Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas” FIBA Čempionų lygoje iškovojo svarbią pergalę ir savų žiūrovų akivaizdoje nugalėjo pajėgius svečius iš Prancūzijos – „Strasbourg” ekipą.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 92:83 (23:25, 29:19, 19:15, 21:24). Tiesa, pranašumas galėjo būti ir didesnis, mat ketvirtojo kėlinio metu klaipėdiečiai skaičiavo net 18 taškų pranašumą.

„Strasbourg” krepšinio ekspertų prieš sezoną buvo laikomas favoritu triumfuoti šiame turnyre, todėl pergalė Klaipėdoje turėtų pakylėti visą „Neptūno” komandą. Į pergalę klaipėdiečius vedė net 30 naudingumo balų surinkęs Jerai Grantas.

Likus minutei iki dvikovos pabaigos „Strasbourg” ekipa buvo sumažinusi atsilikimą iki 4 taškų, tačiau užtikrintai lemiamomis akimirkomis rungtyniavęs „Neptūnas” iškovojo antrąją pergalę Čempionų lygoje.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 18, Tomas Delininkaitis 17, Osvaldas Olisevičius ir Lorenzo Williamsas po 13.

Strasbūro IG: Jeremy Nzeulie 22, Florentas Pietrusas 13, Michaelas Greenas 12, Youssoupha Fallas 10.

Po šios dvikovos K. Maksvyčio komanda pakilo į 3-ąją D grupės vietą. Įveikti varžovai išlieka antroje vietoje.