Scanpix nuotr.

Scanpix nuotr.

"Gera žmona turėtų siekti, kad į pirmųjų santuokos metų pabaigą sueitis vyktų kartą per savaitę, o besibaigiant penktiesiems metams - kartą per mėnesį".

Šių pamokymų šaltinis - "Santuokinių intymių santykių instrukcija vardan šventos santuokos paslapties dvasinio tyrumo augimo, Ruthos Smythers, mylimos L.D. Smytherso, Arkadijos metodistų bažnyčios rytų regioninės konferencijos pastoriaus, sutuoktinės, parašyta 1894 Viešpaties metų vasarą".

Skaitykite ir džiaukitės (ar atvirkščiai, liūdėkite - čia jau kaip kam), kad gyvenate ne XIX amžiuje.

Jautriai merginai, kuriai teko laimė gauti tinkamą išsilavinimą, vestuvių diena - pati laimingiausia ir pati siaubingiausia diena gyvenime. Teigiama pusė yra pačios vestuvės: nuostabi ir įkvepianti ceremonija simbolizuoja nuotakos triumfą, kai vyras garantuoja visų jos poreikių patenkinimą iki gyvenimo pabaigos, o ji pati tampa dėmesio centru. Neigiama pusė - santuokinė naktis, kurios metu nuotaka, taip sakant, turi užmokėti už muziką pirmą kartą patirdama visą lytinio gyvenimo siaubą.

REKLAMA

Pradžioje, brangioji skaitytoja, leiskite Jums patikėti gluminančią tiesą. Kai kurios merginos pirmosios santuokinės nakties išbandymus pasitinka su smalsumu ir pasitenkinimu. Saugokitės tokio požiūrio! Egoistiškas ir gašlus vyras gali lengvai pasinaudoti tokia žmona. Niekuomet nereikia pamiršti pagrindinės santuokinio gyvenimo taisyklės: duoti mažai, duoti retai ir, svarbiausia, duoti nenoriai.

Kitaip tai, kas galėtų būti tikroji santuoka, virs seksualinių troškimų orgija. Kita vertus, jaunos žmonos teroras neturi pasiekti kraštutinumo. Kadangi lytinis gyvenimas geriausiu atveju yra atstumiantis, o blogiausiu - skausmingas, moteris turi jį kęsti ir daro tai nuo laikų pradžios, o už viską jai atlyginama namais ir vaikais, per tai atsirandančiais šiame pasaulyje.

Žinoma, idealus sutuoktinis būtų tas vyras, kuris artinasi prie žmonos tik jai pareikalavus ir tik dėl palikuonių pradėjimo, tačiau tokio nesavanaudiškumo nereikėtų laukti iš paprasto vyro. Dauguma vyrų, jeigu jiems neatsakoma, lytinių santykių reikalautų beveik kiekvieną dieną. Išmintinga žmona leis daugiausia dvi trumpas sueitis per savaitę pirmaisiais santuokinio gyvenimo mėnesiais. Bėgant laikui ji darys viską, kad tai vyktų dar rečiau. Labiausiai siekiant šio tikslo žmonai gali padėti negalavimų, noro miegoti ir galvos skausmo imitacija.

Ginčai, niurzgėjimas, priekaištai taip pat gali būti labai veiksmingi, jeigu juos atidėsime vėlam vakarui, likus maždaug valandai iki to, kai vyras paprastai pradeda kabinėtis. Išmintinga žmona visuomet pasirengusi rasti naujų, tobulesnių atsakymo vyrui ir jo meilinimosi sustabdymo metodų. Gera žmona turi siekti, kad besibaigiant pirmiesiems santuokos metams sueičių skaičius sumažėtų iki vienos per savaitę, o besibaigiant penktiesiems metams - iki karto per mėnesį.

REKLAMA

Artėjant dešimtosioms santuokos metinėms daugeliui žmonų pavyksta užbaigti vaikų gimdymą ir pasiekti galutinį tikslą: nutraukti visus lytinius kontaktus su vyru. Tuo metu, siekdama sulaikyti vyrą namuose, ji jau gali pasinaudoti jo meile vaikams bei visuomenės įtaka. Siekdama sumažinti lytinio gyvenimo dažnumą iki minimumo, išmintinga žmona turi skirti dėmesio lytinių kontaktų kokybės ribojimui. Daugelis vyrų iš prigimties yra gana gašlūs, ir jeigu jiems suteikiama bent nedidelė galimybė, jie išnaudos ją įvairiems labiausiai atstumiantiems būdams. Tarp šių būdų, be kitų, galima paminėti atvejį, kai normalus lytinis aktas baigiasi nenormaliose pozose, bei tai, kai vyras laižo moters kūną ir duoda jai laižyti savo bjaurų kūną.

Nuogybė, pokalbiai apie lytinį gyvenimą, pasakojimų apie jį skaitymas, piešinių ir fotografijų, vaizduojančių lytinį aktą, žiūrėjimas, yra pražūtingas užsiėmimas, vyrams lengvai tampantis įpročiu, jeigu jiems tai leidžiama. Išmintinga žmona įves taisyklę neleisti vyrui matyti jos nepridengto kūno ir niekuomet neleis jam demonstruoti savo nepridengto kūno jai. Lytinis aktas, jeigu jis neišvengiamas, turi vykti visiškoje tamsoje.

Daugelis moterų vilki drobinius naktinius marškinius, o vyrai - pižamas. Jais persirengti reikėtų atskiruose kambariuose. Sueities metu jų nereikia nusivilkti. Tokiu būdu matosi kiek įmanoma mažiau nuogo kūno. Kai žmona užsivilks naktinius marškinius ir išjungs visas šviesas, ji turi nejudėdama gulėti ant lovos ir laukti vyro. Kai šis apgraibomis įeis į kambarį ji neturi išleisti jokių garsų, išduodančių, kuria kryptimi jos ieškoti.

REKLAMA

Tegul vyras pats ieško kelio tamsoje. Visada yra tikimybė, kad jis atsitrenks ar lengvai susimuš, o tai žmona gali išnaudoti mandagiai atsisakydama sueities. Vyrui radus moterį, ji turi gulėti nejudėdama. Bet kokį jos judesį optimistiškai nusiteikęs vyras gali suvokti kaip lytinio susijaudinimo ženklą.

Jeigu jis bando pabučiuoti į lūpas, ji turi truputį pasukti galvą, kad bučinys tektų skruostui. Jeigu jis bando pabučiuoti ranką, ją reikėtų suspausti į kumštį. Jeigu jis bando pakelti jos naktinius marškinius ir pabučiuoti dar kur nors, ji turi greitai atitraukti marškinius, iššokti iš lovos ir pareikšti, kad gamta ją šaukia į tualetą. Tai užgesins jo norą bučiuoti ten, kur draudžiama. Jei vyras bandys ją suvilioti saldžiomis kalbomis, išmintinga žmona tučtuojau turi prisiminti kokį nors kasdienį, nelytinį klausimą ir nedelsdama jį užduoti. Bėgant laikui vyras supras, kad lytino kontakto reikia siekti be erotinės įžangos.

Vyrui užbaigus aktą, išmintinga žmona turi pradėti jį graužti dėl smulkių vyriškų darbų, kuriuos ji jam yra užmačiusi kitai dienai. Daugelis vyrų didelę dalį lytinio pasitenkinimo gauna ramiai atsipalaiduodami po akto. Tokiu būdu žmona privers vyrą įsitikinti, kad tuo metu neįmanoma pasidžiaugti ramybe. Kitu atveju jis gaus stimulą netrukus vėl viską pakartoti.

Vilties suteikia tai, kad tuo atveju, jei ir šeima, ir mokykla, ir bažnyčia, ir socialinė aplinka vyrui įskiepijo gilų kaltės jausmą dėl savo lytinio instinkto, ir dėl to prie santuokos ložės jis ateina jausdamas kaltę ir gėdą, pusė darbo palenkiant vyrą reikiama kryptimi jau yra padaryta.

Išmintinga žmona pasinaudoja tokia situacija ir nenuvargdama siekia savo tikslo: iš pradžių apriboti, o vėliau - visiškai atpratinti vyrą trokšti bet kokių lytinio gyvenimo apraiškų.

Šaltinis: "The Madison Institute Newsletter", Fall Issue 1894: Spiritual Guidance Press, New York City.

mergina
2009-10-14 23:21:51
bet kaip erotiškai aprasyta, manau aistros vire. Mokoma susilaikyti o kas uzdrausta tai taip jaudina. Ilgi marškiniai, bučiavimas į delną, na visos tos detalės... žavu :)
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
jis... 2015-06-26 11:32:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerai, kad tai buvo daugiau, nei prieš 100 metų... :D    ATSAKYTI
ji 2011-12-25 21:01:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
dieve, kas tai parase? :DD   ATSAKYTI
jurate jurate 2010-12-05 12:02:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o siaubas nesamoone:DDDDD bent tiek gerai kad siais laikais nera tokiu nesamoningu pamokymu:DDDDDDD   ATSAKYTI
dieve, 2010-01-25 15:35:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
gyvenime dar taip nesijuokiau turbut :D:D:D   ATSAKYTI
Patriotas 2010-01-20 19:20:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu nahui, man panasei buvo. Kai merga pradeda tycia maziau duoti, tas kerta per galva, tampi paklusnesnis ir taip toliau! Netikekite tom shliuhom, nori - priejai ir paemei (kiek nori kartu ir kada nori), psio. :D    ATSAKYTI
dede 2009-11-27 20:45:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
idomu ka Froidas pasakytu apie tokia persona, kuri sugalvojo sias taisykles????   ATSAKYTI
poka 2009-11-18 22:34:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
retro malonumai   ATSAKYTI
2009-11-14 00:27:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ce tai tikrai nesamone...   ATSAKYTI
Rengler 2009-11-12 13:24:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
neskaitykit moteryss, o jei perskaitet greiciau pamirskit :D   ATSAKYTI
as 2009-11-10 19:43:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
ajaj :D o kaip paciai gyventi? nea, kuo daugiau tuo geriau :p   ATSAKYTI
Rengler 2009-11-09 20:01:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kaip taip galima :x   ATSAKYTI
147 2009-11-08 11:41:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
meiluzes pavercia niekais siuos mokymus :)   ATSAKYTI
Senolis 2009-10-30 13:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tobulos moters instrukcija vyrui pedofilui :D   ATSAKYTI
Indre 2009-10-28 14:29:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
griuk negyvas kaip juokinga, labai patiko skaityt   ATSAKYTI
Monika 2009-10-28 10:38:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko čia parinatės. Kur jūsų jumoro jausmas? Aš perskaičiau straipsnį kaip puikiausią jumoreską.    ATSAKYTI
Liutazbn 2009-10-26 16:28:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na...fik tada ta boba išvis reikalinga. Debilizmas kažkoks, ir davatkos skiedalai. Gėda girdėt kad tokie laikai buvo. Nesakau kad dabar viskas liux, ir gražu, bet tokiom nesąmonėm kaip čia rašo maitint protus tuolaikinius, tai žiauru. Ir nesvarbu ar te šviesa išjungt a žvake, ar te kokia balana sumyžt ka užgestų. Faktas kad žmonių luošinimas vyko religijos pagalba. Bjauru! Manau ne tam dievas (priimkim kad yra, ar buvo) ta reikaliuką ties pilvo apačia prikonstravo.   ATSAKYTI
Darius 2009-10-25 22:54:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
1894 metais jau egzistavo šviesos - ne elektrinės, dujinės. Tačiau užsukamos ("išjungiamos") lygiai taip pat. O dėl būdvardžių naudojimo ir tuometinio stiliaus tai jau tik nefantazuokit kad kažką apie tai suprantat, ir dar iš vertimo.

That said, aš tikrai neįsivaizduoju ar čia autentiškas straipsnis ar ne. Koks skirtumas, galiausiai. Priekvaišių visais laikais buvo, dar ir šiais laikais kai kurios moterys laikosi panašių įsitikinimų. Ypač iš visokių krikščioniškų sektų.   ATSAKYTI
poka 2009-10-25 16:48:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
būkim teisingi skaitosi smagiai    ATSAKYTI
tiramisu 2009-10-24 00:01:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
auksinis kardas> jei jau neidomus tekstas, tai kam ji skaityti, gerai, kad tinklapiuose yra straipsniu ivairove, jukl publika didele, todel kiekvienas tegul ir renkasi, kokie tekstai jam yra aktualus;) jei manai, kad toks tekstas ale pakenks tavo reputacijai - tai ir neskaityk jo! Kita vertus, manau, kad sis straipsnis yra dalis tiesos, bet tik dalis, nes tikrai kazkokiu ir nesamoniu cia aptikau...   ATSAKYTI
agne 2009-10-23 14:10:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
košmaras kažkoks   ATSAKYTI

Top Video

Tarp paauglių merginų populiarėjanti mada sukrečia – gali baigtis itin skausmingai
DABAR RODOMA
Tarp paauglių merginų populiarėjanti mada sukrečia – gali baigtis itin skausmingai
DABAR RODOMA
Prie miško gyventojai išvydo netikėta reginį: vietiniai tai vadina legenda
DABAR RODOMA
Nufilmavo, kaip tėvai veža vaikus automobilyje: šokiravo milijonus
DABAR RODOMA
Sunku būtų patikėti, kaip įvyko avarija, jeigu ne vaizdo įrašas
DABAR RODOMA
Paviešino brutalų močiutės užpuolimą: lūžo net kaulai
DABAR RODOMA
Aiškėja neapdairios klaidos dėl dingusio 10-mečio Šilutės raj.
DABAR RODOMA
Šokiravo lėktuvo keleivio elgesys – jokio padorumo ir pagarbos
DABAR RODOMA
Dviejų rusų miegas pievoje apkarto – pabudus laukė šokas
DABAR RODOMA
Lėktuvo keleiviai jau atsisveikino su artimaisiai: su siaubu stebėjo skrydį
DABAR RODOMA
Pamačius, ką vyras slapta daro su moterimi – keleivis neištvėrė
REKLAMA
Spektaklio „Špylkos ir šlepetės“ premjera (nuotr. Organizatorių)
Antradienio vakarą „Knygos teatras“ pakvietė žiūrovus į interaktyvaus spektaklio „Špylkos ir šlepetės“ premjerą. Humoristinio žanro spektaklio ašis – moteriškumas, jame ...
Igno Jonyno filmo „Nematoma“ premjera( nuotr.Greta Skaraitienė) (Fotobankas)
Antradienio vakarą į iškilmingą režisieriaus Igno Jonyno filmo „Nematoma“ nacionalinę premjerą rinkosi būrys garsių pramogų pasaulio atstovų. Į išskirtinę premjerą atvyko ...
„Deichmann“ rudens/žiemos kolekcijos pristatymas(nuotr.Irmantas Gelūnas) (Fotobankas)
Antradienį vakare sostinėje rinkosi mados entuziastai, kurie su nekantrumu laukė naujos prekės ženklo „Deichmann“ rudens/žiemos kolekcijos pristatymo. Žinomi žmonės patys ...
Zavorotniuk dukra padėkojo gerbėjams už palaikymą: aktorės būklė – kritinė (nuotr. SCANPIX)
Rusijos žiniasklaida išsiaiškino naujas žymios aktorės A. Zavorotniuk būklės detales. „Mk.ru“ teigimu, moteriai pavasarį buvo atlikta galvos trepanacija, bandyta pašalinti ...
Į avariją pateko Sezzy mylimoji
Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje antradienį susidūrė trys transporto priemonės, vieną jų vairavo atlikėjo Sezzy žmona Paula Poderytė. Kaip BNS sakė sostinės policijos atstovė ...
REKLAMA

TELEVIZIJA×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų