Praėjusį savaitgalį Trakus sudrebinti žadėjęs festivalis „Pure Future Hacienda 2013“ paliko ne tik puikių įspūdžių, bet ir nusivylimo šleifą. Ne vienas koncerto lankytojas po renginio turėjo ką prikišti organizatoriams, o šie negailėjo karčių žodžių koncertuoti atsisakiusiems muzikantams.

„Pure Future 2013“: atlikėjai atsisakė pasirodyti, o organizatoriai dingo (nuotr. Balsas.lt)

„Pure Future 2013“: atlikėjai atsisakė pasirodyti, o organizatoriai dingo (nuotr. Balsas.lt)

Atlikėjai atsisakė lipti ant scenos

Dalis atlikėjų atsisakė koncertuoti, pažėrę rengėjams kaltinimų apgavyste ir nesumokėtais honorarais, o žiūrovus papiktino tuščia scena, prastas organizavimas ir virtinė kitų nesusipratimų. Renginio organizatoriai piktinasi arogantiškais atlikėjais ir pačių festivalio dalyvių kultūros stoka.

REKLAMA

Rugpjūčio 14–17 dienomis vykusiame festivalyje didžiausias skandalas kilo trečiąjį, penktadienio, vakarą. Ten pasirodyti turėjusi vokiško techno ir elektro muzikos grupė „Zombie Nation“, likus vos kelioms valandoms iki koncerto, socialiniame tinkle „Facebook“ parašė, kad nekoncertuos ir atsiprašė savo gerbėjų: „Deja, bet šou Vilniuje yra atšaukiamas, nes renginio organizatoriai dingo ir nesilaikė sutarties reikalavimų. Esame labai nusivylę ne mažiau nei tie, kurie pirko bilietus į šį renginį, tačiau dėl to nesame kalti.“

Tą patį padarė ir juos „apšildyti“ turėjusi lietuvaitė GJan, kuri kitą dieną savo „Facebook“ paskyroje paskelbė tokią žinutę: „Labas visiems... vakar buvo tiesiog siaubinga diena, „Pure Future“ organizatoriai prieš koncertą dingo neįvykdę savo techninių ir kitų reikalavimų, todėl negalėjom pasirodyti ant scenos. Labai visų atsiprašau ir pažadu išsilaikius teises atvažiuot į Trakus ir padaryt bent mini nemokamą akustinį koncertą!“

Nesklandumų virtinė

Į festivalį bilietus įsigiję melomanai tikino, kad organizacinės spragos badė akis jau nuo pirmosios dienos.

Balsas.lt skaitytojas Viktoras apie trečiadienio vakaro koncertą pasakojo: „Nuo pat renginio pradžios jau buvo požymių, kad [organizatoriai] kažko neapgalvojo. Tarkim, žmonėms, kurie turėjo bilietus, net nedėjo apyrankių. Teko neštis rankose visą A4 formato lapą į renginį ir su juo vaikščioti, kas nebuvo patogu. Aš dar atskirai užklausiau – ar neuždėsit ko nors? Sako: „Šiandien nieko neturim, sugalvosim ką nors kitoms dienoms.“ Tačiau kitomis dienomis buvo tas pats.

REKLAMA

Penktadienį kas dirbo prie kasų, labai pasimetę buvo, patys nesuprato, kas vyksta. Įeina žmogus su VIP – jam uždeda tik antspaudą, pamiršta apyrankę. Kitam viską uždeda. Penktadienį jie net neturėjo bilietų skaitytuvo – galėjai su paprastu atšviestu popieriumi praeiti. Organizuotumo trūko nuo pat pradžių.“

Ketvirtadienio vakarą Leon Somov ir Jazzu koncerte apsilankęs Romas taip pat neliko sužavėtas. Koncertas turėjo trukti nuo 20 val. iki vidurnakčio, bet pasak jo, laiku atvykę žiūrovai į renginio vietą buvo pradėti leisti tik 20:40 val., – esą buvo nespėta pasiruošti. „Negana to, tik pradėjus įleidinėti žmones pasigirdo muzika, publiką apšildė jaunų vaikinukų grupė, tačiau tie, kurie stovėjo eilės gale arba bent jau viduryje, tikrai jų net nepamatė“, – pasakojo Romas.

„Bilietuose buvo nurodytos vietos, buvo žadami staliukai ir pan. Staliukų nebuvo, vietoj jų buvo sukrautos kartoninės dėžės, kėdės turėjo kažkokią mistinę numeraciją: šalia dvi 36 kėdės, šalia jų – 5 kėdė ir panašiai. Dėl to kai kurie žiūrovai tikrai buvo nepatenkinti, nes turėjo sėsti kur papuola, o ir konfliktų dėl sėdimų vietų tikrai buvo“, – įspūdžiais dalijosi vaikinas.

Galiausiai 21 val. prasidėjo žadėtųjų atlikėjų koncertas. Jazzu pasirodymu Romas sakė likęs patenkintas, tik… iki vidurnakčio turėjęs trukti šou baigėsi 22:20 val.

Jazzu išėjo ir žmonės pradėjo skirstytis, tačiau atėjo viena iš organizatorių ir pasakė, kad koncertas yra iki 24:00, taigi dabar gros kažkokia grupė (pavadinimo nepamenu). Bet visų pirma, žmonės atėjo klausyti Jazzu koncerto, o ne X skaičiaus grupių, juo labiau – muzikos stiliai tikrai skyrėsi. Reziumė: Jazzu koncertas geras, bet organizacinė pusė tragiškai bloga, absoliučiai. Vietoj 4 valandų koncerto gavome 1:20 val.“, – piktinosi Romas, tokius organizatorių veiksmus pavadinęs nepagarba ir tiesiog spjūviu klausytojui į veidą.

REKLAMA

Vaikinas pasiguodė, kad pirkdamas du bilietus už vieno kainą, išleido palyginti nedaug – 56 litus. O įprastomis sąlygomis bilietus pirkę ar galimybe sėdėti VIP zonoje susivilioję klausytojai paklojo žymiai didesnes sumas.

„Narkomaninė“ muzika vietoj žadėtų atlikėjų

Atėjus penktadienio koncertui, žiūrovai sulaukė itin nemalonios staigmenos – nei jų laukti vokiečiai „ZombieNation“, nei lietuvaitė GJan, nei duetas „Electronic I“ visiškai nepasirodė.

Nepavykusiame renginyje apsilankęs Viktoras pasakojo: „Penktadienį tai buvo taip, kad sužinojau, jog nepasirodys „Zombie Nation“. Jie patys paskelbė Zombienation.com. Nuvykus į renginį, niekas ten neįleido žmonių, nors atvykom lygiai laiku. Bet reikėjo dar valandą laukti, nes pasakė, kad renginys prasidės už valandos. Tai susidarė šiokia tokia eilutė – nuo pilies iki tilto.

Tada pradėjo leisti žmones į vidų. Leido muziką. Tiesiog garso įrangos prižiūrėtojai tą darė. Ir taip laukėm, laukėm, galvojom, kada čia kažkas bus. Aš asmeniškai žinojau, kad nebus Zombie Nation, bet dauguma turbūt net nežinojo. Bet galvojom, gal pasirodys GJan. Net mačiau vieną šeimą su mažais vaikais – matyt, tikėjosi ateiti į GJan koncertą. O nutiko visai kitaip, nes kas leido muziką, tai tokią „narkomaninę“. Ten jaunimas „taškėsi“ ir tiek. Po kokios valandos išėjo dalis žmonių, po kiek laiko – dar daugiau. Buvo aplink stovinčių žmonių, kurie laukė koncerto, bet ne „narkomaninės“ muzikos. Galiausiai išvis išsibarstė žmonės, nes nieko nebesulaukė. Ir muzika renginyje užtilo dar anksčiau, nei turėjo pagal programą baigtis.

REKLAMA

O šeštadienį jau net nevykau, nes nebuvo aišku, ar nebus vėl kokių nesąmonių“.

„Pure Future 2013“: atlikėjai atsisakė pasirodyti, o organizatoriai dingo (nuotr. Balsas.lt)

„Pure Future 2013“: atlikėjai atsisakė pasirodyti, o organizatoriai dingo (nuotr. Balsas.lt)

Organizatorius: nepasirodę atlikėjai – šiukšlės ir kaimiečiai

Kad būtų išklausytos abi pusės, Balsas.lt mėgino susisiekti su festivalio organizatoriais UAB „MC-Creation“. Deja, ir įmonės stacionarusis, ir mobilusis telefonai buvo išjungti.

Paskambinus bilietų platintojo Bilietai.lt informacijos telefonu, juo atsiliepęs vaikinas taip pat nedaug ką galėjo paaiškinti: siūlė kreiptis į organizatorius, nors netrukus prisipažino, kad įmonė savo duomenų bazėje neturi nei jų telefono numerio, nei elektroninio pašto adreso – nieko. Ar nusivylę klientai galės atgauti pinigus už neįvykusį koncertą? „Prie renginio aprašymo, kaip aš matau, informacija nėra pateikiama ir mes neturime tokios informacijos, kad bilietai dabar bus grąžinami ir pinigai bus atgauti. Tiesiog reikia sekti informaciją mūsų puslapyje“, – sakė informaciją teikiantis vaikinas.

Galiausiai pavyko prisiskambinti renginio direktoriui Mindaugui Jonaičiui. Vyras džiaugėsi pavykusiu ir daug žiūrovų sutraukusiu renginiu, o dėl nesklandumų kaltino arogantiškus atlikėjus ir pačių žiūrovų nekultūringumą.

„Atidarymo vakaras buvo fantastiškas. „Gus Gus“, „Parachute Youth“ pasirodymai buvo nuostabūs. Susirinko 5 tūkstančiai žmonių – tiek net nesitikėjome. Nereali diena, nerealus atidarymas“, – tikino M. Jonaitis.

Užsiminus apie skaitytojo priekaištus dėl antrojo vakaro nesklandumų, „Pure Future“ organizatorius atsakė: „Matyt, skaitytojas blogai nusiteikęs.“ Pasak jo, organizuojant koncertus vėlavimas yra įprastas, o žmones leisti į salę jau grojant apšildančiam muzikantui – taip pat visiškai normalu. Leon Somov ir Jazzu koncertas truko tiek, kiek suplanuota, o po jų koncertavusi grupė taip pat buvo nurodyta programoje.

REKLAMA

Kodėl į salę galiausiai patekusiems žiūrovams teko blaškytis ieškant savo staliukų ir kautis dėl kėdžių? „Paprastas lietuviškas nachališkumas. Nes žmonės sėdo ne į savo vietas, o mes nenorėjome kelti konflikto – buvo tokių, kurie atsisėdo į ne savo vietą, jam tai rodai, o jis vis tiek laiko įsikibęs kėdės. Negi dabar jį išmesi su apsauga? Nesinorėjo gadinti tos gražios nuotaikos, kuri buvo, ir puikaus koncerto.“

Pokalbiui perėjus prie trečiojo vakaro, per kurį nepasirodė nė vienas iš žadėtų atlikėjų – nei vokiečiai „Zombie Nation“, nei dainininkė Gjan, nei vaikinų duetas „Electronic I“, M. Jonaitis dėl to kaltino pačius muzikantus.

Anot jo, iki koncerto dienos buvo parduota tik kiek daugiau nei 150 bilietų, tad atlikėjai nesutiko koncertuoti tokiai mažai auditorijai. „Kvietėme juos pasirodyti ir sakėme, kad jie, aišku, atgaus pinigus po koncerto, bet jie atsisakė kompensacijų ir nusprendė iškelti konfliktą iš nulio. Jie yra šiukšlės ir ateityje rekomenduočiau tiek kitiems organizatoriams, tiek ir aš pats su jais niekada nedirbsiu. Čia jie parodė savo nepagarbą klausytojams.“

Kodėl organizatoriai sugebėjo parduoti tiek mažai bilietų į šių grupės pasirodymą? „Aš manau, kad šios grupės yra tokios nepopuliarios Lietuvoje, kad niekas nenori jų klausytis. O visi tie populiarinimo kanalai, kaip „Youtube“ ir jų skaičiai, yra šnipštas. Bet tikrai daugiau nedirbsime su tokiais atlikėjais, kurie yra kaimiečiai ir daro kaimo šou. Geriausiu atveju, vestuviniai muzikantai.“

M. Jonaitis sakė nesibaiminantis, kad dėl tokių negatyvių atsiliepimų apie jį nuvylusias grupes jam ateityje bus sunkiau susitarti su kitais muzikantais: „Ne jie yra žvaigždės, o tokie renginiai kaip mes daro iš jų žvaigždes. O tokiems Lietuvos atlikėjams, kaip GJan, ar „Electronic I“ iš Marijampolės apskrities, kurie yra neišsilavinę kaimiečiai ir mums prirašė laiškų su keiksmažodžiais, aš patarčiau geriau užsiimti ūkininkavimu ir koncertuoti karvėms ir kiaulėms, nes jie tiek ir tesugeba.“

REKLAMA

Pašnekovo teigimu, vietoje neįvykusių pasirodymų žiūrovams buvo pasiūlyta kita, didžėjų programa, ir susirinkusieji galėjo ne prasčiau linksmintis, o jei liko labai nepatenkintų, jie pinigus už bilietus galės susigrąžinti nuo ateinančios savaitės.

Baigiamasis koncertas, pasak M. Jonaičio, taip pat pavyko puikiai. „Pabaiga buvo nuostabi. Į pabaigą atvyko visi planuoti muzikantai. Jie buvo sužavėti publikos, ir užsienio atlikėjai, Lorenzo, ir lietuviai. Susirinko masė žmonių, daugiau nei 2 tūkstančiai, ir visi šoko iki 5 valandos ryto. Visa komanda dirbo nuostabiai, o pabaigą vainikavome puikiais šampano šūviais.“

Paklaustas, ar ketina ir toliau rengti „Pure Future“ ciklo vakarėlius Lietuvoje, M. Jonaitis užtikrino, kad tikrai taip.

