20 kilogramų atsikračiusi Adele sulaukė įspėjimo: jos dieta – pavojinga gyvybei

Viena labiausiai pastaruoju metu užsienio pramogų pasaulyje aptarinėjamų temų yra dainininkės Adele Adkins sulieknėjimas – žinoma atlikėja per pusmetį atsikratė daugiau, nei 20 kilogramų, ir šiuo metu yra sunkiai atpažįstama.

Adele Adkins (tv3.lt fotomontažas)
7

Naujausias jos nuotraukas išvydę gerbėjai netgi negali atpažinti, kad tai – ji.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 20 kilogramų atsikračiusi Adele sulaukė įspėjimo: jos dieta – pavojinga gyvybei

Vis dėlto ekspertai – pakraupę. Anot sveikatos specialistės Dale Pinnock, pasirodžiusios laidoje „This Morning“, Adele pati kelia savo gyvybei grėsmę.

Ekspertė tikino, kad žinoma moteris laikosi specialios dietos, kurios metu per parą suvartoja tik 1000 kalorijų. Toks kalorijų skaičius, kaip teigia Dale, yra per mažas ir gali padėti tik trumpą laiką.

Anot D. Pinnock, įprastai moteris per dieną turėtų suvartoti nuo 1800 iki 2000 kalorijų. 

„Jei jus domina tik trumpalaikis tikslas, tuomet tai puikus būdas atsikratyti svorio. Vis dėlto vėliau jūsų kūnas ims pats reguliuotis, kaip jam geriau. Organizmui svarbiausia išlikimas, todėl kelias savaites jūs nė negalėsite būti aktyvūs, jus viskas erzins“, – tikino ekspertė.

Paklausta, kokį patarimą duotų Adelei, D. Pinnock nesismulkino: „Lėti ir stabilūs laimi lenktynes, todėl ieškokite to, prie ko galėsite likti.“

Anot moters, svarbiausia rinktis tai, ko laikytis galėsite visą gyvenimą. 

Primename, kad dar visai neseniai žvaigždės asmeninė trenerė „išdavė“ Adelę, ir paviešino, kokios dietos ji laikosi. Pasirodo, kad ji valgė tik tokius produktus, kurie padętu sureguliuoti medžiagų apykaitą. Tai – žalios sultys, braškės, raudonas svogūnas ir kt.

REKLAMA

Trenerė tikino, kad dainininkė tokių rezultatų pasiekė tik dėl savo dietos. „Manau, kad ji atsisakė pusfabrikačių ir ėmė valgyti augalinės kilmės patiekalus. Ji rado dietą, kuri jai tinka. Dabar atrodo kur kas jauniau, o negana to, dabar ji atrodo laiminga“, – pridėjo pilateso trenerė.

Tiesa, detalių apie Adele pasikeitusį gyvenimo būdą, viešumoje buvo ir anksčiau.

Pasirodo, kad iš pradžių ji laikėsi specialios dietos, kurios metu stengiamasi 1-3 dienomis stengiamasi suvalgyti tik tiek maisto, kuris neviršytų 1000 kalorijų, o nuo 4 iki 7-os dienos jų skaičių galima padidinti iki 1500. Pirmųjų dienų metu reikia gerti kuo įmanoma daugiau žaliųjų sulčių, taip pat galima valgyti grikius.

Tiesa, šios dietos besilaikantys žmonės kartais gali pasimėgauti ir juoduoju šokoladu bei gerti raudoną vyną.

Taip pat Adele ėmė lankyti ir pilateso treniruotes. Kaip teigia artimi atlikėjos šaltiniai, būtent šis sportas jai itin patinka, o taip pat ir tinka kūnui. 

Ir nors atrodo, kad Adele galėtų pasisamdyti bet kurį pasaulio asmeninį trenerį, ji neseniai pripažino slapta bežiūrinti Joe Wicks intensyvių treniruočių vaizdo įrašus. Pasirodo, kad moteris dievina sportą ir namuose.

Adele pripažino mėgstanti ir asmeninį trenerį Daltoną Wongą, kuris padeda garsenybėms kuo greičiau pasiekti visų norimų rezultatų. Ne kartą taip padėjęs jis yra ir artimai Adelės draugei, aktorei Jennifer Lawrence.

„Adele slapta dirba ir su asmeniniu treneriu. Jai nepatinka sportuoti prieš kitus, todėl ji laikosi režimo ir plano namuose, besinaudodama vaizdo įrašų pagalba. Progresas, kurio ji pasiekė per 6 mėnesius, akivaizdus“, – pridėjo šaltinis.

REKLAMA

Negana to, dainininkė pradėjo sportuoti ir su svoriais, nors sporto salių pakęsti tiesiog negali.

Nedažnai išgirsime ir apie tai, kad siekdami numesti svorio, žmonės nustoja gerti arbatą. Vis dėlto Adele pasielgė būtent taip. Anksčiau moteris teigė išgerdavusi net apie 10 puodelių arbatos per dieną. Tačiau arbata, anot jos, skatino ir cukraus suvartojimą, o to ji dabar stengiasi vengti, nes anksčiau ji į kiekvieną puodelį įsidėdavo net po 2 šaukštelius cukraus. 

„Dabar, kai arbatos nebegeriu, jaučiuosi kur kas energingesnė“, – pridėjo ji.

Žinoma, šių įspūdingų atlikėjos pokyčių galėjo net ir nebūti, jei ne faktas, kad ji išties daug dėmesio skyrė ir savo vidinei būsenai. „Manau, kad nepaisant to, kaip atrodai, svarbiausia yra savimi džiaugtis. Ir jei norite kažką savyje pakeisti, darykite tai tik po to, kai imsite save mėgti“, – pridėjo ji.

Ir nors ji neslepia, kad savimi rūpinasi, Adele skuba priminti, kad visuomet yra kur kas didesnių problemų. „Žinoma, kad turiu bėdų su savo kūnu, tačiau neleidžiu tam paveikti ir valdyti mano gyvenimo“, – teigė ji.


Rašyti komentarą...
R
Ray
2020-02-14 04:41:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Du kaip du, Magdonoldu atsisakė ir svoris nukrito. Nevieną pažistu kurie nieko nedarydami svorį numetė. Pagri de gyve ime turi buti balansas ir be chemijos. Nebukime laboratorinės žiurkės ir busime grąžus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų