Alijeva pradeda naują veiklą: „Net dreba rankos apie tai pagalvojus“

Vienos gražiausių Lietuvos moterų atlikėjos Godos Alijevos ši vasara – kaip niekad darbinga. Intensyvūs koncertai su grupėmis „69 danguje“, „YVA“, „Pop Ladies“, sėkmingai vystomas moterims skirtų rūbų „by Goda Alijeva“ gamybos verslas, rašoma pranešime spaudai.

23

Tačiau kone labiausiai Goda džiaugiasi nauju iššūkiu, kurio įgyvendinimo ėmėsi su garsia didžiųjų TV projektų bei koncertų režisiere Rasa Micachiene.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Alijeva pradeda naują veiklą: „Net dreba rankos apie tai pagalvojus“

„Rasa tiek mane asmeniškai, tiek su grupės merginomis nuolat įtraukia į įvairiausius projektus, ne kartą teko rūpintis atlikėjų kostiumais, tačiau šįkart manęs laukia nemenkas darbas – sukurti sceninius kostiumus akrobatams, kurių pasirodymas vyks tarptautiniame cirko festivalyje „4 stichijos“ Šakiuose jau šį penktadienį“, – pasakojo G. Alijeva.

Festivalio režisierė intriguoja, kad bendras jos ir Godos darbas žiūrovams užgniauš kvapą. Būsimą numerį ji vadina eksperimentu, kuris negali nepavykti ir gailisi, kad tokio aukšto lygio pasirodymus galės išvysti tik Šakiuose apsilankę žiūrovai.

„Iš pirmo žvilgsnio Godai Alijevai iškelta užduotis gali pasirodyti paprasta, tačiau rengiame numerį, neturintį analogų Lietuvoje, kuriame reikia ypatingo tikslumo ne tik atliekant akrobatinius judesius, bet ir altikėjų aprangoje. Sumanymas toks: interaktyvi scena, kurioje – muzikos penklinė. Akrobatai – gyvos natos, kurių neturi matytis scenoje tol, kol nesuskambą jų nata. Vadinasi, penklinės linijos turi būti taip nupieštos ant kostiumų, kad bet kuriuo kampu pažvelgus į sceną akrobatai darniai susilietų su dekoracijomis“, – sumanymą atskleidė festivalio režisierė Rasa Micachienė.


Rašyti komentarą...
V
Vida
2019-09-17 23:11:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
eiline moteris,ar jus nematot graziu moteru,?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų