Svarbią ir triuškinančią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose iškovojo Denverio „Nuggets“ klubas, kuriame dirba trys lietuviai: Artūras Karnišovas, Tomas Balčėtis ir Martynas Pocius.

„Nuggets“ namuose, penktose Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 124:98 (31:25, 34:22, 28:18, 31:33) nušlavė Portlando „Trail Blazers“ komandą.

Pergalę Denverio klubui nukalė šiame sezone nesustabdomai rungtyniaujantis serbų centras Nikola Jokičius.

Aukštaūgis iš Europos pelnė 25 taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 19 kamuolių.

Apčiuopiamą persvarą nugalėtojai susikrovė dar iki ilgosios pertraukos, kuomet pirmavo 18 taškų skirtumu. Trečiojo kėlinio metu komandas skyrė ir 30 taškų, o tai priartino Portlando krepšininkus prie prarajos ribos.

Serijoje iki 4 pergalių Denverio komanda pirmauja 3:2. Kitos rungtynės vyks Portlando ekipos teritorijoje.

Seriją laimėjusi komanda susigrums su Oklando „Golden State Warriors“ ir Hiustono „Rockets“ poros nugalėtoju.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 22, Zachas Collinsas ir Rodney Hoodas po 14, C.J.McCollumas 12, Meyersas Leonardas 9, Enesas Kanteris ir Sethas Curry po 7.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 25 (19 atk. kam., 6 rez. perd., 10/15 dvitaškių), Paulas Millsapas 24, Jamalas Murray‘us 18, Gary Harrisas 16 (6 atk. kam.), Malikas Beasley ir Willas Bartonas po 10.