Žemaitė pasidalino smagia akimirka: parodė sūnaus gebėjimus baseine

Laidos „TV Pagalba“ žvaigždės Gerdos Žemaitės ir jo mylimojo laidų prodiuserio Andriaus Žemaičio balandžio mėnesio pradžioje sulaukė gandrų – porai gimė sūnus Nikolas.

3

Šeštadienį G. Žemaitė savo „Instagram“ paskyroje pasidalino smagia šeimos akimirka – ji kartu su 7 mėnesių sūnumi lankėsi baseine. Vaizdo įraše matyti, kad mažasis Nikolas – puikus plaukikas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda su sūnumi Nikolu lankosi baseine

„Mes baseiną pradėjome lankyti nuo 2,5 mėnesio, plius kartą per savaitę būna mankšta su kineziterapeute. Mes pradėjom nuo anksti todėl, kad Nikolas gimė gan didelis – 4250 gramų, tad nelaukiau, kol aptings.

Aš tiesiog bijojau, kad būdamas didesnis už savo bendraamžius, jis bus tinginiukas, tad vos pradėjo mankštintis, iš karto ėmė vartytis. Šešių mėnesių jau puikiai sėdėjo be atramos. Manau, kad sustiprinus raumenukus, kūdikėliai tikrai viską greičiau pradeda daryti“, – juokiasi G. Žemaitė.

Anksčiau moteris yra pasakojusi,  jog vaikelis gimė kiek sunkesnis, nei turėtų sverti, todėl jį veda į specialias mankšteles. „Jis yra didesnis vaikas ir sveria 9 kilogramus, todėl sportuojame. Jis neturi viršsvorio, bet, kaip gydytoja sakė, jis gimė šiek tiek didesnis. Gal į tėtį panašesnis“, – juokėsi Gerda.

Laidų vedėja pasakojo, kad nors ir vaikas ramiai miega, tačiau retkarčiais parodo ožiukus: „Jam jau išdygo pirmieji dantukai, todėl kartais ir neramus būna. Tačiau aš esu labai laiminga motina.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų