REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Eiles pas alergologus užgulę antivakseriai, įkyriai reikalaujantys juos atleisti nuo skiepų dėl neva rimtų alergijų, trukdo pas gydytojus patekti pacientams, kuriems konsultacijų išties reikia. Anot gydytojų, alergologijos centruose eilės nusidriekė trigubai didesnės nei iki šiol. Už pažymą, patvirtinančią kad negali skiepytis, siūlo ir kyšius.

Eiles pas alergologus užgulę antivakseriai, įkyriai reikalaujantys juos atleisti nuo skiepų dėl neva rimtų alergijų, trukdo pas gydytojus patekti pacientams, kuriems konsultacijų išties reikia. Anot gydytojų, alergologijos centruose eilės nusidriekė trigubai didesnės nei iki šiol. Už pažymą, patvirtinančią kad negali skiepytis, siūlo ir kyšius.

REKLAMA

Alergologijos centruose – didžiulės eilės. Tačiau ne tik tų, ką šiuo metu kamuoja alergijos priepuoliai. Sergančių vietas eilėse užima antivakseriai. Jie nenori skiepytis, o tam, kad gautų galimybių pasus reikalauja pažymų. Aiškina, kad skiepytis negali, nes turi alergiją maistui ir vabzdžių įkandimams.

Gydytojai sako, kad, jei siuntimą duoti atsisako, susilaukia net gąsdinimų skundais.

„Aiškina įvairiomis alerginėmis baisiomis reakcijomis. Reakcijos buvo po uogų, kažkokio maisto, todėl jie skiepytis negali. Kiti tiesiai šviesiai siūlo daktarui, girdėjau, 50 ar 100 eurų – apiforminkite, kad aš pasiskiepijęs, nes man būtinai reikalingas Galimybių pasas, nes darbas to reikalauja ir panašiai“, – teigia šeimos gydytojų asociacijos prezidentas Julius Kalibatas.

REKLAMA
REKLAMA

Gydytojai skundžiasi, kad norinčių pas juos patekti dabar trigubai daugiau nei bet kada anksčiau. Tokia situacija ne tik poliklinikose, bet ir ligoninėse, kur pacientus galutinei diagnozei nustatyti siunčia poliklinikų alergologai.

REKLAMA

„Anksčiau būdavo dvi savaitės, dabar išsitiesė iki poros mėnesių. Ir išties tie pacientai, kurie yra lėtiniai, gauna gydymą brangiais vaistais, biologine terapija, kurie gydomi imunoterapija specifine ir jau dabar turi pradėti, pasiruošdami sezonui. Jie negali patekti, mes turime juos papildomai priiminėti dėl to, kad atima laiką tie pacientai, kurie ne visai turėtų ateiti pas alergologą“, – sako alergologė Laura Malinauskienė.

„Užima tikrų pacientų vietas, kur reikia pagalbos alergologinės, toks truputį nesusipratimas vyksta ir iš pacientų pusės, kuriems mes nieko padėti tuo klausimu negalime ir pykstame, kad mums trukdo dirbti“, – tikina Antakalnio klinikinės ligoninės alergologė Nemira Vaičiulionienė.

REKLAMA
REKLAMA

N. Vaičiulionienė sako, kad šeimos gydytojai neturėtų siuntimų pas alergologus išdavinėti vien tik dėl to, kad pacientas užsigeidė.

„Dažnai gauname pacientą visiškai be išsamios anamnezės, istorijos. Neparašyta, ar kažkada buvo kažkokia reakcija. Tiesiog ligonis pasiskundžia, kad nenori, bijo, ir iškart siunčiamas alergologo konsultacijai. Tai turėtų būti jau šeimos gydytojo kabinete paaiškinta kada jis gali kreiptis pas specialistą, kada negali“, – aiškina alergologė.

Anot šeimos gydytojų, situacija paaštrėjo ir dėl naujų ribojimų.

„Kadangi Seimas priėmė nutarimą, visiems tiems, kurie teikia kontaktines paslaugas, būtina pastoviai tikrintis dėl koronaviruso, ir už tuos tikrinimus reikia mokėti iš savo kišenės. Tai dabar visi tie, kurie nenori mokėti iš savo kišenės, bando surasti medicinines kontrindikacijas, kodėl jiems negalima skiepytis“, – komentuoja J. Kalibatas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Medikai sako, kad komplikacijų rizika pasiskiepijus labai maža.

„Apie alergines komplikacijas kalbant pasauliniu mastu, šitiek žmonių, milijonų milijonai pasiskiepijo, alergijos sudaro mažiau nei 0,3 procento. Tai yra be galo mažai. Tai pati liga yra žymiai pavojingesnė nei galima alerginė reakcija“, – L. Malinauskienė.

Skiepų gali išvengti tik tie, kurie po pirmojo skiepo patyrė anafilaksinį šoką, ar turi kitų rimtų sveikatos komplikacijų.

Aha, ir tuo pačiu priimti sprendimą negydyti ligoninėje nei vieno paskiepyto, nes jie apsauga jau pasinaudojo, gavo skiepus už visų mokesčių momėtonų pinigus, todėl sunkiai sirgti negali ir jokios daugiau paslaugos ir gydymas nuo Covid jiems nepriklauso.
Neatidėliotini veiksmai, kurių reikia imtis siekiant sušvelninti pandemijos krizę:

• Sustabdyti masinį skiepijimą (siekiant sustabdyti jauno ir sveiko žmogaus įgimto imuniteto silpnėjimą, taigi ir bandos imuniteto silpnėjimą!)

• Kadangi įgimti imuninės apsaugos mechanizmai apsaugo didžiąją daugumą gyventojų, ypač jauni ir visi esantys sveiki žmonės turėtų daryti viską, ką gali, kad sustiprintų savo įgimtą imunitetą, o ne skiepytis! (pvz., mankšta, sveikas gyvenimo būdas ir maistas [kontroliuokite savo svorį!] ir t. t.).

• Sumažinkite didelį infekcinį spaudimą (pažiūrėkite, kaip šalyse, kuriose vykdomos agresyvios masinio skiepijimo programos, infekcijų bazinis lygis dabar yra daug didesnis, nei dar prieš metus ar net prieš 6 mėnesius), taikydami antivirusinę chemoprofilaktiką ir užkirsdami kelią persirgimams.

• Sumažinti didelį infekcinį spaudimą (pažiūrėkite, kaip šalyse, kuriose vykdomos agresyvios masinio skiepijimo programos, infekcijos lygis dabar yra daug didesnis nei prieš metus ar net prieš 6 mėnesius). taikant antivirusinę chemoprofilaktiką ir užkertant kelią perpildytumui.

Kai infekcinis spaudimas sumažės, jaunesnio amžiaus žmonės vėl galės jaustis saugūs ir grįžti į normalų gyvenimą(*) (tai padės dar labiau sumažinti virusinį infekcinį spaudimą!). Sumažėjus infekcijos lygiui, šios jaunesnio amžiaus grupės nebeturėtų bijoti užsikrėsti, nes i) daugiau kaip 99,99 % atvejų liga bus lengva arba vidutinio sunkumo (t. y. panaši į situaciją pandemijos pradžioje) ir ii) suteiks jiems platų ir ilgalaikį imunitetą, taip kompensuodama įgimto imuniteto proveržį ir taip prisidėdama prie bandos imuniteto stiprinimo!) Bet koks jaunų ir sveikų neskiepytų žmonių antplūdis susilpnins virusinės infekcijos lygį ir prisidės prie bandos imuniteto stiprinimo.

Tačiau dar svarbiau, ir tai taikytina ne tik jaunesniems, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms: Covid-19 galima sėkmingai gydyti, jei ankstyvoje ligos stadijoje, t. y. atsiradus pirmiesiems ligos požymiams ir simptomams, bus taikomas ankstyvas gydymas keliais vaistais. Tai ne tik apsaugo žmones nuo sunkios ligos, bet ir suteikia jiems platų ir ilgalaikį imunitetą, kuris yra daug saugesnis, patikimesnis ir patvaresnis nei skiepijimasis vakcina, taip pat prisideda prie bandos imuniteto kūrimo.
PATVIRTINTA! Grafeno oksidas yra pagrindinė sudedamoji Covid injekcijų dalis

Buvusi "Pfizer" darbuotoja Karen Kingston ir dabartinė farmacijos ir medicinos prietaisų pramonės analitikė pateikė neginčijamų dokumentų, įrodančių, kad GRAFENO OKSIDO NANODALELĖS (GRAPHENE OXIDE NANOPARTICLES) yra pagrindinė "Biotech" Covid-19 "vakcinų" sudedamoji dalis.

Tai reiškia, kad nepatvirtinti pramoniniai nuodai nesąžiningai parduodami kaip "vakcinos" ir švirkščiami tiek į suaugusių, tiek į vaikų venas.

2021 liepos 28 d. duodama interviu Stew Peteriui, K. Kingston atskleidė kaip grafeno oksidas buvo paslėptas po komercine paslaptimi. Todėl "Biotech" patentinėje paraiškoje jis nebuvo įrašytas kaip Covid-19 "vakcinos" sudedamoji dalis. Jis taip pat nebuvo atskleistas visuomenei, nes to nereikėjo dėl to, kad tai buvo registruota kaip farmacijos kartelio intelektinė nuosavybė.

Grafeno oksidas dar niekada nebuvo naudotas žmonėms, tačiau buvo išsamiai tiriamas, kad būtų galima jį naudoti žmonėms. Atlikta daugiau kaip 2000 grafeno oksido toksiškumo tyrimų, 500 iš jų paskelbti 2017 m.

2021 rugpjūčio 5 d. K. Kingston davė dar vieną labai svarbų interviu su daktaru Endriu Kaufmanu laidoje "Alex Jones Show", kur jie parodė dokumentus, be jokios abejonės patvirtinančius, kad į "Biotech" Covid-19 injekcijų sudėtį įeina grafeno oksidas ir lipidais padengtos nanodalelės.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų