Belgijos žvaigždynas pasaulio čempionatą pradėjo galinga pergale

Viena pasaulio futbolo čempionato Rusijoje favoričių Belgijos rinktinė sėkmingai pradėjo pirmenybes ir G grupės rungtynėse 3:0 (0:0) sutriuškino Panamą.

27

Belgija labai aktyviai pradėjo rungtynes ir kelis kartus buvo arti įvarčio. Vis tik jų veiksmuose matėsi labai daug skubėjimo, o noras kuo greičiau įmušti kiek trukdė.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulio futbolo čempionatas: Belgija – Panama

Nors dominavo visą pirmą kėlinį, bet pasižymėti nesugebėjo. Panama per 45 minutes nesukūrė nė vienos pavojingos situacijos.

Visas belgų vargas atsipirko vos prasidėjus antram kėliniui, kai 47-ąją minutę pasižymėjo Driesas Mertensas.

69-ąją minutę persvarą padvigubino Romelu Lukaku, sulaukęs puikaus Kevino de Bruyne’o perdavimo.

75-ąją minutę R.Lukaku mušė antrąjį savo įvartį ir pradėjo varžovų triuškinimą.

Belgai kamuolį kontroliavo 62 proc. laiko ir atliko 15 smūgių (6 vartų plotą), kai Panama 6 (2). Po šios pergalės Belgija tapo G grupės lydere. Tiesa, vakare savo rungtynes dar žais Anglija su Tunisu.