27
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Viena pasaulio futbolo čempionato Rusijoje favoričių Belgijos rinktinė sėkmingai pradėjo pirmenybes ir G grupės rungtynėse 3:0 (0:0) sutriuškino Panamą.

27

Belgija labai aktyviai pradėjo rungtynes ir kelis kartus buvo arti įvarčio. Vis tik jų veiksmuose matėsi labai daug skubėjimo, o noras kuo greičiau įmušti kiek trukdė.

Nors dominavo visą pirmą kėlinį, bet pasižymėti nesugebėjo. Panama per 45 minutes nesukūrė nė vienos pavojingos situacijos.

Visas belgų vargas atsipirko vos prasidėjus antram kėliniui, kai 47-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas.

69-ąją minutę persvarą padvigubino Romelu Lukaku, sulaukęs puikaus Kevino de Bruyne’o perdavimo.

75-ąją minutę R.Lukaku mušė antrąjį savo įvartį ir pradėjo varžovų triuškinimą.

Belgai kamuolį kontroliavo 62 proc. laiko ir atliko 15 smūgių (6 vartų plotą), kai Panama 6 (2). Po šios pergalės Belgija tapo G grupės lydere. Tiesa, vakare savo rungtynes dar žais Anglija su Tunisu.