19
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Sadio Mane pratęsė įvarčių fiestą, o „Liverpool“ klubas – pergalių seriją Anglijos „Premier“ lygoje. Tiesa, po grubios vartininko Alissono klaidos nepavyko pirmą kartą šiame sezone nepraleisti nė vieno įvarčio.

19

Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 2:1 (2:0) palaužė „Leicester“ futbolininkus.

Svečiai galingai pradėjo rungtynes ir jau 10 min. tai virto įvarčiu. Pasižymėjo Sadio Mane, kuriam tai buvo jau ketvirtasis įvartis šiame „Premier“ lygos sezone.

45 min. persvarą padvigubino savo įvarčių sąskaitą atidaręs Roberto Firmino.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo spausti varžovus ir galiausiai išprovokavo Alissono klaidą. Šis priėmė kamuolį ir bandė suklaidinti Kelechi Iheanacho, bet šis atėmė kamuolį ir viskas baigėsi Rachido Ghezzalo įvarčiu 63 min.

„Liverpool“ Anglijoje išlieka nepralaimėjęs ir su 12 taškų po keturių turų užima pirmą vietą. „Leicester“ su 6 taškais žengia septintoje vietoje.

Rungtynes dėl praėjusiame ture užsidirbtos raudonos kortelės praleido Jamie Vardy.