g. alijeva

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „g. alijeva“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „g. alijeva“.

Žinomi žmonės nepraleido progos pasidairyti po itin drąsaus interjero butą: netrūko staigmenų

Žinomi pramogų pasaulio atstovai nepraleido progos pasidairyti po ką tik įrengtą interjero dizainerės Aistė Mickevičienės išskirtinio ir drąsaus koncepto butą. Pristatymo renginyje netrūko unikalių dizaino sprendimų, o smagias vakaro akimirkos perteikė ir specialiai pagal tematiką sukurta renginio svečių fotosesija. „NOI“ interjero dizainerė Aistė Mickevičienė pristatė drąsų ir išskirtinį interjerą, atsakantį į klausimą, kaip sutalpinti gyvenimą į vos 43 kv.
2021-09-09

Viena gražiausių Lietuvos moterų: Alijevos pokyčiai bėgant metams

Dainininkė, drabužių kūrėja bei grupių „Yva“ ir „69 danguje“ narė Goda Alijeva visais laikais buvo laikoma viena žaviausių Lietuvos moterų, o tą jai nuolat kartoja ne tik vyrai, bet ir moterys. Kviečiame peržvelgti, kaip bėgant metams keitėsi žinoma lietuvių dainininkė. G. Alijeva savo karjerą pradėjo grupėje „Yva“ kartu su seserimis Natalija Bunke ir Kristina Ivanova.
2020-01-05

2019-ieji – skyrybų metai: garsiausios poros, pasukusios skirtingais keliais

Besibaigiant 2019-iesiems, daugelis apsvarsto, kokie buvo praėję metai. Vieniems jie buvo geri, kitiems – kiek prastesni, o štai pramogų pasaulyje kaip niekada anksčiau pakvipo skyrybomis – skirtingais keliais pasuko daugybė idealiomis laikytų porų. Bėgant paskutinei metų dienai, kviečiame prisiminti, kokios garsios poros išsiskyrė šiemet.
2019-12-31

Skandalinga Alijevų byla pasisuko kita linkme: išgirdo teismo verdiktą

Kauno apylinkės teismas penktadienį krepšininką Rolandą Alijevą išteisino dėl jungimosi prie buvusios žmonos Godos Alijevos socialinių tinklų paskyrų. „Teismas, išnagrinėjęs bylą, (...) nusprendžia R. Alijevą (...) išteisinti, nes neįrodyta, kad jis dalyvavo padarant šią nusikalstamą veiką“, – paskelbė teisėja Jolanta Ramonienė. R. Alijevas teistas dėl neteisėto elektroninių duomenų perėmimo ir panaudojimo, įtariant, kad jis jungėsi prie buvusios žmonos G. Alijevos socialinių tinklų paskyrų.
2019-11-22

Lietuvą temdo juodas skyrybų debesis: išyra tobulomis laikytos poros

Dažniausiai pradedami santykius net negalvojame, kad vieną dieną jie nutrūksta. Kaip padėti pačiam sau, kaip perplaukti skausmo vandenyną? Prabėgus keliems metams žmonių norai ir interesai nebesutampa ir jie pasuka skirtingais keliais. Šiais metais išsiskyrė ne viena garsi pora. Kai kurie buvę mylimieji tai padarė tyliai, o kai kurie nevengė viešumos ir drabstė vienas kitą purvais. Karina Krysko ir Saulius Skambinas Kalbos, kad skiriasi Karina Krysko ir Saulius Skambinas – pasitvirtino.
2019-11-10

Išskirtinis Alijevos interviu: prakalbo apie skyrybų skausmą

Dažniausiai pradedami santykius net negalvojame, kad vieną dieną jie nutrūksta. Kaip padėti pačiam sau, kaip perplaukti skausmo vandenyną? Prieš 9-erius metus tardama priesaiką bažnyčioje grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva buvo tikra – teka vieną kartą ir visam gyvenimui. Krepšininkas Rolandas Alijevas atrodė svajonių vyras, su kuriuo ji bus laiminga amžinai.  TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ G. Alijeva atvirai papasakojo apie santykius su buvusiu sutuoktiniu bei nutrūkusią santuoką.
2019-10-24

Už įsibrovimą į buvusios žmonos paskyras Alijevas sulaukė bausmės: gavo apvalią baudą

Įsibrovimo į Godos Alijevos socialinius tinklus dramoje – atomazga. Jos buvusiam sutuoktiniui Rolandui teismas paskyrė 2,5 tūkst. eurų baudą.  Portalas delfi.lt pranešė, kad garsus vyras savo kaltę neigia, o už tai, kas nutiko dar praėjusiais metais, jam paskirta 2,5 tūkst. eurų bauda. Garsi atlikėja Goda Alijeva dar praėjusiais metais nukentėjo nuo sukčių, kurie pasinaudojo moters socialiniais tinklai bei elektroniniu paštu.
2019-10-14

Kaune teisiamas Alijevas: poros versijos kardinaliai skiriasi

„Aš nesutinku, nežinau dėl ko ir kaip, ar tai tik sutapimai, bet prisijungimo man nebuvo nei tikslo, nei kažko“, – penktadienį Kauno apylinkės teisme sakė R. Alijevas. Bylos duomenimis, pernai rugpjūčio pradžioje R. Alijevas pasinaudojo buvusios žmonos prisijungimo duomenimis ir jai nežinant be jos leidimo neteisėtai prisijungė prie jos feisbuko paskyros, o vėliau – prie elektroninio pašto. R. Alijevui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto elektroninių duomenų perėmimo ir panaudojimo.
2019-08-30

Alijeva pradeda naują veiklą: „Net dreba rankos apie tai pagalvojus“

Vienos gražiausių Lietuvos moterų atlikėjos Godos Alijevos ši vasara – kaip niekad darbinga. Intensyvūs koncertai su grupėmis „69 danguje“, „YVA“, „Pop Ladies“, sėkmingai vystomas moterims skirtų rūbų „by Goda Alijeva“ gamybos verslas, rašoma pranešime spaudai. Tačiau kone labiausiai Goda džiaugiasi nauju iššūkiu, kurio įgyvendinimo ėmėsi su garsia didžiųjų TV projektų bei koncertų režisiere Rasa Micachiene.
2019-08-27

Drama tęsiasi: Alijevos teismo byla nejuda iš vietos

Trečiadienio rytą, Kauno apylinkės teisme turėjo būti narpliojama Godos ir Rolando Alijevų byla. Tačiau viskas pakrypo kiek kita linkme. Rolandas Alijevas teisiamas už galimai pernai rugpjūčio pradžioje pasinaudojo buvusios žmonos prisijungimo duomenimis ir jai nežinant, be jos leidimo, neteisėtai prisijungė prie jos feisbuko paskyros, o vėliau – prie elektroninio pašto. Tv3.lt portalui nepavyko susisiekti su Goda Alijeva, tačiau portalo 15min žiniomis, teismas buvo vėl atidėtas.
2019-08-21
REKLAMA
REKLAMA

Šeimyninę krizę išgyvenusi Alijeva su vaikais ryžosi pirmiems kartams: įvertinkite

Dažnai fotosesijose dalyvaujanti dainininkė ir savo drabužių linijos kūrėja Goda Alijeva šįkart į vasariškus įvaizdžius demonstravo kartu su vaikais. Devynmetė Tėja ir penkiametis Amilis tapo vaikų drabužių ir avalynės parduotuvės „KidZone“ reklaminiais veidais, rašoma pranešime spaudai. Vaikai mielai rinkosi ir demonstravo stilistės Julijos Estko surinktus derinius, mielai reiškė nuomonę, kas jiems arčiausiai širdies. „Fotosesijos tema – vasara ir atostogos su daug spalvų ir nuotykių.
2019-05-29

Alijeva paneigė mitą apie krepšininkų algas: tai yra išpūstas burbulas

Šį pirmadienio vakarą LNK laidoje „Yra, kaip yra“ žinomos moterys prabilo apie savo šeimas, buvusius ar esamus vyrus bei pasidalijo, kaip skirsto finansus šeimoje. Savo gyvenimo užkulisius atskleidė ir dainininkė bei grupės „YVA“ narė, neseniai skyrybas su buvusiu krepšininku Rolandu Alijevu išgyvenusi, Goda Alijeva. Moteris laidoje įspėjo merginas, kad neužtenka norėti tik gero vyro ir įsivaizduoti, kad niekuomet nereikės dirbti. „Šeima man yra kažkas tokio, tai – siekiamybė.
2019-02-11

Alijeva prisipažino: savo grožį teko tobulinti

Viena gražiausių Lietuvos moterų, dainininkė Goda Alijeva išgarsėjo prieš 16 metų, tačiau moters išvaizda, panašu, laikui nepavaldi. Gyvenimas Godai nepašykštėjo išbandymų – prieš daugiau nei pusę metų moteris išgyveno skaudžias skyrybas, tačiau šiandien ji – žydinti, kupina energijos ir labai žavi. Žinoma dainininkė sutiko pasidalinti savo nepriekaištingos išvaizdos paslaptimis.
2018-12-05

G. Alijeva parodė kitokį savo įvaizdį: ar tinka?

Paskutinį vasaros mėnesį gandai apie dainininkės bei grupių „Yva“ ir „69 Danguje“ narės Godos Alijevos ir jos vyro Rolando Alijevo skyrybas pasitvirtino – pora išties pasuko skirtingais keliais. Vis dėlto dainininkė, panašu, neturi kada liūdėti – ji pristato naujausias savo kūrybos sukneles bei aktyviai koncertuoja su savo grupėmis. O visai neseniai savo socialinių tinklų gerbėjams Goda pristatė ir naują, kiek kitokį savo įvaizdį.
2018-10-03

G. Alijeva ir N. Bunkė pasipuošė beveik identiškomis suknelėmis: kuriai tinka labiau?

Dainininkės bei grupės „Yva“ narės – Natalija Bunkė, Goda Alijeva ir Kristina Ivanova – šiuo metu vieši Londone. Žinomos moterys socialiniuose tinkluose dalijasi linksmiausiomis savo kelionės akimirkomis, o akyliausi gerbėjai pastebėjo ir kitą įdomų faktą. Visai neseniai „Instagram“ asmeninėje paskyroje grupės narė G. Alijeva pristatė juodą savo kūrybos suknelę.
2018-09-30

Goda Alijeva nukentėjo nuo vagių

Visai neseniai pasitvirtinus gandams, kad gerai žinoma atlikėja Goda Alijeva ir jos sutuoktinis Rolandas Alijevas pasuko skirtingais keliais, pasklido žinia, jog garsią moterį apšvarino vagišiai.  Tiesa, apie tai G. Alijeva pranešė socialinio tinklo paskyroje.  „Mano FB ir Gmail pavogė! Ištrinta anketa, paštu naudotis negaliu!“, - gerbėjams rašė Goda, netekusi socialinio tinklo paskyros ir prieigos prie savo elektroninio pašto.
2018-08-09

Su vyru išsiskyrusi G. Alijeva iškart sulaukė dėmesio: jai meilėje prisipažino ne vienas

Vakar pramogų pasaulį apskriejo liūdna žinia – skirtingais keliais po 9 metų santuokos pasuko dainininkė Goda Alijeva ir jos vyras Rolandas. Vis dėlto panašu, kad ne vieną kartą viena gražiausių Lietuvos moterų pavadinta Goda jau sulaukė daugybės dėmesio. Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje ji pasidalijo istorija, kurioje vienas socialinių tinklų gerbėjas moters klausia: „Kiek iš po šiandien straipsnių gausos, per soc.
2018-08-03

Papildomų kilogramų atsikračiusi G. Alijeva parodė pavydėtinas kūno linijas

Dainininkė, drabužių kūrėja bei dviejų vaikų mama Goda Alijeva pastaruoju metu žydi. Moteris ne tik neseniai paneigė kalbas apie skyrybas parodžiusi bendrų atostogų su vyru akimirkas, bet ir stebina savo puikiomis kūno formomis. Visai neseniai 6 kilogramų atsikračiusi dainininkė tiesiog spindi. Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje Goda neseniai pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja apsivilkusi aptemptą suknelę.
2018-07-23

Po gandų apie skyrybas – G. Alijevos atsakas: linksmai leidžia laiką su vyru ir vaikais

Vos prieš mėnesį Lietuvos pramogų pasaulį sukrėtė liūdni gandai apie tai, kad neva skirtingais keliais suka Goda ir Rolandas Alijevai. Vis dėlto kalbos ir lieka kalbomis – tai įrodė pati dainininkė. Netrukus po šių gandų, atlikėja socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo didžiule rožių puokšte, o vakar ji parodė ir tai, kad su vyru sutaria kuo puikiausiai.
2018-07-19

G. Alijeva intriguoja: neseniai apie skyrybas pasklidusios kalbos – melas?

Vakar visą Lietuvos pramogų pasaulį sukrėtė liūdni gandai apie tai, kad neva Goda ir Rolandas Alijevai suka skirtingais keliais. Vis dėlto kalbos ir lieka kalbomis, tačiau vakar vakare Goda suintrigavo visus savo gerbėjus. Socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje šypsosi ir pozuoja su didžiule rožių puokšte.
2018-06-19

G. ir R. Alijevų šeima suka skirtingais keliais?

 Panašu, jog pramogų pasaulį gali sukrėsti dar vienos skyrybos. Tačiau kol kas tai tik kalbos. Jau kurį laiką sklinda kalbos, kad dainininkės ir drabužių kūrėjos Godos bei jos vyro, buvusio krepšininko Rolando Alijevų šeima braška, rašoma portale diena.lt. Pirmadienį portalui diena.lt susisiekus su G. Alijeva, moteris apie galimus pokyčius savo šeimoje kalbėti nepanoro. "Gandai yra gandai.
2018-06-18

32-ąjį gimtadienį švenčiančios G. Alijevos pokyčiai: bėgant metams – vis dailesnė

Viena žaviausių Lietuvos estrados žvaigždžių, grupių „Yva“ bei „69 danguje“ narė Goda Alijeva, šiandien išgyvena maloniausias akimirkas. Dainininkė švenčia savo 32-ąjį gimtadienį. Nepaisant to, kad Goda labiausiai visuomenei yra žinoma kaip dainininkė, daugelis ją prieš kurį laiką pastebėjo ir dėl jos puikių drabužių. Ne kartą pabrėžusi, kad kuria tai, kas patinka jai pačiai, G. Alijeva sužavėjo daugybę merginų, o neretai jos kurtais apdarais pasipuošia ir grupių narės.
2018-06-04

Itin sulysusi G. Alijeva demonstruoja pribloškiančią figūrą: lepina atostogų kadrais

Gerai žinoma grupių „YVA“ ir „69 danguje“ narė Goda Alijeva – dažna socialinių tinklų vartotoja. Savo paskyrose žinoma moteris akies krašteliu leidžia vis dažniau pamatyti jos asmeninio gyvenimo akimirkų. Neseniai šešių kilogramų atsikračiusi moteris išvyko atostogauti į Turkiją. Įvairiais vaizdo įrašais ir nuotraukomis iš šiltųjų kraštų besidalijanti moteris neslepia džiaugsmo – drąsiai demonstruoja savo figūrą. Viename vaizdo įraše ji parodė sulieknėjusias formas.
2018-05-24

„69 danguje“ narių pramogos Londone: moterys šėlioja už baro

Praeityje garsios merginų grupės „69 danguje“ narės – Goda Alijeva, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Ingrida Martinkėnaitė – išvyko į Londoną. Praėjusį vakarą gerai žinomos moterys koncertavo lietuvių emigrantų pamėgtame, Londone įsikūrusiame naktiniame klube „Roka Club“. Žinomos moterys vakarą leido spektaklyje, vėliau – vakarieniavo restorane. „Ar skanu, Nijolyte, Ingrida?“, - klausė G. Alijeva. Ją pertraukė Nijolė: „Geriau parodyk, kiek bulvių...“, - sakė ji.
2018-03-18

G.Alijeva pasidalijo ūgtelėjusio sūnaus asmenukėmis: panašumas stebina

Dviejų vaikų – Tėjos ir Amilio – mama, merginų grupės „YVA“ narė bei drabužių kūrėja Goda Alijeva socialiniuose tinkluose vis dažniau pasidalija asmeninio gyvenimo akimirkomis. Socialiniame tinkle „Instagram“ žinoma moteris neseniai pasidalijo ūgtelėjusio sūnaus asmenukėmis. „Iš Amiliuko nei „miau“ neišgirdau, jog kažkas netinka!“, - po nuotrauka, daryta kirpykloje, skelbė atlikėja.
2018-03-01

Jokių ribų: vilnietės prarado gėdos jausmą ir laiko nuojautą

Grupės „YVA“ narė, glaustinukių kūrėja, Goda Alijeva penktadienį surengė naujausios savo kolekcijos pristatymo vakarėlį. O vakar šis renginys persikėlė į sostinę. Vardinio ženklo apdarus šįkart moteris kūrė ne viena – prie jos prisijungė žinomas didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, kuris drabužių kūryboje – taip pat nenaujokas.
2018-02-11

Iltalijoje gyvenusi „Olialia mergaitė“ Vaida šėlo Kauno naktiniame klube

Grupės „YVA“ narė, glaustinukių kūrėja, Goda Alijeva vakar surengė naujausios savo kolekcijos pristatymo vakarėlį. Vardinio ženklo apdarus šįkart moteris kūrė ne viena – prie jos prisijungė žinomas didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, kuris drabužių kūryboje – taip pat nenaujokas. Mažiau nei prieš penkis metus Kauno mados dienose debiutavęs A. Kolesnikovas, sutraukęs didžiulį būrį žiūrovų, pateisino net didžiausių skeptikų lūkesčius.
2018-02-10

Naują kolekciją G. Alijeva kurs ne viena: prisijungė žinomas vyras

Lietuvos didžėjus Audrius Kolesnikovas, klubinėtojams žinomas kaip Driule XL, ir atlikėja Goda Alijeva, vasario 9 -10 dienomis ,,Mojo lounge“ įvyksiančiuose renginiuose pristatys išskirtinę „Pop art “ šou drabužių kolekciją. Ją klubinių kostiumų dizaino vandenyse jau kurį laiką nardantys naktinio gyvenimo atstovai kuria kartu. Kolekcijos pristatymuose, kurie vyks dviejų didmiesčių naktiniuose klubuose, laukia daug netikėtų pasirodymų, gausybė šokėjų ir pakeistos klubų erdvės.
2018-02-08

Plagijavimu kaltinta Goda Alijeva nepasiduoda: „Laukia dvi ypatingos naktys“

Dainininkė ir drabužių kūrėja Goda Alijeva savo gerbėjams paruošė staigmeną – jau šią savaitę žinoma moteris pristatys naują glaustinukių ir tamprių kolekciją šaltajam sezonui. Atlikėja ir kūrėja paruošė „POP ART Performance“, kuriame bus pristatyta nauja ,, Goda Alijeva & Driule XL'' šou drabužių kolekcija.   Šįkart G. Alijeva savo pristatymą rengia dviejuose miestuose – Kaune ir Vilniuje.
2018-02-07

Goda Alijeva parduoda savo sportinį BMW: „Laikas atsisveikinti su mašiniuku!“

Merginų grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva nusprendė atsinaujinti. Žinoma moteris viešai pranešė apie parduodamą automobilį. Savo socialiniame tinkle „Facebook“ G. Alijeva pasidalino skelbimo nuoroda, kuriame parduoda sportinio tipo BMW 535 sedaną. „Laikas atsisveikinti su mašiniuku! Draugai, gal ką susidomins“, - šalia įrašo brūkštelėjo dainininkė. Tamsiai mėlynos spalvos automobilis pagamintas 2011 metais. BMW rida – 130 tūkst. kilometrų.
2018-01-24

Goda Alijeva su vaikais jau laukia Kalėdų: puošė eglutę ir lipdė sniego senį

Šiandien kalendorius oficialiai rodo žiemos laikotarpį, tačiau sniegu lietuviškas oras mus apdovanojo jau vakar. Tuo pasidžiaugti spėjo ir drabužių kūrėja bei merginų grupės „Yva“ narė Goda Alijeva. Vakar žinoma moteris kartu su savo dviem vaikais užsikrėtė kalėdine nuotaika ir nusprendė papuošti eglutę. Netrukus po to šeima išskubėjo į kiemą ir nulipdė pirmąjį sniego senį šią žiemą.
2017-12-01

Išvyskite: tobulos figūros Vita Jakutienė tapo žinomos kūrėjos drabužių modeliu

„Savo gaminius matyti ant moters kūno – labai keistas ir malonus jausmas. Esu labai patenkinta“ – praėjusių metų vasarą per savo pirmąjį drabužių pristatymą kalbėjo Goda Alijeva. Šiandien savo kūrybos darbais moteris nustebina vis dažniau. Grupės „69 Danguje“ narės drabužiais su malonumu puošiasi ne tik jos gerbėjai, bet ir kitos pramogų pasaulyje žinomos damos. Vienas naujausių G. Alijevos modelių – trijų vaikų mama ir buvusios grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.
2017-10-20

Goda Alijeva laikosi išskirtinės šv. Velykų tradicijos: atskleidė ypatingą patiekalą

Godos ir Rolando Alijevų namuose Šv. Velykos yra itin laukiama šventė. Ją kurdama žinoma dainininkė laikosi tradicijų, kurias perėmė iš savo šeimos. „Anksti ryte būtinai pėsčiomis eidavome iki bažnyčios. O po pamaldų iš tėvų dovanų gautus saldainius ir ledinukus prisimenu iki šiol!“, - pasakojo Tėjos bei Amilio mama, gardumynais, parduodamais šventoriuje, kasmet palepinanti ir savąsias atžalas. Kiaušinius Alijevai margina Šv. Velykų išvakarėse.
2017-04-14

Įvaizdį pakeitusi Vita Jakutienė apsitempė siaurutėlį triko: išryškino figūros privalumus

Buvusi merginų grupės „Naujos pupytės“ narė Vita Jakutienė, nors ir sustabdė muzikinę karjerą, dėmesiu tikrai nesiskundžia. Visai neseniai žinoma moteris drastiškai pakeitė savo įvaizdį – pasitrumpino savo ilgus šviesius plaukus. Naujausią Vitos nuotrauką „Instagram“ tinkle lydi pagyros ir aplodismentai. Moteris apsitempė baltą triko, kuris išryškino ilgas kojas bei subtiliai atidengė dekoltė sritį.
2016-10-12

Naujos kolekcijos pristatymui besiruošianti Goda Alijeva: matau, ko reikia mūsų jaunimui

Batsiuvys be batų – taip nuolat pasitempusią Godą Alijevą, rodos, pavadinti sunku, tačiau rudeniui ji pirmiau ruošiasi ne pati, o stengiasi dėl jaunų merginų – savo kūrybos gerbėjų. Jau netrukus moteris ruošiasi pristatyti naują rudens kolekciją, kurioje išvysime ne tik bodžius, bet ir sukneles. „Šiuo metu esu labai užsiėmusi, nes konstruojame naujus drabužius, atliekame įvairius labiau mechaninius naujos kolekcijos darbus.
2016-09-12

Už tobulą figūrą Goda Alijeva dėkinga tėčiui

Rugsėjo 3 – ąją Kaune vyksiančioje „Ąžuolyno bėgimo“ šventėje dalyvauti ketinanti dainininkė Goda Alijeva džiaugiasi, jog tam, kad net po dviejų nėštumų išsaugotų nepriekaištingą figūrą, jai nei ypatingai rūpintis sava mityba, nei lieti prakaitą sporto salėje nereikėjo. „Vis dar neatsisakau miltinių patiekalų ir saldumynų. Na, jei aktyviau sportuočiau, nesunkiai išnyktų keli kilogramai svorio, su kuriuo gal ir reikėtų atsisveikinti.
2016-09-02

Monika Šedžiuvienė nesiliauja stebinti figūra: apnuogino užpakaliuką

Atlikėja Goda Alijeva neseniai įžengė ir į mados pasaulį – žinoma moteris pradėjo kurti žavias glaustinukes. Netrukus šį drabužį pamilo kone visos pramogų pasaulio atstovės. Godos talentui neatsispyrė ir Monika Šedžiuvienė. Neseniai prie merginų grupės „Naujos pupytės“ prisijungusi M. Šedžiuvienė stebina gerokai pasikeitusia išvaizda. Moteris, rodos, akimirksniu atsikratė per nėštumą priaugtų kilogramų. Šiandien savo socialiniame tinkle žinoma moteris pasidalino pikantišku nuotraukų koliažu.
2016-08-24

Goda Alijeva meistrės rankose sužydo – amo neteko net žinomos draugės

Merginų grupės „69 Danguje“ narė bei neseniai drabužių kūrėja tapusi Goda Alijeva mūsų šalyje laikoma viena gražiausių moterų. Visada daug dėmesio dėl savo išvaizdos sulaukianti žinoma moteris – nepavaldi laikui. Žmona ir mama tapusi Goda, rodos, mažai tepasikeitė. Žavūs bruožai ir miela šypsena nedingsta iki šių dienų, o visus šiuos bruožus profesionaliai padarytas makiažas tik pagyvina.
2016-08-09

Goda Alijeva pristatė skandalų supurtytą kolekciją: tokiais dalykais manęs nesužlugdys

Tarsi Holivude. Taip galėjai pasijusti penktadienio vakarą užsukęs į vieną sostinės naktinių klubų, kuriame vidurnaktį Goda Alijeva pristatė savo pirmąją kolekciją. Jos kuriamos glaustinukės sulaukė daug žiniasklaidos ir šalies garsenybių dėmesio, tad kūrėja nebijo būti drąsi ir garsi. Tai puikiai atspindi ir visus iš koto išvertęs aukštuomenės atstovas Sigitas Praspaliauskas, kuris tapo kolekcijos vinimi.
2016-07-16

Goda Alijeva atskleidė, kad per nėštumą priaugo 30 kilogramų

Žinomų moterų kova su antsvoriu – dažna tema. Štai net 30 kg priaugusi Goda Alijeva derino maistą. Goda Alijeva ir kitos žinomos moterys pasakoja, ką joms teko iškęsti norint atsikratyti priaugtų kilogramų. Daug kas nežinojo, kad nėštumo metu G. Alijeva buvo priaugusi net 30 kilogramų, nes besilaukdama vaikelio valgė viską. „Nėštumo metu savęs nevaržiau. Nežinau, ar čia hormonai sutrikę, ar kas, bet labai norėjau valgyti.
2016-05-13

Gražuolė Goda Alijeva: pradedu grįžinėti į gyvenimą

Vis rečiau scenoje matoma grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva prisipažįsta palengva besitraukianti iš aktyvios muzikinės veiklos. Vis dėlto pramogų pasauliui ir nuo jo neatsiejamoms linksmybėms gražuolė neskuba ištarti griežto „ne“. Atlikėja jau rytoj surengs solinį pasirodymą nauju – barmenės – amplua. „Su grupės „69 danguje“ merginomis paskutiniu metu scenoje pasirodau tik išskirtiniais atvejais, jei kažkuri jų negali koncertuoti.
2015-12-09

Goda ir Rolandas Alijevai sulaukė šeimos pagausėjimo

Krepšininko Rolando Alijevo ir buvusios grupių „YVA“ ir „69 danguje“ narės Godos Alijevos šeima pagausėjo. Kaip praneša portalas Zmones.lt, šeštadienį G. Alijeva susilaukė sūnaus. Pranešama, kad naujagimis pasaulį išvydo anksčiai nei numatyta, nes gimdymas turėjo įvykti tik gruodžio mėnesį. Porai tau jau antras vaikas. Jie augina trejų metų dukrelę Tėją.
2013-11-17
Į viršų