Sūnus mamai įteikė štai tokią „dovanėlę": išbandė visas makiažo priemones

Į neviltį puolusi mama socialiniuose tinkluose parodė, kokią betvarkę sugebėjo padaryti jos sūnus, vienas paliktas su jos makiažo priemonėmis, rašoma dailymail.co.uk.

8

Mollie Harper feisbuko grupėje „We Love Mrs Hinch“ pasidalino nuotrauka, kurioje matomas išpurvintas kreminės spalvos kilimas ir nusiaubtas kambarys, kuriame jos sūnus Lewis buvo paliktas vienas, kol mama dirbo.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Štai, kokią dovanėlę įteikė mamai sūnus

Socialiniame tinkle ji paaiškino: „Kol dirbau, sūnus susirado mano makiažą, kai už vaiką buvo atsakingas tėtis! Spalio mėnesį po ilgų ašarų ir daug vargo pagaliau įsirengėme naują miegamąjį, o sūnus miega savo kambaryje. Trūksta tik užuolaidų ir daugiau lempučių!“

Keletoje feisbuke publikuotų nuotraukų apstulbę grupės nariai išvydo lūpdažiais nutepliotą medinį lovos rėmą, skaistalais išpurvintą kilimą ir kažkuo panašiu į makiažo pagrindus ir pudras nudažytus rankšluosčius.

Po šio nesėkmingo įvykio, Mollie nusprendė savo miegamąjį visiškai atnaujinti ir pasidalino savo naujo, pagerinto kambario dizaino nuotraukomis, su švariais kreminės spalvos kilimais, tviskančiais baltais komodos stalčiais ir nė vienos makiažo priemonės matomoje vietoje.

Ji taip pat pasidalino savo sūnaus nustebusia veido išraiška nuotrauka, daryta iškart po komiško incidento, su prierašu: „Jo antakiai viską pasako!“. Ši mama vėliau savo sekėjams socialiniuose tinkluose prisipažino, kad šiuo metu ieško geros durų spynos, kad toks incidentas nebegalėtų pasikartoti net ir teoriškai.

Ji sakė: „Turbūt daugelis jūsų atsimena mūsų šiokį tokį nesusipratimą per mano gimtadienį! Nuo tada praėjo mėnuo, ir štai viską sutvarkėme. Lewis dabar viršuje, jo  kambaryje netvarka, todėl nuotraukos nekelsiu, bet jis labai mielai atrodo!

Pasiėmėme buvusį vaiko kambarį, jis yra mažesnis. Dar daug liko padaryti, bet pagaliau turime lovą. Gal kas gali rekomenduoti gerą durų spyną?“

REKLAMA

Perskaitę šį komišką pasakojimą socialinių tinklų naudotojai suskubo dalintis savo komentarai apie Mollie nupasakotus įvykius.

Viena naudotoja rašė: „Siaube, mano vyras nebūtų išgyvenęs tokio dalyko ir nebūtų galėjęs papasakoti, bet turbūt buvo verta – dabar turite šį nuostabų kambarį.“

Kita komentavo: „Atrodo nuostabiai. Tik šį kartą užrakink ir makiažo priemones.“

Dar vienas naudotojas pridėjo: „Oho, jis tikrai pasidarbavo iš peties! Bet dabar viskas atrodo tikrai pasakiškai.“

Tuo tarpu kitas vartotojas domėjosi, ką tuo metu veikė vaiko tėtis: „Pabandysiu atspėti, tavo vyras greičiausiai sakė, kad tai tavo kaltė, nes neturėtum  palikti makiažo priemonių vaikui pasiekiamoje vietoje?“

Kitas žmogus paklausė tiesiai: „Ką tuo metu veikė tėtis???“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų