Gražulio Birutės namuose Kalėdinė nuotaika: pasirinko neįprastą eglutę

Politiko Petro Gražulio dukters mamos Birutės Navickaitės namuose prasideda švenčių laukimas. Moteris parodė, kad jų su dukrelę Kalėdos, net jei ir nesulauksime sniego, bus baltos spalvos.

Gražulio Birutė (nuotr. facebook.com)

„Facebook“ profilyje Birutė pasidalino nuotrauka, kurioje šalia kalėdinės eglutės stovi ir paūgėjusi dukra Monika.

Moteris juokavo, kad šiemet tenka puošti tik eglės viršūnė, nes žaisliukai ant eglės šakų ilgiau nei minutę neužsilaiko, mat dukrelė bežaisdama juos nukabina visus papuošimus.

„Šiemet nėra kitos išeities, kaip tik puošti pusę eglutės. Bandžiau papuošti visą, bet dukrytei žaisliukai labai įdomus, ji iš karto juos nurenka“, – juokdamasi pasakoja ji.

 

Jau antrus metus iš eilės Birutė puošia ne tradicinę žalią eglutę, o sniego baltumo dirbtinę eglę. Ją papuošė auksinės ir raudonos spalvos dekoracijomis.

„Tiesiog balta yra mano mylimiausia spalva. Stengiuosi, kad namuose visi daiktai, kas tik įmanoma, būtų balti: baltos sienos, baldai, tad pernai net nesvarsčiau kokią eglutę pirkti. Savaime buvo suprantama, kad ji bus balta. Man labai gražu“, – naujienų portalui tv3.lt sakė ji.


Rašyti komentarą...
G
Gražulio
2019-12-01 15:34:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Birutės namuose...Tai visi moters nuopelnai? Paliko nėščią.Liepė abortą darytis.Tik dėl žurnalistų piarinasi ir atvažiuoja ir vųstiek-Gražulio Birutė..Miela, Birute, ar tai negėda lįsti į spaudą su tokiom durnom antraštėm ir pernykšte balta egle?Kiek vienišų moterų aplibk, bet jos išdidžios, nesilanksto jas palikusiems.Per teismą gavai kelis eurus dukros išlaikymui, ir būk laiminga.Kurkis savo gyvenimą, nusikirpk nuo Gražulio tą bambagyslę, juk matai, kad esi jam nulis.Palanga mažas miestelis-pagalvok apie savo dukrą, juk jai reikės į darželį eiti, į mokyklą.Kokia esi durna.Dėl tų kelių eurų, dėl straipsnio spaudoj pati iš savęs tyčiojies ir dukrai darai meškos paslaugą.Neužtenka permiegot su vyru ir pagimdyt prieš jo valią, kad būtum pagaliau jam svarbi.Kada tą suvoksi?
Atsakyti
-25

V
Vile
2019-12-01 12:34:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kodel ji Grazulio? Kazka praleidau? Jie susituoke
Atsakyti
-7

J
Jonis
2019-12-01 13:52:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu kiek tokiu Biruciu Lietuvoj!?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų