Įsirenginėdama naują butą Kazlauskaitė patyrė didelių nuostolių: „Man rankas, kojas atėmė“

TV3 laidoje „5 žvaigždučių būstas“ – nemalonios dainininkės Ingridos Kazlauskaitės patirtys įsirenginėjant būstą. Atlikėja savo pirmąjį būstą nutarė įsirengti pasikliaudama savo asmeniniu skoniu be interjero dizainerio pagalbos. Nors ir tebevyksta kūrybinis procesas, jau dabar matyti, kad šie namai – tikras žinomos moters atspindys.

„Tai yra mano pirmieji namai, pirmas mano sutaupytas, uždirbtas ir labai ilgai išsvajotas mano būstas. Man buvo labai svarbu, kad būtų saugus būstas, saugi aplinka. Man labai patiko šis skandinaviško stiliaus, 2018 metų statybos statinys. Man patinka apželdinimas aplink namą, man buvo labai svarbus kriterijus, kad balkonas būtų bute“, – svarbiausius savo svajonių būsto aspektus laidoje dėstė I. Kazlauskaitė. 

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ingrida Kazlauskaitė aprodė savo naujai įsirengtą būstą

Besirinkdama meistrus moteris susidūrė su viena itin dažna problema – meistrų kompetencijos trūkumu. 

„Situacija buvo tiesiog tokia pradinė ir nemaloni – tai buvo labai savų žmonių rekomenduotas, tikrai ne pagal skelbimą. Tiesiog turėjo pakabinti lubas, jas nudažyti ir sienas nušpakliuoti bei nudažyti. Ta moteriška intuicija galbūt – aš atvykstu į namus ir matau, kaip prikritę betono, cemento ir nesuprantu, kas čia nutiko. Aš, kaip suprantu, buvo paimta lango amortizacinė juosta ir tiesiog išlupta, iškrapštyta bei išplėšta… Man rankas, kojas atėmė“, – nemalonia patirtimi pasidalino ji. 

REKLAMA

Ingirda džiaugiasi statybininko saviveiklą pastebėjusi laiku, tačiau neslepia, kad patyrė nuostolį, o kitiems meistrams teko taisyti padarytą žalą.

Ingrida Kazlauskaitė įsirenginėdama naują būstą patyrė didelių nuostolių: man rankas kojas atėmė

Šiuose namuose dominuoja prabangus provansiškas stilius, o virtuvę ji planuoja įrengti moderniai. Nepaisant patirtų iššūkių ir nuostolių žinoma moteris nė akimirkos nesigailėjusi, kad savąjį lizdą nutarė įsirengti būtent čia – butas jaukus, saulėtas, o išlaidos šildymui visai nedidelės. 

Visą reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
G
Gyncia
2019-10-07 16:27:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jetau,jetau - ZINOMA Kazlauskaite BUTA isirenge! Dangus nusvito ir lengviau kvepuot patapo! Va cia,tai NAUDINGA NAUJIENA! Ne uzkalnis su savo balandom!
Atsakyti
-6

V
Vaida
2019-10-09 12:06:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pamiršta koketė, niekaip negalinti apseiti be aplinkinių dėmesio
Atsakyti
-3

c
ccc
2019-10-09 11:33:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau jau butu pasitarusi su dizaineriu. Kokiu tikslu uzdengti visą siena uzuolaidomis? Nieko nėra basiau uz dirbtines geles.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų