Gairės

new york

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „new york“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „new york“.

Marijampolės pastatų sienos tampa meno kūriniais: menininką bandė persivilioti ir kiti miestai

Marijampolė siekia tapti labiausiai ištapytu miestu Lietuvoje. Jau dešimtus metus, menininkai iš Lietuvos ir pasaulio, susirenka į Suvalkijos sostinę piešti ant pastatų sienų. Ir jų jau nemažai padabinta. Skaičiuojama, kad meno kūriniais paverstos per pusšimtį pilkų miesto sienų. „Nežinau, kiek sluoksnių dažėme, jau dažyta ir vistiek išlenda“, – piešimo, ant vieno Marijampolės pastato sienos, subtilybes dėsto kraštietė Rasa.

Dėl lietuvės sukurtos kosmetikos žinomi žmonės skrido į Niujorką

Žinomi Lietuvos nuomonės formuotojai prisijungė prie Niujorko mados, meno ir verslo atstovų, susirinkusių Soho rajone įsikūrusioje įžymioje konceptualioje parduotuvėje „Flying Solo“, kur buvo pristatyta naujausia modelio Kristinos Tučkutės sukurta kosmetikos linija „OHM by Kristina Tučkutė“. Iš Lietuvos tiesiai į Niujorką Į kosmetikos pristatymo vakarą iš Lietuvos į Niujorką specialiai vyko Karolina Meschino, Naglis Bierancas, Lukas Gricius, Monika Kriščiūnienė ir Simona Burbaitė.
2021-12-12
REKLAMA
Žuvys (nuotr. Shutterstock.com) Žuvys (nuotr. Shutterstock.com)

Mokslininkų tyrimai: ar žuvys jaučia baimė ir skausmą?

Ar kada galvojote apie žuvį? Turime omeny, ne parduotuvėje, kai renkatės, ką – lašišą ar upėtakį kepti vakarienei, o apie tai, ar žuvis ką nors jaučia. Pavyzdžiui, fizinį skausmą ir malonumą, o gal net šį tą „giliau“ – baimę, nerimą, džiaugsmą?  Net 70 proc. žmonių mano, kad žuvys yra jautrios ir patiria emocijas. Ir yra tikrai nemažai mokslininkų, kurie kaip tik tai tyrinėja, o jų tyrinėjimai išgarsina tiriamuosius.
2021-05-27

Žymios moterys dalijasi patarimais: atskleidė, kaip pasidaryti natūralų makiažą

Natūralus makiažas jau keletą metų iš eilės išlieka viena pagrindinių grožio tendencijų, o karantino metu, kuomet bendraujama tik technologijų pagalba, toks makiažas yra itin aktualus. Profesionaliai neutraliai bei natūraliai atrodančio makiažo paslaptis – tinkamai pasirinktos dekoratyvinės kosmetikos priemonės.
2021-04-19

Pasiruoškite kitiems metams: garsi vizažistė prakalbo apie tai, kas bus populiaru 2020-aisiais

Vizažistė bei tinklaraštininkė Kamilė Kanapeckaitė socialinėje erdvėje renka vis didesnį sekėjų būrį, o jos vaizdo įrašai, kuriuose demonstruoja, kaip susikurti nepriekaištingą makiažą, sulaukia daugybės peržiūrų. Mergina taip pat džiaugiasi galėdama būti „Maybelline New York“ kosmetikos vizažiste. „Prieš man tampant „Maybelline New York“ vizažistei, buvau įsimylėjusi iki ausų šią kosmetiką ir „Maybelline“ ideologiją“, – prisipažįsta mergina.
2019-12-27

Trumpui mesti rašytojos kaltinimai išžaginimu

Viena mados žurnalo „Elle“ rašytoja penktadienį pareiškė, kad JAV prezidentas Donaldas Trumpas prieš daugiau nei du dešimtmečius prie jos lytiškai priekabiavo vienos prabangios Niujorko parduotuvės persirengimo kambaryje. Pats valstybės vadovas tokį kaltinimą tučtuojau kategoriškai paneigė. Elizabeth Jean Carroll teigimu, išžaginimas įvyko 1995 ar 1996 metais, kai D. Trumpas buvo žinomas nekilnojamojo turto vystytojas, o ji rašė straipsnius garsiam žurnalui ir vedė vieną televizijos laidą.
2019-06-22

Atviras „Tarp pilkų debesų“autorės interviu: sieloje ji – tikra lietuvė

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ – išskirtinis interviu su pasaulį užkariavusios knygos „Tarp pilkų debesų“ autore ir lietuvių kilmės rašytoja Rūta Šepetys, patarimas padėsiantis sustabdyti plaukų slinkimą, o floristiniame deserte laukia gėlių komponavimo idėjos dekoruojant švenčių stalą.
2018-10-21

Neįtikėtinas vyro pomėgis: mezga vietas, kuriose paskui nusifotografuoja

Kol daugelis iš mūsų ruošiamės atostogoms ieškodami įvairių vietų, kurias norėtume aplankyti, Samuelis Barsky ruošiasi joms megzdamas. 43 metų vyras mezga megztinius su įvairiausiomis įžymiomis vietomis. Socialiniuose tinkluose vyras dalinasi savo nuotraukomis, kuriose jis aplanko vietas, kurias numezgė. Šį pomėgį vyras puoselėja jau dvidešimt metų, remiantis New York Times. Tačiau tik neseniai vyras nusprendė nuotraukas paviešinti internete.
2018-05-13

Aktorius Danielis Day-Lewisas paskelbė baigiantis karjerą

Filmų „Bus kraujo“ (angl. „There Will Be Blood“, 2007) ir „Niujorko gaujos“ (angl. „Gangs of New York“, 2002) žvaigždė, aktorius Daniel Day – Lewis oficialiai paskelbė pasitraukiantis iš kino industrijos. Vyras tikina, jog vaidmuo Paul Thomas Anderson filme „Nematomas siūlas“ (angl. „Phantom Thread“) taps paskutiniu jo karjeroje. Nors gandai apie galimą aktoriaus karjeros pabaigą sklandė dar vasarą, vyro atstovas spaudai šią žinią patvirtino tik dabar, išplatindamas oficialų pranešimą.
2017-12-13

Nėštukė Viktorija Siegel sužavėjo išskirtine šukuosena

Žymūs šalies komikai, Mantas Stonkus ir Mantas Katleris, grandioziniu pasirodymu Vilniuje užbaigė visą lapkritį trukusią stand up kelionę po Lietuvą. Jau pasirodę Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio bei Kauno arenose, vyrai paruošė rekordinio dydžio pasirodymą Vilniaus "Siemens" arenoje. Nuotaikingas vakaras sudomino ir neseniai apie vaikelio laukimą pranešusį verslininką Danielių Bunkų bei jo sužadėtinę Viktoriją Siegel. Nėštukė sudomino netikėtu įvaizdžiu - aukštai sukeltų garbanų šukuosena.
2017-11-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų