28
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Itin skaudų pralaimėjimą UEFA Čempionų lygos C grupės varžybose patyrė „Liverpool“ futbolininkai, taip apsunkindami kovą dėl patekimo į atkrintamųjų etapą.

28

Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 0:2 (0:2) nusileido pirmą pergalę pasiekusiems grupės autsaideriams Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkams.

Abu įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė 24-erių serbų puolėjas Milanas Pavkovas. Jis pasižymėjo 22 ir 29 minutę.

Anglai dominavo beveik visose statistikos kategorijose, bet atliko vos du smūgius į vartų plotą, kai šeimininkai keturis.

Po nesėkmės „Liverpool“ su 6 taškais liko pirmoje vietoje, bet savo rungtynes dar žais Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Napoli“. Serbai su keturiais taškais liko grupės dugne.

Kitose ankstyvose antradienio rungtynėse Briugės „Club“ išvykoje sensacingai net 4:0 (3:0) nušlavė „Monaco“.

Po pergalės belgai su 4 taškais pakilo į trečią vietą A grupėje, „Monaco“ ekipa su tašku liko paskutinė.

Nugalėtojams įvarčius mušė Hansas Vanakenas (12 min. ir 17 min. nuo 11 m baudinio žymos), Wesley (24 min.) ir Ruudas Vormeris (85 min.).