Retai interviu dalijanti Sebrova ruošia karštą naujieną: vadina tai svajone

Netrukus gimtadienį minėsianti dainininkė Eleonora Sebrova jau kurį laiką stebina gerbėjus – moteris atrodo išgyvenanti geriausius savo laikus. Ir nors pati neslepia, kad šie metai buvo kupini pačių įvairiausių spalvų, žinoma moteris nenustoja judėti į priekį.

Eleonora Sebrova (R. Dveržecko nuotr.)
27

Naujienų portalui tv3.lt ji atvirai papasakojo, kuo dabar gyvena, įvardijo savo puikios figūros paslaptį bei užsiminė apie savo naujas simpatijas.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Retai interviu dalijanti Sebrova ruošia karštą naujieną: vadina tai svajone

Vasara – ir darbams, ir poilsiui

„Metai buvo labai spalvoti. Tikrai – buvo ir juoda, ir balta, ir visos vaivorykštės spalvos vienu metu. Gyvenimas banguotas, ir vienoje vietoje nestovi, o tai labai džiugina“, – paklausta, kaip vertintų praėjusius metus, sakė dainininkė.

Tie, kas seka atlikėją socialiniuose tinkluose, galėjo pastebėti, kad Lietuvoje Eleonora būdavo reta viešnia – daugeliui galėjo susidaryti įspūdis, kad moteris vis laiką leisdavo svetur. Tiesa, ji neslepia, kad vasarai grįžusi į Lietuvą, negalėtų būti laimingesnė.

„Iki balandžio mėnesio gyvenau Londone, o dabar esu labai patenkinta, kad daugiausiai laiko šią vasarą praleidau gimtuosiuose namuose. Nepaisant to, teko ir šiek tiek pakeliauti – tiek darbo, tiek ir asmeniniais klausimais“, – sakė E. Sebrova.

Vis dėlto namais ji pavadintų tik Lietuvą: „Ji visada buvo ir bus mano namai – čia man gražu, gera, čia mano mylimiausi žmonės.“

Tiesa, neseniai E. Sebrova atsidavė ir darbams, išsipildė viena iš jos svajonių – kartu su komanda nufilmavo naują vaizdo klipą.

REKLAMA

„Jį nufilmavome per kelias dienas. Džiaugiuosi, kad tiek žmonių man padėjo šią svajonę. Klipas atspindi dainą („Unconditional love“). Ir nors norėjau įdėti šiek tiek sarkazmo, džiaugiuosi, kad viskas išėjo nepaprastai, pasakiškai“, – intrigavo Eleonora.

Atskleidė, kokiais vyrais žavisi

E. Sebrova kaip niekada anksčiau žavi ir savo įvaizdžiu – žinoma moteris dažniausiai puošiasi aukštakulniais bei romantiškomis suknelėmis, o jos kūno linkiai priverstų pavydėti ne vieną.


Rašyti komentarą...
f
felix
2019-08-28 09:30:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Elenora prazydo pagaliau, svyti atrodo isimylejo!!
Atsakyti
-1

S
Sun
2019-08-28 10:59:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Stipri moteris ne kitaip
Atsakyti
0

?
?
2019-08-28 11:04:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ypatingos isvaizdos moteris, zymiai grazesne nei ta nauja Selo, idomu gal dar susitaikys?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų