
2023-12-15
REKLAMA
REKLAMA

Ingą Jankauskaitę pakerėjo išskirtinis talentas: šis balsas sklinda per sienas kiaurai

„Lietuvos talentų“ scenoje virė neįtikėtinai atkakli kova dėl kelialapių į superfinalą, o tarp trijų laimingųjų papuolė ir išskirtinio balso savininkas Artemas Fesko. Ukrainoje gyvenantis 15-metis yra neeilinis talentas, dainuoti gebantis itin aukštu operiniu balsu.  Angeliško balso savininkas geba dainuoti per tris oktavas, o paauglio išskirtinis talentas nepasikeitė net ir mutavus balsui.
2023-12-14

„Lietuvos talentuose“ – lemiamos kovos: paaiškėjo dar keturi dalyviai, kurie pasirodys superfinale

Sekmadienį praūžė antrasis TV3 projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodė dar 12 geriausiųjų, atrankų metu pelniusių daugiausiai teisėjų simpatijų. Tačiau šįkart šių dalyvių likimas buvo tik žiūrovų rankose... Jų sprendimu, į superfinalą, kurį išvysime jau šį sekmadienį, keliauja šokių kolektyvas „Aušrinė“, „Bitik Zys“, Nojus ir Auksė bei Jonas Vilimas.   Nustebinę pasirodymai Pirmasis scenoje pasirodė Gediminas Mačiulskis.
2023-12-11

Paaiškėjo dar 4 dalyviai, patekę į „Lietuvos talentų“ superfinalą

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo antrąjį tiesioginį „Lietuvos talentų“ finalą. Projekto metu pasirodė net 12 stipriausių dalyvių, tačiau į superfinalą pateko tik keturi... Ką žiūrovai palaikė labiausiai? Kitaip nei atrankų metu, finaluose dalyvių likimą sprendžia tik žiūrovai. Balsuodami už savo favoritus, būtent jie nulemia, kas gaus laimingą bilietą į superfinalą.
2023-12-10

Stebėkite tiesiogiai: eteryje – „Lietuvos talentų“ antrasis finalas

Jau šį vakarą – itin laukiamas antrasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodo net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas bus žiūrovų rankose – būtent jie nuspręs, kurie keturi dalyviai pateks į superfinalą!  Jo metu pasirodys teisėjų atrinkti du arba tris „taip“ išgirdę dalyviai.
2023-12-10

„Lietuvos talentų“ finale – jautrus 14-mečio pasirodymas: „Patyčios nėra normalu, todėl kai kuriems įkrėsiu proto“

Jau šį sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pakvies antrasis „Lietuvos talentų“ finalas, kuriame pasirodys dar 12 geriausių dalyvių. Ir nors visi jie atrankų metu sužavėjo teisėjus, į tolimesnį etapą – superfinalą, kuris įvyks jau kitą sekmadienį – pateks tik 4. O kas taps tais laimingaisiais, sužinosime jau šį vakarą – viskas tik žiūrovų rankose! Šokėjas Kajus Kisevičius šiam finalui ruošiasi itin atsakingai.
2023-12-10

Šokių kolektyvas „Aušrinė“ nepraranda noro užkariauti „Lietuvos talentų“: kai kurios merginos su projektu užaugo

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti antrąjį „Lietuvos talentų“ finalą. Jo metu pasirodys 12 dalyvių, tačiau tik keturi geriausi pateks į superfinalą ir savo kovą dėl šių metų nugalėtojo titulo tęs toliau.
2023-12-08

Kortos atverstos: paaiškėjo, kas pateko į „Lietuvos talentų“ superfinalą

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai stebėjo pirmąjį tiesioginį „Lietuvos talentų“ finalą. Projekto metu pasirodė net 12 stipriausių dalyvių, tačiau į superfinalą pateko tik keturi... Ką žiūrovai palaikė labiausiai? Kitaip nei atrankų metu, finaluose dalyvių likimą sprendžia tik žiūrovai. Balsuodami už savo favoritus, būtent jie nulemia, kas gaus laimingą bilietą į superfinalą.
2023-12-03

„Lietuvos talentų“ scenoje – netikėta premjera: Evgenya Redko ir Inga Jankauskaitė pristatė dainą

„Lietuvos talentų“ scenoje – gausu netikėtumų. Belaukiant, kol paaiškės, kas pateks į superfinalą, Inga Jankauskaitė ir Evgenya Redko pristatė naują dainą „Apie ką man dainuot“. Dvi muzikos žvaigždės nustebino „Lietuvos talentų“ žiūrovus. Pirmą kartą scenoje pristatyta Ingos Jankauskaitės ir Evgenyos Redko daina „Apie ką man dainuot“. I. Jankauskaitė taip pat pakvietė į savo koncertą „Grožis ir nuodai“, vyksiantį gruodžio 9 d. „Avia Solutions Group“ arenoje.
2023-12-03

Po vieno iš dalyvių pasirodymo Marijonas Mikutavičius liko be žado: „Aš neturiu, ką pasakyti“

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje netrūko įspūdingų pasirodymų, vyko arši kova dėl kelialapio į superfinalą. O Igno Tamulio pasirodymas net atėmė žadą.  Po šokėjo Igno Tamulio pasirodymo „Lietuvos talentų“ finale žiūrovai salėje plojo atsistoję, komisijos nariai taip pat negailėjo pagyrimų.  „Atrodė, kad čia kažkoks siaubo filmo ir dirbtinio intelekto kūrinys“, – pasirodymą įvertino Justinas Jankevičius.
2023-12-03

Žiūrovų ovacijos Ališauskams nustelbė Jankauskaitės kritiką: „Pakišot juos“

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje dėl kelialapio į superfinalą kovėsi Ališauskų šeima su Monikos Linkytės daina „Stay“. Tačiau žiūrovai ir komisiją nesutarė dėl verdikto šiam pasirodymui.   Ališauskų šeima artėjant televizijos projekto finišui pasirinko dainą „Stay“, su kuria Monika Linkytė „Eurovizijos“ finale iškovojo 11-tą vietą. Nors žiūrovai viso pasirodymo metu šeimą palaikė žibintuvėlių švieselių jūra, komisijos nariai pasirodymui negailėjo kritikos.
2023-12-03

Stebėkite tiesiogiai: eteryje – „Lietuvos talentų“ pirmasis finalas

Jau šį vakarą – itin laukiamas pirmasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodė net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas buvo žiūrovų rankose – būtent jie nusprendė, kurie keturi dalyviai pateko į superfinalą!  Jo metu pasirodys teisėjų atrinkti du arba tris „taip“ išgirdę dalyviai.
2023-12-03

Pamatykite pirmieji: „Lietuvos talentų“ užkulisiuose verda jaudulys ir pasiruošimas

Jau šį vakarą – itin laukiamas pirmasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodys net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas bus žiūrovų rankose – būtent jie nuspręs, kurie keturi dalyviai pateks į superfinalą! Nepraleiskite progos balsuoti ir taip palaikyti savo favoritų.  Jo metu pasirodys teisėjų atrinkti du arba tris „taip“ išgirdę dalyviai.
2023-12-03

„Lietuvos talentų“ finalui besiruošianti dainuojanti šeima: „Jei netikėsi, kad gali nueiti iki pabaigos, tuomet geriau išvis neiti“

Jau šį sekmadienio vakarą – itin laukiamas pirmasis TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ finalas. Jo metu pasirodys net 12 dalyvių, iš teisėjų atrankose išgirdusių du arba tris „taip“. Tačiau šįkart viskas bus žiūrovų rankose – būtent jie nuspręs, kurie keturi dalyviai pateks į superfinalą! Nepraleiskite progos balsuoti ir taip palaikyti savo favoritų.  Tiesioginės transliacijos su nekantrumu laukia ir muzikalioji Ališauskų šeima.
2023-12-03

Justinas Jankevičius atskleidė, kodėl nepaspaudė „Auksinio mygtuko“ angeliško balso ukrainiečiui

Jau šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai išvys pirmąjį tiesioginį „Lietuvos talentų“ finalą! Net 12 geriausiųjų susikaus dėl bilieto į superfinalą, tačiau į jį pateks tik keturi, sulaukę daugiausiai žiūrovų balsų. Dalyvių likimas – kiekvieno iš jūsų rankose! Kas pelnys publikos simpatijas ir pateks į išsvajotą superfinalą? Nepamirštamą pasirodymą sekmadieniui ruošia Ukrainoje gyvenantis 15-metis Artemas Fesko. Angeliško balso savininkas – tikra žvaigždė savo šalyje.
2023-12-01

„Lietuvos talentuose“ – pasitikėjimu spinduliuojantys dalyviai: kas gavo laimingą bilietą į kitą etapą?

Sekmadienio vakarą žiūrovai buvo kviečiami praleisti su TV3 ir gabiausius šalies žmones pritraukiančiu projektu „Lietuvos talentai“. Paskutinėje atrankų laidoje pasirodė patys įvairiausi talentai tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Ir nors daugumai netrūko nei drąsos, nei charizmos, kas labiausiai sužavėjo teisėjus? Šokančios mergaitės Urtė Rupšytė ir Barbora Toločkaitė – ne tik scenos partnerės, bet ir geriausios draugės. Deja, į kitą etapą draugės nepateko.
2023-11-27

Stebėkite gyvai: eteryje – „Lietuvos talentai“

Sekmadienio vakaro TV3 televizijos žiūrovai nebeįsivaizduoja be pamilto projekto „Lietuvos talentai“. Didžiulio populiarumo sulaukiantis šou nepalieka abejingų. Dar daugiau staigmenų „Lietuvos talentai“ žiūrovams paruošė šįkart. Įspūdingiausius pasirodymus kviečiame stebėti nuo 19 val. 30 min. per TV3 televiziją ir vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-11-26

Nuo dalyvavimo „Lietuvos talentuose“ oro akrobatės nesustabdė net trauma: teisėjai žers pagyras

Sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks vienas laukiamiausių savaitės projektų „Lietuvos talentai“. Ypač daug dėmesio šį kartą sulauks cirko artistė Kira Babych, kuri atliks triukus oro žiede. Kaip paaiškės TV3 šou metu, nuo pasirodymo projekte talentingos merginos nesustabdė net patirta trauma... Nors ukrainietė Lietuvoje gyvena tik metus laiko, ji jau puikiai susipažino su mūsų kalbos pradmenimis.
87
2023-11-26

„Lietuvos talentuose“ sužibo rašytojas Martynenko: „Žmonėms, kurie patiria labai daug kančių, nelieka nieko kito, tik juokas“

Šį sekmadienį žiūrovus prie ekranų tradiciškai pakvies TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Šou metu pasirodys pačių įvairiausių gabumų savininkai, norintys atsiskleisti visai šaliai. Vienas tokių – aktorius, poetas ir atlikėjas Marius Povilas Elijas Martynenko. Ar netikėtam žinomo vyro talentui teisėjai pasakys „taip“? „Žmonės ateina į projektą ir bijo apsijuokti.
2023-11-24

„Lietuvos talentuose“ – dainuojantis automechanikas, talentingi šokėjai ir zumbos vakarėlis

Sekmadienį žiūrovus prie ekranų subūrė populiarusis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Savo pasirodymais džiugino magas, dainininkai ir muzikantai, šokių kolektyvai oro akrobatės, dainuojanti šeima, gimnastė ir net zumbos treneris! Tačiau kas labiausiai sužavėjo teisėjus? Kurie dalyviai pateko į kitą etapą? Pirmas scenoje pasirodė magas Gintaras, sceniniu pseudonimu Jokeris. Dalyvis laimę projekte jau yra bandęs ir anksčiau – šią patirtį vadina labai įdomia.
2023-11-20

Stebėkite gyvai: eteryje – „Lietuvos talentai“

Sekmadienio vakaro TV3 televizijos žiūrovai nebeįsivaizduoja be pamilto projekto „Lietuvos talentai“. Didžiulio populiarumo sulaukiantis šou nepalieka abejingų. Dar daugiau staigmenų „Lietuvos talentai“ žiūrovams paruošė šįkart. Įspūdingiausius pasirodymus kviečiame stebėti nuo 19 val. 30 min. per TV3 televiziją ir vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-11-19

„Lietuvos talentų“ scenoje – itin lanksti dviejų Gineso rekordų savininkė: teisėjai plos atsistoję

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos projektas „Lietuvos talentai“ ir vėl stebins didžiausius gabumus turinčių žmonių pasirodymais. Nepamirštamą šou šį vakarą paruoš akrobatika ir cirku užsiimanti mergaitė iš Ukrainos Sofija Teplaja. Dalyvės lankstumas ir unikalios fizinės savybės paliks teisėjus be žado – žiūrovai įsitikins, kiek daug gali žmogaus kūnas. „Kai man suėjo ketveri, panorau užsiimti akrobatika.
2023-11-19

„Lietuvos talentuose“ – prancūzo užkurtas zumbos šėlsmas: į energingą pasirodymą įsitraukė ir teisėjai

Pasiruoškite – sekmadienį TV3 projekte „Lietuvos talentai“ bus itin karšta! Šį kartą energingą ir visus įtraukiantį pasirodymą paruoš zumbos treneris Patrickas Borja. Prancūzas scenoje užkurs tikrą vakarėlį, kuriame mielai sudalyvaus tiek žiūrovai, tiek laidos vedėjai ir net teisėjai. Šiuo metu Lentvaryje gyvenantis Patrickas į Lietuvą atvyko prieš septynerius metus – jį atviliojo Londone, jo vedamoje zumbos treniruotėje, sutikta lietuvė.
2023-11-17

„Lietuvos talentuose“ – „auksinis mygtukas“: pamatykite ugningą ukrainiečių poros šokį

Sekmadienį „Lietuvos talentų“ scenoje gerą nuotaiką kūrė ukrainiečių duetas „Stardust“, o poros šou su ratukinėmis pažiūžomis humoristas Justinas Jankevičius įvertino „auksiniu mygtuku“. Nepamirštamą pasirodymą žiūrovams surengė Jevgenijus Jemelianenka ir Vlada Kamyšnikova, kurie teigė, kad visada šokdami nepamiršta ir savo gimtosios Ukrainos. „Mes esame iš Ukrainos ir tuo didžiuojamės. Įvairiausiose šalyse demonstruojame, ką sugeba Ukrainos artistai“, – pasakojo J. Jemelianenka.
2023-11-13

„Lietuvos talentuose“ – gimnastikos čempionas, ypatingą jausmą sukūręs būgnininkas ir Jankevičiaus „Auksinis mygtukas“

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai paskyrė populiariajam projektui „Lietuvos talentai“. Scenoje pasirodė įvairiausių gabumų puoselėtojai, tačiau žmonių širdys neabejotinai atiteko duetui iš Ukrainos „Stardust“. Ekstremalų pasirodymą surengę artistai pakerėjo visus tris teisėjus, o Justinas Jankevičius jiems netgi paspaudė „Auksinį mygtuką“! Pirmoji sekmadienio vakarą scenoje pasirodė dainininkė Mantė Puišytė.
2023-11-13

Mikutavičius nesusilaikė – „auksinį mygtuką“ skyrė šokėjoms iš Kauno

Praėjusį sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai „Lietuvos talentų“ laidoje išvydo gausybę įsimintinų pasirodymų, o ji ypatinga tapo dar ir dėl to, jog vienas iš teisėjų jį sužavėjusioms šokėjoms skyrė „auksinį mygtuką“. DEMO šokių studija iš Kauno jau eilę metų kepa pasirodymus „Lietuvos talentams“, o jų šokėjų kolektvą „Demo kids“ galima vadinti tikrais šio projekto ekspertais.
2023-11-12

Stebėkite gyvai: eteryje – „Lietuvos talentai“

Sekmadienio vakaro TV3 televizijos žiūrovai nebeįsivaizduoja be pamilto projekto „Lietuvos talentai“. Didžiulio populiarumo sulaukiantis šou nepalieka abejingų. Dar daugiau staigmenų „Lietuvos talentai“ žiūrovams paruošė šįkart. Įspūdingiausius pasirodymus kviečiame stebėti nuo 19 val. 30 min. per TV3 televiziją ir vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-11-12

Inga Jankauskaitė – apie pašėlusį šou „Lietuvos talentuose“: „Pasirodymas iškrenta iš bet kokių vertinimo rėmų“

Kiekvieną sekmadienį žiūrovus prie ekranų pritraukiantis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ kas kartą geba nustebinti ir pradžiuginti. O šį sekmadienį vienas pasirodymas ne kartą privers ir nusišypsoti. „Kuklus show“ scenoje užkurs itin nuotaikingą vakarėlį! Trepo stiliaus dueto „Kuklus show“ nariai – du muzikos kūrėjai, Erikas Kliuk ir Vitalij Valentinovič. Kai teigia reperiai, vienas iš jų yra atsakingas už šou, o kitas – už kukliąją jų pusę.
2023-11-12

Pavojingas poros iš Ukrainos pasirodymas „Lietuvos talentuose“ nepaliks abejingų: „Nieko panašaus nėra buvę“

Šį sekmadienį „Lietuvos talentų“ žiūrovai išvys tokį šou, kuris be jokios abejonės įeis į TV3 projekto istoriją. Tai, ką scenoje pademonstruos pora iš Ukrainos, ne tik teisėjus, bet ir visus žiūrovus paliks be žado. Ir nors duetas pripažins, kad jų pasirodymas – pavojingas, nuo jo bus neįmanoma atitraukti akių! Nepamirštamą pasirodymą žiūrovams pristatys ukrainiečiai Jevgenijus Jemelianenka ir Vlada Kamyšnikova. Dueto, pasivadinusio „Stardust“ (liet.
84 2023-11-10

„Lietuvos talentuose“ – itin lanksti mergaitė, talentingas dainininkas ir nuskambėjęs „Auksinis mygtukas“

Sekmadienį žiūrovus prie ekranų pritraukė populiarusis TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Scenoje pasirodė daugybė ypatingiausius talentus puoselėjančių žmonių, o taip pat nuskambėjo ir „Auksinis mygtukas“. Pastarąjį šįkart paspaudė teisėjas Marijus Mikutavičius. Jį sužavėjo originalus ir nepamirštamas šokėjų pasirodymas! Šokėjos Mėja Adomavičiūtė ir Viktorija Lizaitytė pasirodė pirmosios.
2023-11-06

18-metis pakerėjo „Lietuvos talentų“ publiką: nuo mažens – palyginimai su Mikutavičiumi

„Lietuvos talentuose“ šį sekmadienį pasirodys aštuoniolikmetis vilnietis Nojus Saliamoris. Moksleivis neslėpė dar nuo darželio laikų dėl savo gražaus balso ir gebėjimo dainuoti sulaukdavęs palyginimų su Marijonu Mikutavičiumi. „Tada dar nežinojau, kas yra tas M. Mikutavičius, bet nuo tada dainuoju visą gyvenimą“, – prieš pasirodymą pasakojo moksleivis. Nojus neslėpė, kad yra savamokslis ir dažnai dėl to neranda pasitikėjimo pasirodyti platesnėms auditorijoms.
2023-11-05

Stebėkite tiesiogiai: eteryje – „Lietuvos talentai“

Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovus ir vėl pradžiugins laukiamiausias savaitgalio projektas „Lietuvos talentai“. Šį sezoną šou stebina talentų įvairove – akis džiugina cirko artistai, magai, muzikantai bei daugelis kitų. Didžiulio populiarumo sulaukiantis šou nepalieka abejingų, o praėjusią savaitę būtent šis projektas tapo žiūrimiausiu visoje šalyje! Dar daugiau staigmenų „Lietuvos talentai“ žiūrovams paruošė šįkart. Įspūdingiausius pasirodymus kviečiame stebėti nuo 19 val. 30 min.
2023-11-05

Savamokslis vaikinas nustebino „Lietuvos talentų“ teisėjus: „Gimęs muzikai!“

Jau šį sekmadienio vakarą TV3 žiūrovus ir vėl pradžiugins laukiamiausias savaitgalio projektas „Lietuvos talentai“. Šį sezoną šou stebina talentų įvairove – akis džiugina cirko artistai, magai, muzikantai bei daugelis kitų. O šioje laidoje pasirodysiantis Nojus Saliamoris – vaikinas su gitara, pavergęs teisėjus nuostabiu balsu.   Vilniuje gyvenančiam 18-mečiui tai, kad jis geba labai gražiai dainuoti, nuolat kartoja jį supanti aplinka.
2023-11-05

Ypatingo lankstumo „Lietuvos talentų“ dalyvė sužavėjo Jankevičių: „Aš tai mačiau pirmą kartą“

Sekmadienį žiūrovus prie ekranų ir vėl suburs TV3 projektas „Lietuvos talentai“. Neabejotinos projekto žvaigždės – talentingi dalyviai, šį sezoną atvykę iš Ukrainos. Jų pasirodymai ne tik stebina ir džiugina, bet ir nuolatos primena, kad žmogaus ribos yra beribės. Būtent tokį neįprastą reginį projekte šį sekmadienį sukurs ypatingumo lankstumo ir artistiškumo  8-metė mergaitė iš Ukrainos – Veronika Nepomnyashchaya.
2023-11-03

„Lietuvos talentų“ scenoje – specialiai iš JAV atvykęs šokėjas ir teisėjus be žado palikę oro gimnastai iš Ukrainos

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovų dėmesį prikaustė išradingieji „Lietuvos talentai“. Savo geriausius pasirodymus šįkart demonstravo pačius įvairiausius gabumus turintys dalyviai – šokėjai, fizikai, muzikantai... Tačiau kurie iš jų labiausiai patiko teisėjams? Pirmieji scenoje pasirodė šokėjai „Demo junior“. Pastariesiems Inga Jankauskaitė turėjo pastabų – anot teisėjos, iš šių šokėjų pasirodymo norėjosi daugiau.
2023-10-30

Stebėkite gyvai: eteryje – „Lietuvos talentai“

Sekmadienio vakaro TV3 televizijos žiūrovai nebeįsivaizduoja be pamilto projekto „Lietuvos talentai“. Didžiulio populiarumo sulaukiantis šou nepalieka abejingų, o praėjusią savaitę būtent šis projektas tapo žiūrimiausiu visoje šalyje! Dar daugiau staigmenų „Lietuvos talentai“ žiūrovams paruošė šįkart. Įspūdingiausius pasirodymus kviečiame stebėti nuo 19 val. 30 min. per TV3 televiziją ir vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-10-29

Netikėtas smuikininkės sprendimas sužavėjo Mikutavičių: „Tai – vienas geriausių mano matytų pasirodymų“

Šį sekmadienio vakarą projektas „Lietuvos talentai“ ir vėl atskleis gabiausius mūsų šalies žmones. O šįkart TV3 televizijos projekto puošmena taps smuikininkė Augustina Vizbaraitė. Merginos pasirodymas sužavės teisėjus, o Marijus Mikutavičius jai skirs ypatingus žodžius. Augustina – persirengimo ir vaidybos cosplay kultūros mylėtoja, šią veiklą įvardinanti kaip didžiausią hobį. Ši kultūra leidžia įsikūnyti į mėgstamą filmų, komiksų, knygų, žaidimų ar anime personažą.
2023-10-29

„Lietuvos talentuose“ – dar neregėtas triukas: dalyvis Mindaugą Rainį į orą pakėlė...dantimis!

Didžiulio populiarumo sulaukiantis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ nepalieka abejingų, o praėjusią savaitę būtent šis šou tapo žiūrimiausiu visoje šalyje! Dar daugiau staigmenų projektas žiūrovams paruošė šįkart. Vienas dalyvis nustebins tokiu triuku, kokio dar niekas nebus regėjęs... Sekmadienio vakarą taps sunku pamiršti! Susipažinkite su duetu „Duo P&B“. Jo nariai – oro akrobatai Bogdas Strionovi ir Polina Koval – į projektą atvyko iš Ukrainos.
2023-10-27

„Lietuvos talentuose“ Ernesta pamiršo žodžius ir išgirdo tris „ne“: nuraminti skubėjo Mikutavičius

Sekmadieniais TV3 žiūrovus džiuginantys „Lietuvos talentai“ kiekvieną savaitę pažeria naujų ir nuotaikingų pasirodymų. Tiesa, ne visi projekto dalyviai patiria sėkmę – kartais pasitaiko ir netikėtumų bei nesėkmių. Ernesta Bezuglovas paskutinę minutę norėjo atsisakyti dalyvauti projekte. Dalyvė išsigando, kad dėl jaudulio gali nepadainuoti... Prieš lipant į sceną Ernesta, pamačiusi į ją nukreiptas kameras, susikuklino ir nežinojo, ką pasakyti.
2023-10-26

„Lietuvos talentų“ scenoje – oro akrobato triumfas ir Mikutavičiaus padrąsinta dalyvė

Sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritraukęs TV3 projektas „Lietuvos talentai“ buvo kupinas skirtingiausius savo gabumus demonstruojančių žmonių – nuo muzikantų, šokėjų, magų, iki gimnastų ar oro akrobatų... Kas labiausiai sužavėjo teisėjus ir iškovojo bilietą į kitą etapą? Pirmasis scenoje pasirodė saksofonu grojęs Mantas Kalinauskis.
2023-10-23

„Lietuvos talentuose“ – liaudies menu susižavėjęs jaunimas: „Kai pasensime, prisiminsime gerus laikus“

Šį vakarą TV3 projektas „Lietuvos talentai“ ir vėl nustebins žiūrovus, o ypatingą dovaną jiems skirs šokių ir dainų ansamblis „Pynimėlis“, sudarytas iš Panevėžio muzikos mokyklos mokinių. Ansamblis ypatingai puoselėja mūsų kultūrą ir nori skleisti meilę tautiniam šokiui. Anot kolektyvo narių, liaudies šokiai yra nepelnytai užmiršti, o televizija – geriausias būdas priminti tai visai šaliai!   „Pynimėlio“ ansamblis savo pasirodymais žiūrovus džiugina jau nuo 1986 metų.
2023-10-22
Į viršų