stu
2013-08-20 19:00:25
As labai noreciau padekoti M. Jonaiciui uz tai, kad paminejo Electronic I ir pasake, kad jie gali rengti koncertus kaimuose tik kiaulem ir karvem - as iki tol ju nebuvau girdejusi ir vien del to nuejau i youtube pasiklausyti ju dainu ir tikrai apakau. As negalejau patiketi, kad iki siol nebuvau gidejusi ju muzikos. Mane suzavejo ir atgavau tikejima Lietuvos muzikine ateitimi. Galiu drasiai pasakyti, kad dabar as galiu save vadinti karve ar kiaule, kuri i ju koncerta tikrai eitu ir didziuli buri draugu atsivestu. Laukiu daugiau muzikos is jusu brangieji Electronic I, taip pat ir mano draugai, su kuriais ka tik pasidalinau jusu muzika. Taip ir toliau!
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
verssetti 2013-08-23 15:30:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
islindo organizatorius kokso apsiuostes ir pasake kad visi lochai, nu fantastika   ATSAKYTI
jonas 2013-08-22 14:41:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gaidynas ne renginys... kaimo svente...   ATSAKYTI
x 2013-08-22 09:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
neaisku kaip ten istiesu buvo, buna, kad organizatoriai priraso visokiu atlikeju programose, o tik paskui bando tartis, o atlikejai pasirodo negali tai prasideda konfliktai....   ATSAKYTI
dzsris 2013-08-21 22:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
zertva zurnaliste ismesta buvo nuo stalo tai raso nesamones, valkata tu izvis ten nepateksi.   ATSAKYTI
woop woop 2013-08-22 12:13:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jonaiti, čia tu? :D  
mjo 2013-08-21 18:55:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
zmoniu durnumui matau ribu nera :D tikrai keista kaip jie i pure future dar vare. Taip sakant screw me once, shame on you, screw me twice, shame on me :D tai jei jau leidziates antra karta isduriami tai nesiskuskit :D o siaip tikrai visiskas meslas tas pure future, o karkle buvo afigena, ta pati Gjan kiek liaudies surinko ir su publika labai siltai bendravo.   ATSAKYTI
00 2013-08-21 21:25:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Po praeitų metų renginio praėjo metai. Daugelis net neskaitydavo tų straipsnių, geriausiu atveju užmesdavo akį į antraštę.
O ir buvo dalis tų, kurie neatgavo pinigų už praeitų metų renginį, o su tuo pačiu bilietu ėjo šiais metais.
Aišku iš dalies patys kalti, reikia pasidomėti kas organizuoja renginį tokiu pačiu pavadinimu, kuris prieš metus patyrė fiasko. Bet vis gi, mokomasi iš savo klaidų.
Todėl absurdiška dabar kaltinti ir laikyti žmones, kurie nusipirko bilietus kvailais ar dar kokiais nors. Vis gi bilietai buvo parduodami, todėl kalti organizatoriai, o ne tie, kurie tuos bilietus žinodami ar nežinodami praeitais metais susiklosčiusią situaciją.  
19900323 2013-08-21 15:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
2010m vyko PF white.... DJ Moshic dar po siai dienai savo honoraro negavo.    ATSAKYTI
nsvrb 2013-08-20 23:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
man tik vienas dalykas idomus, kaip dar jonaitis vaikscioja i snuki negaves uz tokius dalykus ir uz tokius zodzius...    ATSAKYTI
Liudas 2013-08-20 23:03:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
:DDDD kaip visada katu nera..   ATSAKYTI
M 2013-08-20 21:31:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
1. Keista situacija, šneku apie penktadienį. Trys, kaip M. Jonaitis išsireiškė, "kaimiečių" grupės nesutiko koncertuoti, nors joms buvo siūlomas avansas, tačiau visos grupės kaip susitarusios teigia, kad organizatoriai su honorarais dingo.
2. Kad koncertas neįvyks, buvo aišku jau nuo tada, kai žmonės buvo įleisti, t.y. apie 21.00.Mano manymu, labai neprofesionalu ir nepagarbu "marinuoti" žmones, laukiančius koncerto, o po to pradėti rinkti aparatūrą ir net nesiteikti mikrofonu atsiprašyti ir pranešti,kad koncertas neįvyks.
3. Taip jau yra priimta, kad aš moku pinigus- vadinasi noriu už juos suteiktos paslaugos. Taip pat save gerbiantys verslininkai savo klientus gerbia. Organizatorių, ar kitų su festivaliu susijusių asmenų facebook.com paskyroje (https://www.facebook.com/purefuture?fref=ts), trečiame nuo viršaus post'e (Mightfools jau pietauja traukuose! Nastia lėktuvas jasu nusileido!
Ruoškitės, pilyje turim jau daugiau kaip 3000 žmonių!
Bus uždarymas kaip atidarymas bus karštas ;)
Sorry dėl penktadienio, nerinko šis koncertas žmonių.... pasitaiko skylių festivaliuose. Tačiau šiandieną judėsim iš visų jėgų!), komentaruose to tinklapio savininko žinutė: PURE FUTURE Pasitaiko. Atėjo 100 žmonių į koncertą... kodėl mes turėjom jo nenutraukti? Manom pasielgėm teisingai. Užtat šią naktį sprogdinsim iš širdies!. Kaip ir nebelieka ką ir sakyti, požiūris į vartotoją akivaizdus!.    ATSAKYTI
superiskai 2013-08-20 20:47:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-25
nezinau buvau nusipirkus su draugais bilieta visom dienom ajsku 1diena buvo nerealiausia GUSUS Mylim parasiutai pavare taip pat neblogai....JAZZU pavare savam stilium...del Gjan ir electronicu neivykusio konco nelabai gailimes nes kad ir jie negrojo buvo Nerealu visi tusinosi soko ir t t nemanau kad reik is to daryt kazkokia poblema ir stumt ant tu organizatoriu paskutine diena buvo vapse nereali NASTIA MIGHTFOOLS pavare baisiai zmones siautejo mano manymu kad viskas buvo pasiseke o tiem zmonem kurie cia stumia pasiulyciau biski kokiu xanax isgert ir nusiramint idomu ar sugebetumet kazka suorganizuot kritikuot tik ir temokat GEDA LIETUVIAI FUUUUUUU ..... ACIU JUMS PURE FUTURE ORGANIZATORIAI   ATSAKYTI
mrX 2013-08-20 23:15:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pradzioj tegul ideja patys sugalvoja, o ne eilini karta vagia....gal tada ir bus saunuoliai...  
PF 2013-08-21 22:25:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
aciu  
as 2013-08-24 18:32:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kiek tau? 14 metuku???  
oho 2013-08-20 20:36:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nu ir lygis organizatoriaus, ziauru, apie pure future buvau geresnes nuomones, uzuojauta atlikejams   ATSAKYTI
Ieva 2013-08-20 19:37:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Oooj, tikiuosi, kad kitais metais jau nebeatsiras nei vieno zmogaus, susigundziusio vaziuot i Pure future. Organizatoriai visiski nevykeliai, visa Lietuvo is ju ir to "festivalio" bajerius daro, o tie dar sugeba aiskint, kad buvo labai geras festivalis ir muzikantai del to kalti. Tiesiog gaila man tu organizatoriu, dabar svyla subines vargsams :D   ATSAKYTI
Kas ant kito 2013-08-20 19:20:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sako, ant saves pasisako. Va ta jau darzelyje zinojom :) Tiek, kad visa Lietuva juk kaimas, tai kaip atrodo kaimieciai kurie vienas kita pravardziuoja kaimieciu.. Eij, lietuvi, tu lietuvis.. Taip, o ka..? :)   ATSAKYTI
stu 2013-08-20 19:00:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
As labai noreciau padekoti M. Jonaiciui uz tai, kad paminejo Electronic I ir pasake, kad jie gali rengti koncertus kaimuose tik kiaulem ir karvem - as iki tol ju nebuvau girdejusi ir vien del to nuejau i youtube pasiklausyti ju dainu ir tikrai apakau. As negalejau patiketi, kad iki siol nebuvau gidejusi ju muzikos. Mane suzavejo ir atgavau tikejima Lietuvos muzikine ateitimi. Galiu drasiai pasakyti, kad dabar as galiu save vadinti karve ar kiaule, kuri i ju koncerta tikrai eitu ir didziuli buri draugu atsivestu. Laukiu daugiau muzikos is jusu brangieji Electronic I, taip pat ir mano draugai, su kuriais ka tik pasidalinau jusu muzika. Taip ir toliau!   ATSAKYTI
Agne 2013-08-20 21:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Electronic I vasaros uždarymo koncertas jau rugpjūčio 30 d. prie balto tilto ant VCUP stogo. Daugiau info: http://www.youtube.com/watch?v=nk6x67ObJqw  
:) 2013-08-20 18:43:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jau kokius 5 metus ta pati istorija ir vis kažkas pasikabina :)    ATSAKYTI
sfd 2013-08-20 18:05:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
pats tas jonaitis kaimietis, visi zino. toks kietas organizatorius, bet kazkaip visur ir visada ant jo sudus pila. rimtas kentas tipo. marozu marozas :D   ATSAKYTI
Goga 2013-08-20 18:00:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Koks skirtumas, kas ten ką pasakė – esmė vis tiek ta pati, kad buvo visiškas FAIL. O tas burnojantis budulis dar ateity kažką organizuot žada... Čia po tokio fiasko slėptis po pernykščiais lapais reikia, emigruot ir daugiau niekam akyse nesirodyt, o jis dar kažką čia išlaužt bando ir aiškina, kad viskas gerai buvo. Čia toks žmogysta, turbūt, apie kuriuos sakoma, kad "kiaulės akis turi".   ATSAKYTI
Buvom 2013-08-20 17:59:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Buvom trečiadienį, tai visai patiko, parašiutai varė normaliai, gus gus silpniau, kelias daineles sugrojo ir namo, bet džiaugiamės, kad išvis pasirodė :D Aišku net nėra ko lyginti ankstesnių pure future, anksčiau būdavo fantastika ir žmonių minios susirinkdavo, o dabar nepykit, bet tik ašaros...   ATSAKYTI
protinga 2013-08-20 17:50:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
justweli, pasigydyk, ar tu zinai, ka reiskia CITATA? citata yra kalbinto asmens zodziai, zurnalistai, autoriai, teksto kurejai ju nesukuria - jie jas uzraso taip, kaip pasako kalbintas zmogus. tu gal geroiau kuprine nusipirk ir eik i pirma klase, pirmokai jau zino kas yra citata   ATSAKYTI
justelis 2013-08-20 17:47:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Patys jus tokie patys neispruseliai. As sakiau, kad teksto autorius? o kas tada pagal jus yra citatos kurejas? rasytojas? jis irgi autorius. Eikit ruostis i mokykla, vaikuciai :)   ATSAKYTI
gigiri 2013-08-20 17:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai gal tu - tas garsistas, kuris ta muzona ir leido? :D  

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų