Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę po pratęsimo iškovojo Bostono „Celtics“ (17/10) ekipa, o komandos lyderis Kyrie Irvingas per papildomą laiką žaidė nesustabdomai.

Bostono klubas išvykoje 130:125 (24:28, 22:27, 38:22, 29:36, 17:12) palaužė Vašingtono „Wizards“ (11/17).

Sėkmingiau susitikimą pradėjo „Wizards“ (55:46), tačiau trečiajame kėlinyje krito į duobę ir patys atasidūrė besivejančiųjų vaidmenyje – 77:84.

Atkakliai pranašumą saugoję Bostono krepšininkai vis tik neatsilaikė po Bradley Bealo epizodo. Gynėjas pataikė vieną baudos metimą, o prametęs antrąjį sugebėjo pats atkovoti kamuolį ir išlyginti rezultatą – 113:113.

Pagridinis laikas baigėsi, o komandos keliavo žaisti pratęsimą.

Jame likus žaisti minutę baudų metimais rezultatą persvėrė K. Irvingas – 122:121. Netrukus jis pelnė dar du tritaškius ir viso pratęsime pelnė 12 taškų bei užtivrtino savo komandos pergalę.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 38 (7 rez. perd., 4/11 tritaškių), Marcusas Morrisas 27 (9 atk. kam.), Marcusas Smartas 18 (5 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 12 (12 atk. kam.), Terry Rozieris 10 (4 rez. perd.).

„Wizards“: Johnas Wallas 34 (6 atk. kam., 13 rez. perd.), Bradley Bealas (7 atk. kam., 6 klaidos) ir Jeffas Greenas (10 atk. kam.) po 22, Kelly Oubre 20 (3/8 tritaškių), Markieffas Morrisas 11 (7 atk. kam.).