Pirmadienio vakarą Lietuvos vyrų rezervinė rinktinė stojo į trečiąją ir paskutinę kovą su Jordanijos krepšininkais. Rezultatu 101:75 lietuviai dar kartą įveikė Jordanijos rinktinę.

Lietuvos rinktinės taškų sąskaitą atidarė Danieliaus Lavrinovičiaus dvitaškis, o vėliau jis pridėjo ir taiklų metimą iš toli. Praėjus dviem kėlinio minutėms pirmą kartą pasižymėjo ir Jordanija su F. Ibrahimo dvitaškiu.

Mantas Jogėla be jokio pasigailėjimo įkrovė dvitaškį į Jordanijos krepšį, tačiau F. Ibrahimas taip pat atsakė dviem taškais. Po dar vieno taiklaus Jordanijos dvitaškio su pražanga lietuvių priešininkai priartėjo 18:13.

Likus minutei Jordanijos krepšininkai ištirpdė atotrūkį iki 2 taškų ir po D. Sirvydžio pražangos bei Z. Abbas baudos metimų rezultatas tapo lygus – 21:21.

D. Sirvydis smeiga du tritaškius iš eilės, o atkovojęs kamuolį sunkius taškus su pražanga pelnė L. Bieliauskas ir po taiklaus baudos metimo persvara padidėjo iki 20 (46:26).

Likus 4 minutėms iki ilgosios pertraukos lietuviai turėjo susikrovę jau pusšimtį taškų. Dar labiau taškų kraitį papildė du D. Lavrinovičiaus taškai (52:30).

T. Sargiūnas varžovams atseikėjo dar vieną tritaškį, o Jordanijos komanda ir toliau strigo. Per antrąjį kėlinį lietuvių priešininkai pelnė 11 taškų, o Lietuvos krepšininkai – 33.

Trečiasis rungtynių ketvirtis prasideda lėtai. L. Bieliauskas metė dar vieną taiklų tolimą metimą, tačiau nestojo ir siautėjęs F. Ibrahimas pelnydamas du dvitaškius iš eilės ir pridėdamas dar vieną baudos metimą (65:43).

Į ketvirtąjį kėlinį lietuviai žengė su 24 taškų persvara. Jordanija su taikliu A. Hammouri tritaškiu ketvirtame kėlinyje pataikė vos antrą tolimą metimą, tačiau persvara dėl to nesumažėjo (78:55). Lietuvos lėtą kėlinio pradžią pataisė Oskaro Pleikio tritaškis, o dar du taškus pridėjo I. Sargiūnas.

L. Bieliauskas ir toliau smaginosi taikliais metimais iš toli, o varžovų lanką gražiais dėjimais sudrebimo M. Jogėla ir J. Paukštė (98:75). Šimtąjį rungtynių tašką pelnė J. Paukštė su gražiu dėjimu (101:75).

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais Panevėžyje šeštadienį, liepos 29 d., prieš Ukrainos krepšininkus.

Lietuva: Laurynas Beliauskas 20, Deividas Sirvydis 16, Danielius Lavrinovičius 13, Matas Jogėla 12, Oskaras Pleikys 10, Einaras Tubutis 8, Jonas Paukštė ir Ignas Sargiūnas po 7.

Jordanija: Fadi Ibrahimas 24, Ahmetas Duverioglu 23, Sami Bzai 7, Ahmadas Hammouri 6.

Kuo daugiau laimėjimų pasiruošimo rungtynėse, tuo daugiau pralaimėjimų čempionate.