Anglijos čempionų titulą jau senokai užsitikrinę „Manchester City“ futbolininkai pasiekė per sezoną „Premier“ lygoje įmuštų įvarčių rekordą.

Pepo Guardiolos auklėtiniai priešpaskutinėse sezono rungtynėse 3:1 (2:1) namie įveikė „Brighton“ klubą.

16-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Danilo, bet vos po keturių minučių rezultatą išlygino Leonardo Ulloa.

34-ąją minutę čempionams persvarą sugrąžino Bernado Silva. Tai buvo 104-asis „Man City“ įvartis pirmenybėse. Tiek daug per pirmenybes dar nėra įmušusi jokia komanda. Ankstesnis rekordas priklausė Londono „Chelsea“ komandai. 2009-2010 metų sezone jie mušė 103 kartus.

105-ąjį pelnė Fernandinho, pasižymėjęs 72-ąją min. „Man City“ vis dar turi šansų surinkti ir 100 taškų per sezoną. Tam reikės pergalės paskutiniame ture.